نظر: آلمان خود تخریبی سیاسی مرکز

راست AfD است با بهره گیری از آشفتگی های سیاسی در ایالت تورینگن در کشور می گوید: الکساندر Görlach. و تا زمانی که احزاب میانه رو از جمله آنجلا مرکل CDU انگشت اشاره در یکی دیگر دموکراسی می تواند در معرض خطر.

از فوریه 5, آلمانی حوزه سیاسی شده است برخورد با خرید اینترنتی از مجلس معامله در ایالت شرقی تورینگن. دیدم این عضو بی بند و مداخله دموکرات آزاد (FDP) عهده دار پست وزارت امور خارجه لیگ برتر با پشتیبانی از راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) و آنجلا مرکل محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU).

توجه به حال اول با تمرکز بر چگونه AfD را gambit — دادن تمام آن رای مجلس به FDP نامزد و هیچ کدام به حزب خود — تا به حال بی اعتبار بیشتر در میانه آورد و FDP. اما AfD تورینگن سر Björn Höcke که از نظر قانونی می تواند به نام یک فاشیست بود و حتی موفق تر در تلاش خود را به بازی این دو طرف در برابر یکدیگر.

FDP است عذرخواهی به طرفداران در سراسر کشور و رهبر ملی مواجه شده و جان سالم به در برد — رای اعتماد. این صندلی در ایالت تورینگن در کشور که به فرض نقش دولت برتر با بحث حمایت اعلام کرد استعفای خود را پس تظاهرات و همچنان در یک سرپرست موقعیت.

حزب و پارلمانی رئیس CDU در تورینگن, Mike Mohring گفت: از هر دو نقش است. علاوه بر مرکل را مسح جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد او دیگر نمی خواهد منجر به CDU در سطح ملی و یا خدمت خود را به عنوان صدراعظم نامزد در 2021 انتخابات است.

تورینگن را ‘هرگز’

سال آینده آلمان را به پای صندوقهای رای به جای مرکل که رهبری ائتلاف دولت ها از سال 2005.

فعلی junior حاکم شریک جناح چپ حزب سوسیال دموکرات (SPD) است گهگاه درنگ زیر 10% پشتیبانی در پای صندوقهای رای است. آن است که در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی این حوادث در ایالت تورینگن در کشور گفت: احزاب به آن حق دیگر دموکراتیک است.

سبزها در حال حاضر در سیاسی و شکوفایی در حال راهپیمایی تحت پرچم “دیگر هرگز!” و تلاش برای ضمیمه نازی برچسب به رقیب FDP.

ادامه مطلب: نظر: یک ننگ برای آلمان

Thuringia's AfD leader Björn Höckecongratulates Thomas Kemmerich (Imago Images/Star-Media)

تورینگن را AfD رهبر Höcke (R) تبریک توماس Kemmerich (L), FDP سیاستمدار شد که دولت برتر — برای یک روز

تا به حال “دیگر هرگز!” اتحاد ایالات تمام آلمان احزاب اصلی در برابر حق است. پس از تورینگن رای مجلس و متعاقب آن تظاهرات استاد دانشگاه هاروارد دانیل Ziblatt نویسنده کتاب چگونه دموکراسی مردنبیان اعتقاد خود را که جامعه آلمان تا به حال به صراحت رد نژاد پرستی و جناح راست افراطی گری.

این سخت تر می شود زمانی که چهره های پیشرو از احزاب اصلی خود را متهم رقبای سیاسی از داشتن رها اساسی است. چنین رفتاری انشعابات احزاب و پس از آن جامعه است. این در نهایت باعث تقویت AfD و پیروان آن.

احزاب چپ آلمان طیف سیاسی ممکن است نظر به این خطر محاسبه شده است که می تواند راه را برای ائتلاف در سطح فدرال بین SPD سبزها و چپ جانشین شرق آلمان حزب کمونیست.

به عنوان با AfD جناح چپ حزب تحت نظارت آلمان داخلی سازمان. تورینگن است خانه را به تعداد زیادی از چهره های که فعال بودند در شرق آلمان دیکتاتوری باقی می ماند و تمایلی برای محکوم کردن ظالمان دولت که در آن بود.

در برخی از دولت و پارلمان در آلمان رادیکال راست و چپ افراطی در حال حاضر این تعداد به ساخت یک اکثریت مطلق. این تأکید و در عین حال که احزاب از مرکز را بهتر به همکاری نسبت به پاره یکدیگر جدا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>