نظر: آلمان ناامیدکننده فقدان رهبری در coronavirus

در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی آلمان بوده و دیر به کروناویروس-هجوم ، آنگلا مرکل صدر اعظم آهسته بوده است به نشان می دهد بسیار مورد نیاز جهت به عنوان بحران رشد می کند و می گوید: DW را Cristina Burack.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در نهایت به پایان می رسد چرا که در برخی از نقطه آن را من تعجب می کنم که آیا کشورها خواهد شد نگاه و محاسبه چگونه بسیاری از مرگ و میر می تواند اجتناب شده است. چگونه می تواند از آنها عمل کرده اند بیشتر کارآمد و موثر است ؟ چگونه بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ می تواند ذخیره شده است ؟ مادران و پدران? عزیزان با بیماری قلبی یا آسم ؟

من به خصوص در تعجبم که چه آلمان خواهد فکر می کنم. این طبیعی است چرا که من در اینجا زندگی می کنند. اما من هم تعجب می کنم چرا که آن را اجازه دهید یک پنجره از فرصت لغزش بسته است. آنگلا مرکل نشان داده است بیش از حد کوچک رهبری در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی. این کشور شده است قادر به دیدن این ویروس وحشتناک پیشرفت در کشور همسایه کشورهای اروپایی برای ارزیابی خود در آینده ممکن است. در عین حال آن را حیف و میل یک فرصت گرانبها برای جلوگیری از پایان دادن به در همان وضعیت است.

بدون استثنا برای این ویروس’ قانون

آلمان تا کنون تجربه کمتری coronavirus مرگ و میر نسبت به همسایگان خود است. اما محققان هشدار داده اند ممکن است وجود دارد بسیاری از عفونت فعال از حدود 9,300 در حال حاضر تایید موارد با تشکر از 14 روز تاخیر در نشان دادن علائم و اعداد تنها انتظار می رود به افزایش است.

DW's Cristina Burack

دویچه وله Cristina Burack

در حالی که آلمان قوی سیستم مراقبت های بهداشتی در آن اجرا می شود خطر ابتلا به همان که ایتالیا مواجه شده است: در آن خدمات پزشکی غرق خرد کردن مورد بار به هر طریقی توسط نامناسبی کاهش انتقال است. تقلا برای آماده سازی و سازماندهی در حال حاضر با تجربه در آلمانی بیمارستان ها و مراکز تست هنگامی که تعداد آنها هنوز هم نسبتا کم نمی کند به خوبی جواب.

آلمان ثبت اولین مورد در تاریخ 27 ژانویه در عین حال مرکل اولین کنفرانس مطبوعاتی این ویروس در آمد تنها در مارس 11; ایتالیا شد و در حال حاضر در آن دوم بعد از قفل کردن. او هشدار داد که 70% از جمعیت می تواند آلوده شود و به درستی تاکید بر نیاز اجتماعی به دور است. این دوشنبه گذشته با تعداد رو به افزایش او اعلام کرد یک سری از اقدامات محدود کننده توافق با رهبران دولت به تلاش و سرعت گسترش ویروسی.

اما این کم رنگ در مقایسه با کسانی که در کشورهای همسایه که بسیاری از آنها در حال حاضر در قفل پایین با بلژیک پیوستن به این شنبه. مرکل به نام آلمانی ها در خانه بمانند اما به نظر می رسد وجود خواهد داشت بدون اجرای حتی اگر تجدید نظر به افراد حس مسئولیت که تا کنون افتاده در گوش ناشنوا — شاهد شلوغی معمول در بسیاری از کافه ها یا افراد سازماندهی احزاب خصوصی.

ادامه مطلب: نظر: اروپا شیب دار coronavirus منحنی یادگیری

اجازه بدهید من آن را روشن — من نه جشن معرفی رزمی-مانند قانون است. شاید افزایشی پیشرفت محدود اقدامات لازم برای جلوگیری از سیاسی واکنش شدید به خصوص در یک کشور قوی آزادیخواه خط.

آلمان فدرال ساختار نیز یک مانع برای هماهنگی مدیریت بحران. بسیاری از قدرت سقوط به 16 متحده که محدودیت توانایی برای پیاده سازی در سراسر کشور محدودیت. اما حتی اگر مرکل فاقد قدرت سیاسی به عمل به عنوان به راحتی به عنوان رهبر یک دولت متمرکز مانند فرانسه اقدام و پیشرو هستند.

Infografik Coronavirus exponentielles Wachstum verhindern EN

آلمان نیاز به یک رهبر فعال

مرکل ستایش شده است برای نگه داشتن او علامت تجاری آرام و واکنش با دلیل به واقعیت علمی است. این است که به تحسین می شود. اما در حال حاضر آلمان نیاز به بیش از یک منطقی راکتور; آن نیاز به یک فعال و رهبر. آن شده اند که شجاع تر از مرکل برای شکستن او “صبر کنید تا زمانی که وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر و اعلام اجتناب ناپذیر” الگو و اعلام گسترده تر اقدامات مانند دو هفته قفل کردن. بیشتر اقدامات تهاجمی معرفی قبلا پایین تر خواهد آلمان را خطر سناریو کابوس. اگر کشور منتظر می ماند تا زمانی که این قبیل اقدامات به وضوح مورد نیاز آن را به وضوح خواهد شد خیلی دیر است.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

یک چیز مرکل عمل در بستن مرز با کشورهای مختلف اروپایی — تضاد او خواستار همبستگی اتحادیه اروپا. برخی از کارشناسان بهداشت و درمان نیز سوال اثربخشی این اقدامات. Coronavirus انتقال اتفاق می افتد در بین همکاران و همسایگان و دوستان. آن را به یک متر فاصله است که نیاز به اجرا شود نه ملی مرز.

در حال حاضر من احساس آلمان گم شده است یک حس وحدت ملی در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای. به طور کلی خلق و خوی است که در جایی بین پارانویا عمدی جهل و آرزو-for-the-best تقديرگرايي. کمی کارهایی احساسات از مرکل می تواند بیدار ملی هدف — فوق العاده زمان قطعا شایستگی جمله های فوق العاده جدید تن از رواقی-به عنوان-سنگ صدراعظم. به جای مرکل صدراعظم خودداری از فعال بودن — و از دست رفته یک فرصت بسیار مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>