نظر: آلمانی ها باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بیشتر برای گوشت

دولت آلمان اعلام کرده است اصلاحات به صنعت گوشت به بهبود شرایط کار. دویچه وله ینس Thurau می نویسد که مردم باید فکر می کنم دو بار قبل از خرید — و — گوشت ارزان.

آن باور نکردنی است که این نگران کننده بار می تواند به طور ناگهانی ایجاد امکان پذیر است. روز چهارشنبه دولت آلمان اعلام کرد اصلاحات به صنعت گوشت و گفت که از سال 2021 خواهد بود وجود دارد بسیار سختگیرانه تر مقررات کار و استفاده از پيمانكاران فرعي ممنوع خواهد بود. موجود جریمه برای نقض مقررات کار دو برابر خواهد شد به حداکثر €30,000 ($32,800).

فقیر, شرایط کار در آلمان در صنعت گوشت شده اند یک موضوع بحث برانگیز برای سال, اما آن را coronavirus عفونت به تازگی شناسایی شده در چند کشتارگاه در کشور است که تحت فشار قرار دادند به دولت عمل می کنند.

اغلب پيمانكاران فرعي استخدام کارگران از لهستان و رومانی و سایر کشورهای اروپای شرقی که تمایل به زندگی مشترک و تنگ اما pricy محل اقامت.

Jens Thurau

DW برلین خبرنگار ینس Thurau

تا کنون شعبه است ducked تعهدات خود به کارگران با بازی خدمات لب به سلامت و کار قوانین و مقررات. سوپر مارکت ها و همچنین شرکت در میدان جنگ در جنگهای شدید در آلمان به ارائه پایین ترین قیمت در محصولات گوشت است که بخشی جدایی ناپذیر از این کشور به فرهنگ غذایی. ناگهان همه از یک دولت است اعلام اصلاحات که سال ها تلقی می شد غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

ادامه مطلب: ‘برده داری مدرن” در قلب آلمان کشتارگاه شیوع

چه خواهد شد دادگاه قانون اساسی آلمان می گویند ؟

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این اصلاحات را واقعا تحت فشار قرار دادند از طریق و در نهایت به عنوان سخت به عنوان اعلام کرد. نمایندگان صنعت در حال حاضر با صدای بلند اعتراض. برخی می گویند که این امر می تواند غیر منصفانه به حد ممنوعیت انعقاد قرارداد دست دوم به صنعت گوشت در حالی که شاخه های دیگر مانند ساخت و ساز و همچنین تکیه به شدت در مقدمات است.

اگر قانونی درخواست تجدید نظر چه خواهد شد آلمان دادگاه قانون اساسی می گویند به یک صنعت خاص ممنوعیت? آن نیز باقی خواهد ماند تا دیده شود که آیا شرایط کار واقعا بهبود اگر شاخه ای استخدام افراد کمتری در آینده است.

حتی اگر این اصلاحات تحت فشار قرار دادند از طریق وجود خواهد داشت به طور رسمی تر بازرسی و این کاهش در سال های اخیر به دلیل عدم کارکنان. مقامات را مجبور به استخدام بازرسان بیشتر در آینده است.

هر چه اتفاق می افتد آلمانی ها باید جای تعجب نیست زمانی که گوشت گران تر می شود; مصرف کنندگان خواهد شد فقط باید برای رسیدن به قیمت های بالاتر است. بسیاری از آلمانی ها عاشق سوسیس و کباب و اگر آنها زندگی می کنند در ثروتمندترین کشور اروپا به طور متوسط آنها پرداخت کمتر برای مواد غذایی و تبدیل به بیش از حد عادت کرده اند به سوپر مارکت ها تخفیف undercutting یکدیگر به ارائه قیمت های پایین.

تعداد نسبتا کمی از مصرف کنندگان گوشت خرید در فروشگاه های مواد غذایی آلی و پس از آن اغلب تنها در موارد خاص. برخی از مردم را تغییر عادات غذا خوردن خود را بعد از دیدن گزارش در مورد شرایط هولناک در کشتارگاه دیگران ممکن است هرگز می خواهید به خوردن گوشت دوباره پس از کار در یک کارخانه است. اما حقیقت این است که اکثر مردم واقعا نمی خواهید به می دانم که آماده گوشت خود را و یا که در آن و یا چگونه از آن اتفاق می افتد زمانی که آن را ارزان.

هیچ چیز خوب است و بیرون آمدن از COVID-19 بحران است که همچنان ادعا می کند زندگی می کند و گسترش رنج می برند. اما این امر می تواند یک تغییر برای مثبت اگر این بحران منجر به بهبود نه تنها در این صنعت بلکه در کشاورزی و ساخت و ساز و مراقبت های بهداشتی.

تغییرات مانند آن, اما تنها اگر هر کس کمک می کند. در این مورد با پرداخت بیشتر برای گوشت و خوردن کمتر از آن است. و نه به دنبال راه های دیگر هنگامی که ما می دانیم که در شرایط ناپایدار و غیرقابل دفاع — به عنوان آنها قبل از coronavirus آمد.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>