فیلم آنلاین ‘پیش بینی’ شیوع اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus ‘پیش بینی نشده مشکل’

دو سال پیش در طی یک شبیه سازی نشست های برتر کشور مقامات سابق سناتور اقدام به عنوان وزیر دفاع ایالات متحده امریکا ارائه شده سرد ارزیابی از یک “جدید” بیماری کشنده گسترش در سراسر امریکا: “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از تلفات در این جنگ در برابر این بیماری همه گیر.”

یکی از شبیه سازی های سازمان اقدام به عنوان یک شورای امنیت ملی رسمی هشدار داد که اگر یک واکسن است که طول می کشد بیش از یک سال به منظور توسعه – نمی مستقر “به زودی” آمریکا مرگ و میر می تواند “فاجعه بار است.”

کسانی که در اتاق بودند و سپس در جریان آخرین وضعیت بر روی زمین: “Telework و اجتماعی فاصله اقدامات در حال تشویق توسط CDC. مدارس در سراسر کشور تعطیل هستند و بسیاری از مجامع عمومی لغو شده است.

“تقاضای عمومی برای فولاد ماسک و ماسک به مراتب بیش از عرضه در دسترس است. … برخی از کشورها در حال حاضر با توجه به امکان لغو فرد رای گیری” اتاق گفته شد.

که می تواند گرفته شده از آشکار coronavirus بحران است. اما آن را ارسال شده به یوتیوب در مارس 2018 زمانی که دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت برگزار شد مسخره “کمیته اجرایی” جلسه به پیش بینی که چگونه دولت ایالات متحده می تواند پاسخ به یک بیماری عفونی جدید از خارج از کشور – یک تظاهر پاتوژن لقب “کلاد X.”

زندگی واقعی کارشناسان قانونگذاران و مقامات سابق در زمان در نقش بالای دولت در سطح تصمیم گیرندگان کشیدن از تجربه خود را به حرکت حالات دراماتیک است که تکامل یافته قبل از آنها.

این بیماری نیست اما پنج دقیقه ورزش در معرض واقعی شکاف در دولت قابلیت های.

“ما می خواستیم به … سوق دادن مردم به می خواهید به تغییر” دکتر تام Inglesby مرکز مدیر که بازی “مشاور امنیت ملی” در این مانور گفت: ABC News.

Inglesby و تیم خود را “نه به عنوان موفق به عنوان ما را دوست داشته است” در جلو راندن تغییر, او گفت:.

در حال حاضر در میان coronavirus بحران “است وهم آور” چگونه “در برخی از راه های” مه 2018 ورزش “پیش بینی” چه اتفاقی خواهد افتاد دو سال بعد در کنگره Susan Brooks, R-Ind., یکی دیگر از شرکت کنندگان در این مانور گفت: ABC اخبار چهارشنبه.

بروکس یکی از پیشرو جمهوری خواهان در کنگره biodefense مسائل گفت: او در سمت چپ “کلاد X” ورزش تحقق “این نیست برای رفتن به یک ماده اگر ما ممکن است یک بیماری همه گیر در یک روز اما زمانی که.”

در اوایل این ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشریح آخرین پاندمی به عنوان “یک مشکل پیش بینی نشده.”

“از هیچ جا آمد او گفت:” در مارس 6, فقط قبل از امضای یک لایحه به ارائه بیش از 8 میلیارد دلار در بودجه اضطراری برای محلی و ایالتی و فدرال.

‘کاملا چشم باز’

بروکس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: او معتقد است او با اشاره به “خاص” رشته coronavirus – COVID-19 – نه ویران کردن آن را wreaking.

با این وجود بهداشت عمومی و امنیت ملی کارشناسان شده اند هشدار برای سال های سال است که ایالات متحده میهن نیست به درستی آماده شده برای محافظت در برابر یک بیماری عفونی جدید و “کلاد X” نقش مهمی را در برخی از این هشدارها.

روز پس از ورزش, واشنگتن پست اعلام کرد در یک تیتر: “این مسخره همه گیر کشته و 150 میلیون نفر. دفعه بعد آن را نمی ممکن است یک مته.”

یک ماه بعد در یک خانه شنوایی, Rep. گرگ والدن R-سنگ., در توصیف این شبیه سازی به عنوان “کاملا چشم باز” به خصوص “عدم توسعه یک واکسن ظرف 20 ماه.”

