آنلاین tech کنفرانس در حال حاضر به تعویق افتاد به دلیل coronavirus

حتی آنلاین tech همایش هستند که به تعویق افتاد و در حال حاضر.

الفبای Inc.’s GOOGLE, +2.83% GOOG +1.89% گوگل روز سه شنبه گفت: این امر به طور نامحدود به تاخیر نسخه آنلاین از Google Cloud بعدی ’20: دیجیتال اتصال — در فرد و کنفرانس برنامه ریزی برای 6-8 مارس در سن فرانسیسکو قبل از COVID-19 مجبور کرد و هر tech کنفرانس برگزار می شود آنلاین.

“ابر گوگل تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن Google Cloud بعدی ’20: دیجیتال اتصال از نگرانی برای سلامت و ایمنی مشتریان و همکاران و کارکنان و جوامع محلی و بر اساس تصمیم گیری های اخیر ساخته شده توسط دولت فدرال و دولت های محلی در مورد کوروناویروس (COVID-19),” گوگل گفت: در یک پست وبلاگ. الفبا و گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای گوگل و ابر مدیر عامل توماس Kurian بودند به صحبت در این رویداد است.

گوگل ارائه نمی دهد بیشتر برای تصمیم گیری خود را, اما آن است که به احتمال زیاد به شدت وزن شش شهرستان “پناهگاه در محل” برای منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارگردانی هر کس به ماندن در داخل خانه های خود و دور از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است.

همچنین نگاه کنید به: فن آوری را نشان می دهد رفتن به مسیر دیجیتال در میان coronavirus خطرات

آیا دیگر شرکت های فن آوری مانند Facebook, Inc. FB +1.68% Apple Inc. AAPL +5.38% Microsoft Corp. MSFT, +7.82% Adobe, Inc. ADBE, +7.19% و دیگران به دنبال کت و شلوار نامشخص است. آنها به توزیع مجدد فرد در همایش به عنوان آنلاین confabs بیش از چند ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>