نظر: آیا ترس coronavirus تظاهرات

Conspiracists در سراسر جهان در اعتراض به اقدامات دولت در راستای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. سیاستمداران و رسانه ها باید آنها را نادیده گرفت و پیشنهاد قاطعانه راه حل به جای آن می نویسد: هانس Pfeifer.

من یک آشنایی و Facebook “دوست” در آتلانتا و جورجیا در ایالات متحده است. نام او کارل است. برای چند هفته گذشته کارل شده است ارسال مانند دیوانه در coronavirus. عقاید خود را نشان می دهد او را یک فرد کامل برای تظاهرات علیه دولت مستند اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این عفونت مرگبار.

کارل کاملا متقاعد شده است که بیل گیتس یک کودک قاتل که ایمن سازی درباره افزایش سود برای شرکت های دارویی و coronavirus ایجاد شده توسط حزب دموکرات است. اما کارل نیست متعلق به هر گروه و نه او یک فعال. او خود را با الهام از همفکر دیگر کاربران رسانه های اجتماعی.

بحث با ضد vaxxers: یک آزمایش

من تصمیم به انجام یک آزمایش با کارل. من وارد بحث های که در آن من در زمان بی سر و صدا در استخدام من تحقیقی مهارت های روزنامه نگاری و به طور جدی خود را ادعا می کند. من در زمان کسانی که ادعا می کند به طور جدی آنها را دنبال و در نهایت به او نوشت. زمانی که من اطلاع داد که منابع او اشاره شد خیالی من او را یک بار دیگر برای افکار خود را بر روی این موضوع. پاسخ او: “من اهمیتی نمی دهند اگر آنها جعلی هستند یا نه — آنها هنوز هم می تواند درست باشد!”

DW's Hans Pfeifer (DW/B. Geilert)

دویچه وله هانس Pfeifer

سرانجام کارل از من پرسید اگر من درمانده توسط این واقعیت است که کتاب مقدس را پیش بینی می کند که انسان را به سقوط طعمه به یک ویروس بین 2020 و 2030 و واکسن شیطان کار می کند ؟ با وجود درخواست و پافشاری به من بگویید که دقیقا من می توانم پیدا کردن اطلاعات که در کتاب مقدس من هرگز یک پاسخ.

کارل ناپدید شده بود در Facebook.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: من چگونه می توانم تشخیص یک تئوری توطئه?

داستان کوتاه آزمایش یک شکست بود. کارل نیست به دنبال کسی به یک بحث منطقی با او است که به دنبال همکار رزمندگان. و این همان چیزی است که اکثر مردم در مورد فریاد زدن واکسن بیل گیتس و مستند اقدامات در خیابان, این روزها در پس از, بیش از حد. آنها علاقه مند در شرکت در یک گسترده اجتماعی بحث — آنها می خواهند کل پیروزی. و هر کسی با پوشیدن لباس زرد ستاره داوود بر روی قفسه سینه خود را با کلمه “واکسینه نشده” که اخیرا مورد در برلین belittles قتل میلیون ها نفر از یهودیان اروپا در طول جنگ جهانی دوم است. چنین افرادی باید یک هدف و یک هدف تنها: حداکثر تحریک و تشنگی برای توجه.

سمی داد

در پایان این مقاله خود را معکوس است زیرا موضوع آن سمی اتحاد ناراضی تحریک. در نهایت آن است که سیاستمداران و رسانه ها که در حال ساخت این به اصطلاح تظاهرات به خیلی بزرگتر از آنها در واقع هستند. اضافه کردن به که این واقعیت است که بسیاری از این اعتراضات در حال خزنده با نظریه پردازان توطئه ضد سامی و راست گرایان که به دنبال بهره برداری از هر فرصتی برای حمله به ما جامعه باز است. به نظر می رسد بقیه جامعه بسیار می خواهم به ترک این افراد فقط جایی که آنها هستند: در انزوا.

آلمان و دیگر دموکراسی های سقوط به دام هر بار آنها به دنبال توجیه اقدامات خود به این ظاهرا “شهروندان نگران.” چه می آمد از بحث با 5000 نفر که مجاز به اعتراض به لطف حفاظت پلیس – با وجود خطرات بهداشتی مطرح شده به آنها را – و سپس فریاد روزنامه نگاران شکایت که آنها دیگر نمی تواند صحبت می کنند ذهن خود را? این امر می تواند بسیار سازنده تر به ادامه علنا بحث جوانب مثبت و منفی مختلف coronavirus اقدامات در مجلس و در رسانه ها.

تئوری توطئه به عنوان مدل کسب و کار

کسانی که ارزش های دموکراتیک جامعه واقعا فقط یک چیز به ترس: واقعیت این است که سوراخ کردن گوش فریادهای کسانی که مخالف ما زمان باز دموکراسی را بدل به یک مدل کسب و کار. Twitter, Facebook, YouTube و ما خروجی اخبار فاکس نیوز کسب میلیون ها نفر هر سال توسط, پخش كردن, نیمه حقایق بیان نفرت و یهودی ستیزی. کسی نگران تاثیر این مدل کسب و کار می توانید در یک دموکراسی باید بیشتر از هیچ نگاه باور نکردنی افزایش قدرت یکی Donald J. Trump.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>