“بدیهی است که ما رو به انجام بیشتر آماده می شود برای این نوع از شیوع بیماری” او اعلام کرد.

نشستن در مقابل والدن جلوتر از خود شهادت سه نفر ارشد مقامات ایالات متحده از جمله دکتر Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, مدیر, که تبدیل به یک اعتماد اقتدار در طول coronavirus بحران است.

معلوم نیست اگر تهمت یا حتی دستیاران شد و تا کنون اطلاع از “کلاد X” ورزش. اما چند ماه بعد در ژانویه 2019, ایالات متحده آمریکا سازمان های اطلاعاتی عمومی صادر کرد “در سراسر جهان ارزیابی تهدید” که شامل یک هشدار است که شیوع بیماری های عفونی “خواهد بود مکرر” و “می تواند منجر به گسترده نرخ مرگ و … به شدت تحت تاثیر قرار اقتصاد جهان است.”

در بیانیه ای به شبکه خبری ABC یک سخنگوی کاخ سفید گفت: “هر پیشنهادی که رئیس جمهور تهمت را تهدید COVID-19 جدی یا که ایالات متحده آماده است برای COVID-19 نادرست است.”

‘بزرگترین شکاف’

در سال 2018 به “کلاد X” قصههای شامل برخی از سناریوهای فرضی که – حتی در دوران coronavirus – هنوز هم به نظر می رسد دور از ذهن از جمله رئیس جمهور بستری شدن در بیمارستان در وضعیت بحرانی و نتیجه گیری است که یک گروه تروریستی بود که در پشت آن است.

اما بسیاری از تحولات از “اجتماعی فاصله” و افزایش مرگ و عوارض به ممنوعیت سفر و بازار سهام تصادفات در حال حاضر به نظر می رسد prescient.

در یک نقطه و شرکت کنندگان در این مانور مورد بحث چقدر مهم آن این بود که تولید و توزیع یک تست تشخیصی است که می تواند تایید که شده است آلوده به این بیماری است.

“اگر ما واقعا تشخیصی است که تغییرات کل وضعیت” سابق غذا و داروی کمیسر مارگارت هامبورگ اقدام به عنوان سلامت و خدمات انسانی در شبیه سازی گفت: در آن زمان. “اما من فکر می کنم ما کمی مطمئن نیستید در مورد آن است.”

رو به دنیای واقعی چالش coronavirus دو سال بعد دولت ایالات متحده شده است به طور مشابه, تقلا برای ایجاد و تولید انبوه موثر تست تشخیصی.

“که احتمالا بزرگترین انتقاد و بزرگترین شکاف است که ما تا به حال” با توجه به بروکس, و اضافه کرد که حتی ارشد مقامات ایالات متحده ایم که با همتایان خود در coronavirus پاسخ “می دانید که تست مسئله قابل نگرانی است.”

“این در حال حاضر یک مسئله فقط در حداکثر تولید و چگونه ما در سطح شیب دار آن و توزیع آن در سراسر کشور” بروکس گفت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او طول می کشد هیچ مسئولیتی “در تمام” برای تاخیر در تست.

“ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف. این بود که برای این نوع از رویداد” او گفت:. “آنچه ما انجام داده ایم این است که طراحی آن بسیار به سرعت … و ما در حال حاضر در بسیار قوی شکل است.”

‘رادیکال کوتاه’

در ماه نوامبر یک ماه قبل از coronavirus برای اولین بار ظاهر در چین Inglesby شهادت قبل از نیروهای مسلح سنا فرعی اشاره کرد که “کلاد X” ورزش نیز “نور در چه زمان جدول زمانی برای [واکسن] تولید بیش از حد آهسته به معنی دار است.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “نامزد” را آغاز کرده بود یک کارآزمایی بالینی برای یک coronavirus درمان مارک آنچه که او به نام “یکی از سریع ترین توسعه واکسن راه اندازی در تاریخ است.”

“که می توانست سال به انجام نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت.

اما آن است که هنوز هم “رفتن به یک زمان طولانی قبل از ما یک coronavirus واکسن” Inglesby اشاره کرد.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر شناسایی پتانسیل واکسن در ابتدا تست هر یک از آنها و سپس انجام آزمایش های بالینی برای امیدوار کننده منجر حداقل یک سال و شاید سال بیشتر است.

