نظر: آلمان باید محکم ایستادگی در برابر راست افراطی

حرکت به ممنوعیت Nordadler نئو نازی ها گروهی را می فرستد یک سیگنال قوی به جناح راست صحنه است که در این روزها چشم پوشی هستند و در نهایت بیش از. اما هنوز هم وجود دارد مقدار انجام می شود می گوید: مارسل فورستنو.

این لیست طولانی تر می شود. در ماه ژانویه آن را مبارزه با 18 مارس در Reichsbürger گروه ایالات آلمانی مردم و قبایل و در حال حاضر Nordadler; سه جناح راست افراطی گروه های ممنوع در ظرف شش ماه نشان می دهد که وزیر کشور Horst Seehofer قرار دادن کلمات خود را به عمل است. البته این ممنوعیت را حل نمی کند, همه چیز را, اما آنها بیش از فقط سیاسی نماد. آلمان و راست صحنه است برای برخی از زمان بوده است احساس روزافزون فشار است.

ادامه مطلب: چه کسانی هستند Nordadler?

Seehofer است تنها یکی از بسیاری از بازیکنان مهم دولت در نهایت متوجه شدم که بسیار دشوار مبارزه با جناح راست افراطی گری تنها می تواند موفق شود با یک تلاش مشترک. قانونگذاران قضائیه و جامعه مدنی: هر کس به بخشی از. و آنها متعهد بیش از پیش به مبارزه با نژادپرستان ضد سامی و بسیاری دیگر از دشمنان و دموکراتیک تحمل جامعه است. از آن زمان اذعان به این که در واقع با وجود این گاهی اوقات اختلاف نظر بیش از این قرار است بهترین استراتژی برای مقابله با نئو نازی ها.

ادامه مطلب: مبارزه با 18: نئو نازی شبکه رو به یک ممنوعیت در آلمان

هاناو اولین بار نیست بیدارباش

“من می خواهم به تاکید است که جناح راست افراطی گری به شمار بزرگترین تهدید در کشور ما” Seehofer گفت: در ماه فوریه پس از کشتار نژادپرستانه در هاناو ایالت هسن که در سمت چپ 10 نفر مرده. برای مدت زمان طولانی بسیاری از رهبران سیاسی فاقد این بینش.

راست نئو-نازی ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی (NSU) گروه نیز به قتل 10 نفر بین سال های 2000 و 2007 باقی مانده و کشف نشده برای بیش از یک دهه است. با وجود قلبی ترسناک پس از ترور گرفت در سال 2011 آنچه به دنبال آن بودند half-hearted تلاش برای رسیدن به ریشه مشکل — از جمله رضایتبخش رویکرد حقوقی بررسی NSU محیط زیست.

در طول پنج سال دادگاه فدرال دادستانی سرسختانه گیر به این ایده از سه نفر از عاملان اصلی این گروه: دو نفر از آنها دیگر زنده و سوم, Beate Zschäpe شده است محکوم به زندگی در زندان است. اما وجود دارد — و هنوز هم هستند — نشانه های بی شماری که NSU متکی به یک شبکه گسترده ای از نئو نازی ها در پشت صحنه.

Marcel Fürstenau

مارسل تروین بریتزن

کار با هم

متاسفانه حتی بیشتر مردم به مرگ قبل از آلمان متوقف سوال واقعی بعد از جناح راست افراط گرایی و جناح راست ترور. اما قتل های محلی آهنگ حس سیاستمدار والتر Lübcke در ژوئن 2019 و ترور در کنیسه در هاله چهار ماه بعد خاموش باقی مانده شک. دولت آلمان واکنش نشان داد و با برنامه عمل مربوط است نه فقط وزارت کشور بلکه عدالت و خانواده وزارتخانه ها همه کار با هم.

تجدید تعيين نیز احتمالا به دلیل این نگرانی است که این کشور به طور فزاینده ای توسط واژگون راست افراطی. گزارش از نئو نازی ها فعالیت های پلیس و بوندس بارها و بارها متزلزل عمومی اعتماد به نفس در مقامات. وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer پاسخ روشن بود: افراطی فعالیت های انجام گرفته در واحد نخبگان Kommando Spezialkräfte (KSK) گروه در حال حاضر زحمت بررسی قرار گرفت.

شفافیت ضروری است

این افراط گرایی از نخبگان سربازان عامل در راز است یک مثال از رابطه پایاپای بین راست افراطی هر دو آنلاین و آفلاین. چه شروع می شود با نظرات نژادپرستانه در یک آنلاین, چت روم, می تواند منجر به توهمات خشونت و stashes از سلاح. پس از آن از لحاظ تئوری تنها یک گام کوتاه به عمل واقعی.

خوشبختانه KSK کشف پتانسیل مجرمان در زمان — با توجه به این واقعیت است که بوندس نظامی ضد جاسوسی سرویس و Verfassungsschutz آلمان داخلی آژانس امنیت در حال گرفتن یک مقدار دقیق تر این روز است.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از تروریسم

این آخرین ممنوعیت Nordadler نئو نازی ها به گروه تنها در خدمت به تقویت این تصور که گروه های سیاسی و اجتماعی در سطوح تبدیل شده اند بهتر است در همکاری. چه هنوز هم گم شده است برای Verfassungsschutz به باز کردن تمام فایل های خود را که در مقابله با جناح راست افراطی گری. شده اند وجود دارد بسیاری از نشانه هایی که داخلی آژانس امنیت احتمالا بازی گمنام نقش در بسیاری از موارد نه فقط NSU مورد. مصرف یک شرکت ایستادن در برابر راست افراطی است مهم تر از همیشه — و شفافیت در بخشی از دولت است که کاملا ضروری است.

اشتراک دویچه وله خبرنامه:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>