نظر: خودکشی به کمک یک ماده از انتخاب

علاج ناپذیری بیمار در آلمان هم اکنون می توانید تصمیم بگیرید که آن زمان به مرگ است. روز چهارشنبه حکم دادگاه پرسیده است: بحث در کمک به خودکشی و تابو موضوع مرگ که چیز خوبی است می گوید: DW را آسترید Prange.

مرگ آن است که وجود دارد دوباره. دادگاه قانون اساسی آلمان کشیده مرگ از تابو منطقه و این یک چیز خوب است. چرا که مرگ بخشی از زندگی است و هر کس به آن صورت در برخی از نقطه و یا در کنار یک بستر مرگ.

این دادگاه در شهر کارلسروهه است لغو ممنوعیت “کسب و کار مانند” کمک به خودکشی و اعلام کرد بند 217 از قانون مجازات اسلامی خلاف قانون اساسی است. قضات روشن ساخته است که این حق را برای خود تعیین مرگ بخشی از توسعه مناسب از شخصیت است که لنگر در آلمان قانون اساسی, قانون اساسی.

چه ‘کسب و کار-مانند” کمک به خودکشی?

ممنوعیت “کسب و کار مانند” کمک به خودکشی معرفی شده در سال 2015 به طول انجامید تنها پنج سال است. تعریف حقوقی از واژه تا به حال منجر به بسیاری از عدم قطعیت —بسیاری از پزشکان مراقبت تسکینی و پزشکان و پرستاران و کمک-خودکشی انجمن خواستار روشن شدن دلیل آنها احساس آنها بودن جرم.

قانون گذاران در حال حاضر به نام به بهبود است. این حکم یک بار دیگر باز بحث در کمک به خودکشی در آلمان است. در گذشته! های اخیر بحث بر اهدای ارگان ها نشان می دهد که چگونه گذشته بحث در مورد مرگ در این کشور است. در مورد 850,000 مردم می میرند هر سال در آلمان است. مرگ نمی تواند فقط محول شده به مراقبت تسکینی بخش ما باید برای مقابله با آن در همه جا.

Astrid Prange (DW/P. Böll)

دویچه وله آسترید Prange

آیا مردم علاج ناپذیری بیمار نیاز به کمک در هنگام مرگ و یا می میرند و یا هر دو ؟ چه استدلال یا مخالفت با کمک به خودکشی فعال یا منفعل ؟ آیا مردم حق دارند برای کمک به خودکشی? این سوال باید پاسخ داده شده توسط جامعه به عنوان یک کل.

هیچ به ‘قتل با درخواست’

توجه داشته باشید که تصمیم گیری در مورد فعال کمک به خودکشی آن را به عنوان تمرین در بلژیک هلند و به زودی نیز در پرتغال. فعالانه باعث کسی مرگ بر درخواست ممنوع است بند 216 در قانون مجازات اسلامی. آن است که در مورد تعادل این حق را برای خود تعیین و مرگ از یک طرف و دولت وظیفه برای حفاظت از زندگی ،

مرگ می تواند بی رحمانه است. در حالی که هیچ کس می تواند به دور از ترس از مرگ یکی می تواند کاهش ترس از سمت چپ به تنهایی هنگامی که در حال مرگ است. بیش از دو سال گذشته من سه اعضای خانواده می میرند. آنها نمی خواهید زندگی-تداوم اقدامات و یا در حال تغذیه از طریق لوله, اما بالاتر از همه, آنها نمی خواهند در هر درد است.

بیشتر بخوانید: هلندی کشتن از سر ترحم درمانگاه می بیند پرش در مرگ درخواست کمک

با وجود همه چیز آنها جنگیدند برای هر دقیقه از زندگی خود را برای خود و همچنین برای عزیزان خود. مراقبت تسکینی به آنها کمک کرد حفظ حیثیت خود را در مبارزه خود را تا پایان. که من عمیقا سپاسگزار هستم.

اما ترمینال مراقبت و برخورد با مرگ نیز نشان می دهد که در موارد بی اندازه درد و رنج که در آن مراقبت تسکینی می رسد محدودیت های آن است. در این موارد مهم است که برای بیماران و پزشکان و بستگان خود را به می دانم که آنها می تواند در نهایت غیر قابل تحمل درد و رنج هنگامی که تمام گزینه های درمان خسته شده اند.

می اورگان یک مدل ؟

دانستن آن است که امکان می تواند تسکین و حتی اگر گزینه است هرگز استفاده قرار گیرد. مانند در ایالت اورگان ایالات متحده که در آن کمک به خودکشی به طور کلی مجازات — مگر در مواردی که انجام شده و مستند توسط پزشکان تحت سخت احتیاطی.

یک زندگی به پایان دادن دارو می تواند ارائه شود اما بیماران باید آن را قادر به خود را دارند. تنها یک سوم از افراد مبتلا ساخته شده اند استفاده از این گزینه.

اعتراف میکنم که شما هرگز واقعا آماده برای مرگ, حتی اگر شما تا به حال سال به آن فکر می کنم. این کمک می کند تا به دنبال مرگ در چشم می شود آن را با برخورد با این موضوع از یک زندگی خواهد شد, اهدای عضو و یا کمک به خودکشی. ایدئولوژیک یا مذهبی اختلافات مفید نیست در یک فرد در بستر مرگ. چه تعداد آرزوها و منزلت شخص در حال مرگ بستگان’ غم و اندوه و اشتیاق اجازه داده می شود به مرگ در صلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>