در خطوط مقدم مبارزه با COVID-19… برای $17.30 یک ساعت

به عنوان سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان همچنان به نبرد رمان coronavirus همه گیر پزشکان و پرستاران شایسته دیده می شود به عنوان قهرمانان. اما بیمارستان, پاک کننده, که همچنین خدمت در خطوط مقدم نمی توانید تقریبا به همان اندازه تحسین.

در حالی که پاک کننده های مناسب در فولاد ماسک پزشکی, روپوش و دستکش ممکن است غیر قابل تشخیص از سایر کارکنان پزشکی — و در واقع شبیه به یک “Ghostbusters”-esque پاکسازی خدمه — چند رشد مشتاق برای تبدیل شدن به حرفه ای جوانه شکارچیان. “آنها مردم سختکوش و به طور کلی agoraphobic می گوید:” چارلز گاف رئیس جمهور از هیچ بیشتر خاک یک شرکت تمیز کردن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که خدمات پزشکی و امکانات. “اما برای بسیاری از مردمی آن را اولین گام خود را به اقتصاد در شرایط کار است.”

‘پرستاران و پزشکان در اینجا فوق العاده است. آنها خسته اما کار نگه دارید زیرا آنها می خواهند به انجام بهترین برای بیماران خود را. پس از انجام I.’

— همین LeBlanc جونیور پاک در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت

“من می خواهم راه یک فضای زیبا به نظر می رسد زمانی که من انجام تمیز کردن اما من هرگز واقعا فکر [شکار] میکروب ها می گوید:” همین LeBlanc جونیور پاک در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت, است که در واقع در حدود 35 کیلومتری شمال تورنتو و به عنوان یک COVID-19 مرکز ارزیابی.

بیمارستان پاک کننده می توانید آموزش بهتر و جبران خسارت نسبت به سایر janitors

تمیز کردن یک بیمارستان می تواند در ارائه بهتر جبران خسارت نسبت به مقایسه کار مربوط به فراشی در غیر پزشکی تنظیم.

متوسط دستمزد برای یک سرایدار در آمریکا در سال 2018 شد $12.55 یک ساعت با توجه به اداره آمار نیروی کار. کارکنان آموزش دیده برای ضد عفونی کردن یک مرکز پزشکی به اداره ايمنی و بهداشت شغلی استاندارد است که می تواند شامل یادگیری چگونه به مقابله با پاتوژن bloodborne و biohazards به طور کلی دریافت یک نرخ بالاتر می گوید: گاف.

LeBlanc باعث می شود حدود 25 دلار کانادا دلار حدود 17.30 یک ساعت — که او می گوید در مورد یک یا دو دلار بیشتر از او به کسب و کار به عنوان یک سرایدار مدرسه. او همچنین می شود یک حقوق بازنشستگی خود را از طریق بیمارستان کارگر اتحادیه. “من قصد ندارم به غنی اما من می تواند مدیریت را به زندگی بدون مشکل می گوید:” LeBlanc.

بیمارستان پاک کننده ها اغلب روت به یک درجه بالاتر از دیگر janitors. ساوتلیک روت LeBlanc در استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی و مشخصات مواد شیمیایی خاص برای حدود شش هفته قبل از او شروع به کار خود را دو سال پیش. نیز وجود دارد به طور منظم آنلاین دوره های بازآموزی.

برخی از خاک بیشتر کارکنان آموخت که چگونه به استفاده از سمپاش الکترواستاتیک. (تجهیزات می افزاید: یک بار الکتریکی به قطرات مایع شیمیایی که تولید کنندگان می گویند منجر به کارآمد تر برای تمیز کردن.) “این جامع تر مایع در مقایسه با فقط پاک کردن یک سطح” توضیح می دهد که گاف.

در حالی که تعطیلی بسیاری از کسب و کار در سطح جهانی منجر به اخراج جمعی از کارکنان تمیز کردن, ماهر, بهداشت مهندسین شانس دارند بهتر است به عنوان بيمارستان آماده شدن برای سیل از COVID-19 موارد است. “من کار زیادی بیشتر می گوید:” LeBlanc که پاک همه چیز را از عامل تئاتر به بیمار بخش در طول معمول 6 بعد از ظهر تا 2 صبح شیفت. “در حال حاضر آن را گاهی 10 ساعت یا 12 ساعت است.”

در بالا از آن به طور منظم بیمارستان خدمات بیشتر خاک گرفتن تماس های متعدد از دفاتر به دنبال حرفه ای مایع. همچنین انتظار برای دیدن کار بیشتر زمانی که هتل ها و رستوران ها شروع بازگشایی. “اکثر کسب و کار ما در مکث می گوید:” گاف. “اما ما فکر می کنم حرفه ای مطابق با اصول بهداشتی در حال رفتن به یک گسترش عمودی رفتن به جلو به عنوان بسیاری از کسب و کار در نظر بگیرید با استفاده از ما بر یک اساس در رفتن به طور منظم در طول فصل آنفولانزا.”

کاهش خطرات برای کارگران در راه آسیب است

قبل از تمیز کردن شرکت های سطح شیب دار می تواند تا بیمارستان خدمات آنها نیاز به آدرس کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و تحت فشار سنگین از اولین پاسخ دهندگان و شهرداران به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن آمریکا کارخانه به ماسک و دستکش. (رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد او را به استناد قانون نیاز به جنرال موتورز GM -1.40% ایجاد هواکش اما گفته است که او با استفاده از قانون به تولید تجهیزات حفاظتی.)

“بزرگترین چالش ما در حال حاضر تامین PPEs لازم است برای ما برای انجام این کار” گاف می گوید. “ما مدیریت بسیار مشغول تلاش برای حفظ منابع.”

و در حالی که پزشکان و یقه سفید حرفه ای بهداشت و درمان هستند به احتمال زیاد برای سلامت خوب بیمه و مزایای دیگر که لزوما مورد برای بیمارستان پاک کننده. به عنوان یک تایمر بخشی LeBlanc تنها مزایای اگر او می پردازد به یک طرح خاص. “این نوع از حوادث به من,” او می گوید.

بیشتر خاک خواهد مشخص نیست مفاد آن برای کارکنان که ممکن است نیاز به خود منزوی پس از مشکوک قرار گرفتن در معرض coronavirus. “بسیاری از ما janitors بسیار خوب بهداشت و درمان و مزایای دیگر مانند تعطیلات. ما مطمئن شوید که هر کس می داند که گزینه های خود را که آیا آنها می خواهند به استفاده روز بیمار و یا تعطیلات… وجود دارد گزینه های مختلف که در دسترس هستند به آنها می گوید:” گاف. کالیفرنیا ارائه می دهد بیمه بیکاری برای برخی از کارگران که انتخاب می کنید به ماندن در خانه با توجه به نگرانی در مورد ویروس.

LeBlanc گاهی اوقات فکر می کند در مورد دختر خود را که او از دست داده به سرطان و در حالی که تمیز کردن بیمارستان. “من دو پسر و من نمی خواهم آنها را به مریض. به همین دلیل من انجام آنچه که من انجام,” او می گوید. “پرستاران و پزشکان در اینجا فوق العاده است. آنها خسته اما کار نگه دارید زیرا آنها می خواهند به انجام بهترین برای بیماران خود را. پس از انجام I.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>