یکی پزشکی می گذرد عمومی: 5 چیزهایی که در مورد اولیه-مراقبت از راه اندازی

یکی پزشکی مستقيم اولیه-ارائه دهنده مراقبت های واصل شده برای آن ارائه عمومی اولیه تجارت تحت نام 1Life, بهداشت و درمان, Inc.

شرکت ONEM, +0.00% عمل یک مدل مراقبت که در آن بیماران در پرداخت هزینه سالانه $199 برای به دست آوردن دسترسی به یک پزشکی اولیه-مراقبت پزشکان و خدمات از جمله توانایی به متن پزشکان آنها در برنامه قرار ملاقات در همان روز و ورود به این شرکت دیجیتال پلت فرم مسکن تمام اطلاعات سلامت خود را.

زمین است به راحتی هدف در درجه اول در سن کار بزرگسالان که خود را بیمه سلامت از طریق شغل خود و زندگی در مراکز شهری مانند شهر نیویورک و سان فرانسیسکو. در همان زمان مراقبت های اولیه است به طور فزاینده ای به عنوان یک فرصت بکر در بهداشت و درمان, دایره با پتانسیل برای کاهش هزینه ها و بهبود سلامت.

همچنین نگاه کنید به: SmileDirectClub عمومی رفت: 5 چیزهایی که در مورد دندان ها-صاف کردن, راه اندازی,

مستقیم مراقبت های اولیه در خصوص رشد است در محبوبیت به دلیل آن را به دنبال آدرس دو تا از بزرگترین شکایت های سنتی اولیه-مراقبت از دفاتر در ایالات متحده فاقد تجربه مشتری و خسته کننده محیط کار برای پزشکان است که در مواجهه با نرخ های بالاتر از فرسودگی شغلی در پزشکی سنتی تنظیمات.

1Life بهداشت و درمان اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه اولیه ارائه عمومی خواهد شد در قیمت 14 دلار یک سهم در پایین محدوده قیمت از $14 تا 16 دلار سهم. در یک بیانیه 1Life گفت: از آن ارائه خواهد شد 17,500,000 سهام عادی به صورت ناخالص درآمد حاصل از $245 میلیون. سهام انتظار می رود برای شروع معاملات روز شنبه در نزدک در نماد های اخیر “ONEM.” جی پی مورگان و مورگان استنلی بودند منجر bookrunning مدیران.

با توجه به آن S-1 یکی از علوم پزشکی درآمد و شماره عضویت به طور پیوسته در حال رشد است. آن را در آورده $198.9 میلیون دلار درآمد خالص برای نه ماه اول سال 2019 از $154.6 میلیون دلار در مدت مشابه سال پیش. آن را تا به حال از دست دادن خالص $34.2 میلیون دلار در سه چهارم از سال 2019 در مقایسه با از دست دادن خالص $6.9 میلیون دلار در همین بازه زمانی در سال 2018 است. آن را به حال 397,000 اعضای همانطور که از سپتامبر. 30 تا از 323,000 در سپتامبر سال 2018 است.

هزینه های مراقبت برای نه ماه اول سال 2019 شد $118 میلیون تا 59 درصد از درآمد. برای مدت مشابه در سال 2018 هزینه مراقبت بود 100 میلیون دلار حدود 65 درصد از درآمد.

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد 1Life بهداشت و درمان قبل از آن شروع به تجارت publicly.

کارفرمایان بزرگ در هیئت مدیره هستند

گوگل یک واحد از الفبا, Inc. GOOG -0.19% دارای حداقل 5 درصد از این شرکت است و همچنین یکی از یکی پزشکی بزرگترین مشتریان حسابداری برای یک دهم از درآمد خالص در سال 2018 و سه چهارم از 2019. یکی پزشکی نیز گفت: این عمل بر روی سایت درمانگاه در برخی از دفاتر گوگل.

بلند صوتی در مورد افزایش کارکنان هزینه های بهداشت و درمان, بسیاری از کارفرمایان بزرگ در حال حاضر به طور فعال در نظر گرفتن مراحل را برای جلوگیری از جریان پول آنها صرف کارمند و هزینه های پزشکی است. در 2018, Amazon.com Inc. AMZ, +9.96%, Berkshire Hathaway Inc. BRK.A +1.64% و JPMorgan Chase & Co. JPM, +1.24% اعلام کرد قصد دارد برای مقابله با کارمند هزینه های بهداشت و درمان در سال 2018 در نهایت ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک به نام Haven. Apple Inc. AAPL -0.14% است ساختمان خود را به درمانگاه برای کارکنان, به نام AC سلامتی.

یکی پزشکی گفت که بیش از 95 درصد از اعضای آن بودند و تجاری بیمه شده است.

“بخش بزرگی از تقاضا برای راه حل های ما و خدمات در میان مشتریان سازمانی بستگی به نیاز از این کارفرمایان برای مدیریت هزینه های خدمات بهداشت و درمان است که آنها با پرداخت به نمایندگی از کارکنان خود را” یک پزشکی نوشت: در اوراق بهادار پر کردن.

یکی پزشکی است که مصرف بازاریابی نشانه از مصرف کننده (و نه بهداشت و درمان) شرکت

بیانیه افتتاحیه در شرکت S-1 متحده که یکی پزشکی هدف این است که “لذت میلیون ها نفر از اعضای با سلامت بهتر و بهتر مراقبت در حالی که کاهش کل هزینه های مراقبت است.”

