نظر: یک ننگ برای آلمان

یک دولت برتر انتخاب شده است به office با پشتیبانی مستقیم از راست ناسیونالیست AfD. مطلق نقض تابو نشان می دهد که چقدر ضعیف مخالفت با افزایش حق در آلمان واقعا می گوید اینس Pohl.

دقیقا یک هفته پیش در ژانویه 29, 2020, آلمان, پارلمان, مجلس فدرال ceremoniously بزرگداشت قربانیان هولوکاست. در این مراسم مشخص شده 75 سالگرد آزادسازی اردوگاه مرگ آشویتس-برکناو.

پرداختن به بدن جمهور اسرائیل رئوبن ریولین التماس آلمانی ها را هرگز فراموش نکنید گذشته اصرار آنها را به ایستادگی در برابر یهودی ستیزی و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی. Rivlin گفت: آلمانی ها و احزاب سیاسی تا به حال یک مسئولیت ویژه ای برای کسانی که گرامی داشتن آزادی و ارزش های دموکراتیک و همچنین به عنوان منحصر به فرد مسئولیت را به عمل در طول تاریخ صورت مسئول است. “آلمان باید شکست نیست,” او گفت:.

ادامه مطلب: رئيس جمهور اسرائیل می پیوندد پارلمان آلمان در به خاطر سپردن هولوکاست

و حالا دقیقا یک هفته بعد این: یک عضو از کسب و کار پسند حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) انتخاب شده است و برتر از شرقی آلمان, خارجه تورینگن با کمک به از راست ناسیونالیست های جایگزین برای آلمان (AfD) ،

آن یک رای که شوکه شده آلمان است. یک فراهم می کند که کافی اثبات این که دولت و سیاستمداران از آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و FDP — همه از آنها حمایت رای به وضوح درک نمی کنم که خود مسئولیت تاریخی. آن یک رای که در حال حاضر ارائه این کشور دموکراتیک احزاب با یک آزمون بسیار مهم است که می تواند در نهایت منجر به جدید انتخابات فدرال.

DW Editor-in-Chief Ines Pohl (DW/P. Böll)

DW Editor-in-Chief اینس Pohl

آیا شهوت قدرت تهمت اخلاقی و مسئولیت ؟

هفته های آینده نشان خواهد داد که آیا بارها تکرار شده و وعده های ساخته شده توسط برجسته سیاستمداران آلمانی به هرگز تشکیل یک ائتلاف با AfD هر گونه معنی و یا اینکه آیا یک شهوت قدرت قوی تر از خود استادانی اعتقادات.

هر چند CDU رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer است به طور خاص ناکرده اعضای تورینگن دولت CDU برای پیوستن به یک ائتلاف با AfD آنها ممکن است به خوبی انجام درست آن. پس چه چیزی او را روشن عدم کنترل چیست ؟

چه خواهد شد با صدراعظم آیا اگر دولت اعضای حزب واقعا پیوستن به نیروهای با AfD و دولت خود را رهبر Björn Höcke? مرد آلمانی به نام دیوانه برای احداث “یک بنای تاریخی از شرم” برای قتل عام یهودیان در پایتخت در میان متعدد دیگر رسوایی. و چه خواهد شد حزب سوسیال دموکرات (SPD) انجام دهید ؟ آن را خروج از آلمان در ائتلاف حاکم از آن است که یک شریک وادار جدید انتخابات ؟

ادامه مطلب: صدراعظم آلمان CDU و راست AfD ممکن است نزدیک شدن به همکاری

آلمانی ها تاریخ خود را فراموش کردن

این قابل توجه بعد باید یکی که می لرزد آلمانی ها به هسته. در حال حاضر دموکراتیک احزاب باید نشان دهد که چگونه آنها بصورتی پایدار و محکم ایستاده است. و آنچه آنها در حال حاضر به ریسک در تلاش برای مطمئن شوید که امروز شرم آور رای باقی مانده است آنومالی.

تنها چند روز پیش رئیس جمهور آلمان فدرال فرانک والتر اشتاین مایر در سخنرانی خود در این ید و شم جهانی هولوکاست یاد مرکز گفت: “سوسیالیسم ملی نمی سقوط از آسمان است.”

این فوریه روز نشان داده است که چقدر از تاریخ خود آلمانی ها را فراموش کرده اند و فقط چقدر جمهور Rivlin هشدار که “آلمان نباید شکست” است که با همه ما است. آن را نیز به ما یادآوری می کند که هیچ کس در آلمان باید بچه خود را به تفکر در تاریخ تکرار نمی توانید خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>