نظر: نفرت در قلب آلمان

مرگبار تیراندازی در هاناو شد سوخت عمیق نژادپرستی آلمان دادستان کل گفته است. این خشونت باید یک زنگ هشدار برای سیاستمداران و جامعه مدنی به طور یکسان می گوید: DW Editor-in-Chief اینس Pohl.

هاناو فقط آخرین قربانی است. برای سومین بار در چند ماه و نفرت شکسته است زمین های تازه در آلمان است. آخرین ماه ژوئن سیاستمدار محافظه کار والتر Lübcke به قتل رسید و در خانه خود را بیش از تعهد خود به پناهندگان-سیاست دوستانه. در ماه اکتبر یک درب جامد بود که ایستاده بین جناح راست رادیکال تیرانداز و یک حمام خون در یک کنیسه در هاله. در حال حاضر یک مرد در هاناو کشته شدن 10 نفر. تیرانداز ضبط یک ویدیو ترویج نژادپرستی و تئوری های توطئه قبل از قتل مردم در دو شیشه میله های زندان و در نهایت مادر خود را.

زمینی حاصلخیز برای قاتلان در جامعه آلمان

بهائیان ایران توسط یک نفرت از همه چیز است که مناسب نیست و قومی خود تعریف آلمان است. صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها وابسته بودند و دیگر جناح راست افراطی افراد یا گروه ما باید بپذیریم که این تشدید نفرت رسیده است قلب کشور است. سیاستمداران و جامعه مدنی باید چهره این واقعیت است که بارور زمین پرورش برای این قاتلان است و نژادپرستانه misogynistic و جناح راست افراطی ایدئولوژی است که در برخی از محافل تبدیل به لحاظ اجتماعی قابل قبول دوباره.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

این قتل حوادث جدا نمی. صرف نظر از اینکه این خشونت اعمال غیر انسانی در حال هدایت به سمت لیبرال فکر سیاستمداران یهودیان یا مسلمانان آنها نمونه هایی از آنچه قادر به شکوفا دوباره در آلمان کنونی اجتماعی و آب و هوا. آنها همچنین یک وحشتناک شوکی که ما باید اطمینان حاصل شود که دولت ابزار مناسب برای حفظ ایمنی فردی از تمام شهروندان که قانون اساسی ما مقرر — بدون در نظر گرفتن قومیت و مذهب یا جنسیت.

DW Editor-in-Chief Ines Pohl

DW Editor-in-Chief اینس Pohl

عواقب مرگبار آنلاین سولفات

چه اقداماتی می تواند انجام شود به تمبر از نفرت و جنون است که شکوفایی در اینترنت? آن است که به سادگی نمی خنثی دنیای مجازی که در آن فقیر و اشتباه روح می تواند اجازه خاموش بخار تحت حمایت از آزادی اطلاعات است. هاناو است بیشتر ثابت می کند که این نوع از نفرت و بلاغت است و پیامدهای آن می تواند کشنده باشد.

بیشتر بخوانید: آلمان, دادستان ها می گویند هاناو تیرانداز تا به حال عمیقا نژادپرستانه ذهنیت”

سیاستمداران باید واکنش نشان می دهند به سرعت و قاطعانه — و نه تنها با کلمات است. در غیر این صورت وضعیت را در رسیدن به یک نقطه اوج و سپس همه چیز را که باعث می شود تا ما دولت مشروطه با آن آزادی های فردی خواهد شد در معرض خطر قرار داده. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در بر داشت کلمات خوب: آن است که راست می گویند که “نژادپرستی سمی است.” اما این تشخیص به تنهایی کافی نیست. پاسخ را باید توجهی اعلام جنگ علیه همه غیر انسانی ایدئولوژی — و خود را در برابر توزیع آنلاین. این مسئولیت را نمی توان واگذار به اینترنت غول مانند Facebook یا Twitter به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>