با استفاده از کلمه “لذت” در مواد بازاریابی است که بسیار بیشتر شایع در میان شرکت های مصرف کننده. با توجه به FactSet تحلیل سوم-چهارم درآمد رونوشت در سال 2019 این شامل حیوان خانگی e-tailer جویدنی, Inc. CHWY, +1.31% (“ما گزاره به لذت مشتریان با محصولات با کیفیت بالا), ورزشی, خرده فروش, Lululemon Athletica, Inc. لولو +0.05% (“مطمئن شوید که ما لذت مهمانان”) و تناسب اندام پلت فرم Peloton Interactive Inc. PTON, +2.41% (“لذت اعضای ما در طول زمان”) که رفت و در ماه سپتامبر.

تنها یک ثروت 200 شرکت بهداشت و درمان — Molina Healthcare وزارت بهداشت -1.93% — استفاده از “لذت” در یک درآمد تماس و یا تحلیلگر سرمایه گذار یا سهامدار جلسه در سال 2019.

اما آنچه که بسیاری از کسانی که جدید به بهداشت و درمان در حال تلاش برای انجام upend یک سیستم در ایالات متحده است که گران ناکارآمد گاهی اوقات سخت برای دسترسی و اغلب دشوار است به حرکت با ایجاد یک تجربه مشتری بهتر. یکی پزشکی ارائه می دهد 24-7 دسترسی به اعضای آن از طریق یک نرم افزار تلفن همراه و وب سایت که شامل تصویری و گزینه های چت. “ما آرزوی دوست داشتنی ترین نام تجاری در بهداشت و درمان” این شرکت نوشت: در S-1.

بیشتر مردم توجه به مراقبت های اولیه

یکی پزشکی پیش بینی کرد که این می تواند بیش از دو برابر آن در بازار رد پای از $34 میلیارد دلار اولیه-مراقبت صرف در حال حاضر برای $81 میلیارد دلار در حال گسترش از نه بازار که در آن در حال حاضر عمل به 51 بزرگترین شهری مناطق آماری.

آن موقع شرط با توجه به این که دیگر راه اندازی و سنتی سازمان بهداشت و درمان نیز در تلاش برای افزایش استفاده از اولیه-خدمات مراقبت.

به طور سنتی ایالات متحده نیست اولویت مراقبت های اولیه که حدود 6 درصد از 3 تریلیون دلار در کل هزینه های بهداشت و درمان با توجه به Milbank صندوق یادبود. در مقایسه استرالیا و لهستان هر دو صرف حدود 18 درصد در مراقبت های اولیه با توجه به یک سال 2018 گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

که تفکر در حال تغییر است و جدید ترین مکتب فکری است که مراقبت های اولیه می تواند موثر هزینه-ابزار برش با کمک به بیماران مبتلا به مدیریت بهتر بیماریهای مزمن قبل از آنها بیش از حد بیمار و نگه داشتن آنها را گران تر مراقبت از تنظیمات مانند اورژانس یا فوری-مراکز مراقبت. ایالات اورگان و رود آیلند را به تصویب قوانین تنظیم معیار اولیه-مراقبت-هزینه های سال های اخیر و عمده بیمه درمانی و داروخانه های زنجیره ای از جمله CVS سلامت Corp. CVS -1.19% Humana همهمه -2.37% و Walgreens, چکمه, داد, Inc. WBA, -0.63% در حال باز کردن درمانگاه که پیشنهاد اولیه-خدمات مراقبت.

یکی پزشکی گفت: این تعداد در میان رقبای خود از دیگر اوليه-ارائه دهندگان مراقبت و در محل درمانگاه راه اندازی توسط کارفرمایان می باشد.

حتی در یک مدل جدید درآمد رانده است بیمار حجم (در حال حاضر)

یکی پزشکی دارای سه منبع درآمد: افراد و یا کارفرمایان خرید عضویت “مشارکت درآمد” از شبکه بهداشتی و یا مشتریان که یکی پزشکی و خدمات سایت و شبکه-بیمار درآمد. آن گفت که “در حالی که ما قصد داریم برای افزایش درآمد سهم از شبکه بهداشت و درمان همکاران ما درآمد مخلوط ادامه خواهد داد رانده شده توسط بازدیدکننده داشته است بیمار در طول مدت نزدیک به.”

بسیاری از جدیدترین طرح ها و مدل های کسب و کار در ایالات متحده بهداشت و درمان با هدف سرمایه گذاری بر روی حرکت به دور از یک دوره مبتنی بر مدل سرویس به یک است که بر ارزش, یک تغییر است که صورت گرفته است از قانون مراقبت مقرون به صرفه بود به قانون مصوب در سال 2010.

آن را هنوز هم برای راه اندازی مانند یک پزشکی برای استخدام و حفظ پزشکی استعداد

بخشی از یک پزشکی را در زمین به کارکنان آینده فرصتی برای کار یک نوع جدید از محیط زیست است. “فرهنگ ما, تکنولوژی, تیم مبتنی بر رویکرد و حقوق و مزایای ارائه دهنده مدل کمک به رسیدگی به مسائل اساسی رانندگی پزشک فرسودگی شغلی” را نوشت.

اکثر سازمان هایی که استخدام پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشک و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در تلاش برای نگه داشتن کارکنان آنها نیاز دارید. وجود دارد تعدادی از دلایل کمبود پزشک از جمله کودک-فرزندان کارگران ضربه بازنشستگی سن فرسودگی شغلی و رو به رشد تقاضا برای خدمات پزشکی.

یک پزشکی که تا به حال از 1600 کارمند تمام وقت که از سپتامبر. 30 گفت: “استخر از پرسنل واجد شرایط با تجربه کاری در بازار بهداشت و درمان محدود است به طور کلی” و آن را در رقابت با دیگر سازمان های مراقبت های بهداشتی برای استعداد.

یکی از پزشکی است که به دنبال به عمومی در یک زمان است که رنسانس IPO صندوق ارز داد و ستد IPO +0.44% است بسیج 12 درصد در طول سه ماه گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.31% به دست آورده است 10%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>