آنلاین بخش: Twitter, Facebook انشعاب در مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات

اوکلند کالیفرنیا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده پیام های یکسان در Twitter و Facebook در این هفته. اما در حالی که این دو سیستم عامل اجتماعی بسیار شبیه سیاست در رای دهندگان اطلاعات غلط و ستایش خشونت آنها در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های بسیار متفاوت اثبات این که دره سیلیکون است که به دور از جبهه متحد وقتی که می آید به تصمیم گیری های سیاسی

توییتر قرار داده یک برچسب هشدار دهنده بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی مشکلات نوامبر انتخابات است. این تنزل مقام قرار می گیرد و قوی تر هشدار در یک سوم صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس تظاهرات که خوانده در بخشی که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

Facebook سمت چپ نوشته های تنهایی.

“Facebook نمی خواهید به بیگانه جوامع خاص” گفت: Dipayan Ghosh, co-مدیر از سیستم عامل های دیجیتال و دموکراسی پروژه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. “آن را نمی خواهند به تیک تیک کردن کل swatch از افرادی که واقعا بر این باورند که رئیس جمهور و قدردانی خود را توییتهایی.”

توییتر از سوی دیگر دارای سابقه مصرف قوی تر مواضع وی افزود: از جمله ممنوعیت کامل تبلیغات سیاسی است که این شرکت اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته.

این تا حدودی به دلیل Facebook زیادی شرکت با مخاطبان گسترده تری گرفتار در تیررس تنظیم کننده بیش از اندازه آن و قدرت بیشتر به از دست دادن. و تا حدودی به این دلیل که شرکت های اجرائی لازم نیست همیشه چشم به چشم و نقش آنها در جامعه است.

“موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن,” Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت در یک پست در شبکه اجتماعی جمعه.

با اشاره به رئیس جمهور نظرات در مورد مینیاپولیس تظاهرات زوکربرگ گفت که او “یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی فصاحت و بلاغت است.” اما Facebook تصمیم گرفت او گفت: برای حفظ رئیس جمهور نظر خود را در سایت به دلیل “ما به عنوان خوانده شده آن را به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت و ما فکر می کنیم مردم نیاز به می دانم که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی.”

به طور گسترده تر زوکربرگ اغلب گفته Facebook نه به دنبال “داور از حقیقت است.”

هنوز Facebook به مدت طولانی مورد استفاده واقع چک در آن سایت انجام شده توسط شخص ثالث, اخبار سازمان های مانند آسوشیتد پرس و آن را به طور مداوم با استفاده از الگوریتم های تصمیم بگیرند چه چیزی برای نشان دادن آن 2.5 میلیارد کاربران است. و آن است راه اندازی یک نظارت هیئت مدیره برای تصمیم گیری که آیا برای حذف بحث برانگیز پست.

در همین حال توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی که در توییتر خواهد شد “در ادامه به این نکته اشاره نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.” اما او افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.'”

این اولین بار نیست که یک شرکت رسانه های اجتماعی برخورد با رئيس جمهور. و با شش ماه قبل از انتخابات آن را نمی خواهد آخرین.

“آن مطمئن به نظر می رسد در صورت فشار به دنبال کاخ سفید ترجیح, سخنرانی, سیاست, Facebook را انتخاب مماشات و توییتر تصمیم به مبارزه” گفت: دافنه کلر یک همکار در دانشگاه استنفورد مرکز اینترنت و جامعه است. “چرا تفاوت ؟ … شاید Facebook فکر می کند آن را بیشتر به از دست دادن توسط بیگانه خواهان.”

تهمت و دیگر محافظه کاران شده اند این ادعا برای سال های سال است که دره سیلیکون شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر آنها. اما هیچ مدرکی برای این — و در حالی که مدیران و اکثر کارکنان از Twitter, Facebook و Google ممکن است تکیه لیبرال این شرکت تاکید کرده اند که آنها هیچ علاقه به کسب و کار در علاقه در حزب سیاسی بیش از دیگر.

مشکل آغاز شد و در سال 2016 دو سال پس از Facebook راه اندازی یک بخش به نام “روند” با استفاده از ویراستاران انسانی به معاون کشیش بخش محبوب ترین ها اخبار. Facebook متهم شده بود از تعصب در برابر محافظه کاران بر اساس کلمات ناشناس سابق پیمانکار که گفت: این شرکت عنوان محافظه کار و مسائل در آن ویژگی و ترویج لیبرال باعث می شود.

زوکربرگ ملاقات با برجسته جناح راست رهبران در آن زمان در تلاش در کنترل آسیب. در سال 2018 را تعطیل “روند” بخش اما پس از آن روایت از محافظه کار تعصب در حال گسترش دور و گسترده. کنگره جلسات در مورد حزب محافظه کار تعصب به دنبال با رهبران Google, Twitter و Facebook دفاع از خود شرکت و توضیح داد که آن را نمی خواهد در مورد علاقه خود را به دور از نیمی از ایالات متحده خود کاربران است.

در حالی که منتقدان را متهم به هر دو زوکربرگ و دورسی از cozying تا با یک طرف سیاسی کوچه و یا دیگر زوکربرگ به نظر می رسد بیشتر قصد باقی مانده در احساساتی میانه — حتی زمانی که آن را اثبات به طور فزاینده ای دشوار است.

“Facebook نمی خواهید به بیگانه کسی گفت:” اتان زاکرمن مدیر موسسه تکنولوژی ماساچوست مرکز مدنی رسانه ها. “توییتر به نظر می رسد راحت تر کرد و گفت:” نگاه به عنوان یک پلت فرم خصوصی ما حق انجام هر کاری که می خواهید انجام دهید.’ … آنها هم حق با شماست. این یک متمم اول قانون اساسی موضوع” مربوط به سانسور دولتی.

زاکرمن گفت که شرکت های فن آوری’ روش برای دست زدن به اطلاعات غلط و تحریک به خشونت به حال شده است برای تغییر. “هر دو زوکربرگ و دورسی از این نسل از اینترنت کارآفرینان که تا به حال بسیار قوی آزادی بیان تعصب… شما باید قادر به می گویند هر آنچه شما می خواهید و هیچ باید بلوک آن” زاکرمن گفت.

اما که دست روش دیگر به نظر می رسد پایدار است.

شاید حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریک آمیز توییتهایی coronavirus همه گیر است مجبور به شرکت فنی برای تجدید نظر در آنچه که می رود بلامنازع در سیستم عامل خود را. زاکرمن اشاره کرد که هر دو Facebook و گوگل شده اند هوشیار در مورد محرومیت تئوری توطئه تصویری “Plandemic” که باعث می شود ادعاهای دروغین در مورد COVID-19 و در نتیجه شمار یک تهدید بالقوه برای سلامت عمومی است.

“این واقعا یک هیچ برنده سناریو” برای رسانه های اجتماعی شرکت ها گفت: Patrick Hedger محقق در رقابتی شرکت موسسه. محافظه کاران شکایت خواهد کرد اگر آنها جلوگیری و یا درست تهمت اظهارات. لیبرال ها را گریه ناپاک اگر آنها نمی.

Hedger همچنین اشاره کرد که “نامناسب جهان وجود دارد” با اشاره به Gab.com که تبدیل به یک پناهگاه برای افراطی views. “از نامناسب اینترنت است نه یک جای خوشگل,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>