نظر: انکار بستر مرگ بازدیدکننده داشته است در همه گیر غیر انسانی

آن سخت است تصور کنید هر چیزی را وحشیانه تر از انکار عزیزان حق بازدید از مرگ بستگان به دلیل coronavirus. انزوای افراد مسن و بیمار باید در بستر مرگ, DW را آسترید Prange می نویسد.

که خود را نگه دارد ، که بوسه خود را به گونه? که مطلق آن گذشته آرامش کلمات ؟ خواهد شد که خود را ببندید و پلک? این پرسش ها تبدیل شده اند بسیار دشوار است برای پاسخ به در سن coronavirus زمانی که بسیاری از بیماران در حال مرگ را به صورت نهایی خود را ساعت به تنهایی — بدون حساسیت از خانواده و دوستان مجبور به ترک این دنیا بدون اینکه قادر به خداحافظی.

بسیاری از بیمارستان ها و خانه های پرستاری به تصویب رسید ممنوعیت بازدید کنندگان در طول coronavirus گیر یک وضعیت است که به سختی می تواند crueler.

چنین ممنوعیت نیز کابوسی برای خانواده و عزیزان که مجبور به زندگی با تحقق است که آنها نمی تواند وجود داشته باشد برای مردم آنها را دوست دارم. آنها نمی توانند خود را نشان می دهد احساسات و یا به لطف برای یک زندگی صرف با هم. آنها می توانند نه آسایش نه آرامش می شود.

این وضعیت بدون شک باعث درد و احساس گناه که بسیاری از حمل خواهد شد برای بقیه زندگی خود را. به عنوان مهم به عنوان یک ممنوعیت ممکن است از یک اپیدمیولوژیک نقطه نظر آن را نیز کاملا غیر انسانی است.

ادامه مطلب: چه آينده تصور کنید که برای پست-همه گیر ،

جلوگیری از انزوا

انزوا و بیمار باید در بستر مرگ. باید وجود داشته باشد یک راه برای پیدا کردن سازش بین دو به همان اندازه معتبر نیاز: حفاظت در برابر coronavirus و حفاظت در برابر مرگ در انزوای اجتماعی.

اگر چه آلمانی بیمارستان ها و خانه های پرستاری اعطا استثنا برای برخی از بیماران مبتلا به اجرای این سیاست بوده است چیزی جز صاف است. علاوه بر این استثنا شامل کسانی که بیمار مبتلا به کوروناویروس.

نمی تواند یک تست سریع تجویز می شود برای بازدید کنندگان ؟ نمی تواند ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی خود را در اختیار خانواده و دوستان ؟

من بیشترین احترام را برای همه پزشکان و پرستاران و کشیش morticians و خانواده های آسیب دیده که حمل این unimaginably بار سنگین هر روز به عنوان آنها سعی کنید به حس انسانیت و محبت به مردم در طول این زمان بحران.

همه آنها راه رفتن در امتداد یک استعاری Via Dolorosa که مسیحیان نمی تواند به معنای واقعی کلمه این عید به دلیل خطر عفونت است. آنها به ما نشان می دهد که انسان حساسیت قوی تر از ممنوعیت — و که زندگی می تواند جشن رستاخیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>