Inglesby گفت که “هنگامی که ما از طریق این بحران ما نیاز به یک رادیکال کوتاه از جدول زمانی.”

دو سال قبل از Fauci در بر داشت خود را در وسط coronavirus مبارزه او ساخته شده مشابه درخواست تجدید نظر به کنگره است.

در ژوئن 2018 شهادت یک ماه پس از “کلاد X” ورزش Fauci گفت: جدول زمانی جدید برای واکسن می تواند کوتاه به عنوان کمی به عنوان “یک زن و شوهر” از ماه “اگر ما قرار داده و ذهن ما و منابع ما به آن است.”

اما برای کوتاه زمانی بسیار او گفت: تکنولوژی جدید را باید توسعه یافته “که قابل استفاده برای هر بیماری است.”

“به عبارت دیگر ساخت یک نوع واکسن است که شما به راحتی می توانید به هر چه شیوع” او توضیح داد: دو سال پیش.

این نوع تلاش “است و بنابراین بسیار دشوار” به ویژه به دلیل آن نیاز به نه تنها یک سرمایه گذاری مالی بلکه بیشتر دولت از سرمایه گذاری در ساخت و نگهداری – مشارکت با شرکت های خصوصی با توجه به آنیتا سیسرو مرکز بهداشت امنیتی معاون مدیر.

یک دفتر در داخل وزارت بهداشت و خدمات انسانی, پزشکی, پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) به طور خاص با این نسخهها کار با بخش خصوصی برای توسعه واکسن که دولت آمریکا پس از آن می تواند خرید و ذخیره.

سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی باید چه بروکس به عنوان یک “رابطه پیچیده.”

“این یک مشکل سرمایه گذاری برای بخش خصوصی شرکت برای تولید واکسن اگر نیستند خاصی وجود دارد برای رفتن به بازار برای دولت به آنها را خرید,” او گفت:. “اینها چیزهایی است که … خود را به طور متوسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به مردم می گوید به بیرون رفتن و گرفتن.”

در همان زمان دولت فدرال “منابع محدود” که به معنی “توجه فقط به طور طبیعی می رود به سوزش آتش سوزی در لحظه” سیسرو گفت.

با این وجود بروکس و Inglesby هر دو گفته شده است وجود دارد حداقل برخی از بهبود در سال های اخیر با بروکس با استناد به افزایش قابل توجهی از هزینه های دولت در موسسه ملی سلامت مراکز کنترل بیماری و بردا.

“اما این کافی نیست” با توجه به Inglesby.

“چالش ما این است که آن را هرگز به اندازه کافی” بروکس گفت. “و احتمالا هرگز به اندازه کافی دلیل وجود دارد که همیشه در حال ظهور بیماری های جدید است که ما هرگز از شنیده می شود.”

‘خیره کننده بحران’

برای Inglesby خط پایین این است که اخیر ریاست جمهوری دولت – از هر دو طرف مورد نیاز را به طور کامل آماده شدن برای یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.

“من فکر می کنم وجود دارد شده است و یک غریزه در گذشته برای مردم را به تعجب می کنم اگر این نوع از رویداد واقعا اتفاق می افتد در مدت خود را از دفتر” Inglesby گفت. “و وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که در جهان [بنابراین] این مشکل برای بیماری های همه گیر به رقابت برای جلب توجه با برخی از بحران های دیگر است که درست در مقابل مردم است.”

سارس و بیماری های همه گیر H1N1 در دوران جورج دبلیو بوش و باراک اوباما دوره بودند “عکس های هشدار دهنده” و “آیا برای یک بار در هر مورد … تولید برخی از سیاسی تعهد” Inglesby اضافه شده است. “اما پس از آن با گذشت زمان پس از این حوادث مردم [را] از دست دادن نگرانی است.”

اگر coronavirus تغییر نمی کند چیزهایی که “هیچ چیز را” Inglesby اصرار داشت. “این یک خیره کننده بحران است. … ما هرگز نباید در این موقعیت دوباره.”

NIH نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر برای این مقاله.

ABC News’ بن Gittleson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>