اوکلاهما رای دهندگان گسترش پوشش مدیکید در میان همه گیر

اوکلاهما متمم قانون اساسی دقت در تایید رای اکثریت.

در کمتر از دو هفته دیگر در ایالت اوکلاهما در زمان شرکت در دو همه گیر مربوط به نقاط عطف برای اولین بار بود که میزبانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مجلس در میان COVID-19 بحران است.

دومین نقطه عطف: سه شنبه, اوکلاهما, تبدیل شدن به اولین دولت برای گسترش پوشش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه از زمان شروع این بیماری همه گیر.

حرکت تصویب شد باریک اکثریت رای دهندگان.

رای گیری و اندازه گیری به عنوان دولت سوال 802 گذشت با یک باریک 50.5% رای اکثریت است و در حال حاضر انتظار می رود به گسترش پوشش به بیش از 200 ، 000 درآمد Oklahomans از طریق یک دولت متمم قانون اساسی. اندازه گیری داشتیم که برخی کم درآمد بزرگسالان قادر به واجد شرایط برای پوشش مراقبت های بهداشتی و با هدف جلوگیری از پس از آن قوانین از ساخت آن را سخت تر برای آنها را برای به دست آوردن بیمه درمانی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه.

اگر چه این طرح قبل از شروع COVID-19 سراسر کشور روز سه شنبه تصمیم به ارمغان آورد یک سطح جدید از اهمیت برای هر چه زودتر دولت به آن افزایش مداوم از گزارش coronavirus موارد در طول چند ماه گذشته. همانطور که از چهارشنبه اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش بیش از 14,000 موارد در سراسر کشور.

“ما محافظت دولت سوال 802 در قانون اساسی به طوری که ما می تواند آن را نگه دارید از دست سیاستمداران و منافع خاص — به طوری که زبان بسیار روشن است آنها به گسترش مدیکید و مجلس به صندوق آن” کهربا انگلستان, مدیر کمپین از “بله در 802 Oklahomans تصمیم گیری در بهداشت و درمان” ابتکار خبرنگاران در یک تلفنی روز شنبه.

با توجه به انگلستان عبور از این اقدام را بیش از 1 میلیارد دلار اضافی بودجه فدرال به دولت و کمک خواهد کرد “صرفه جویی در بیمارستان های روستایی.”

در بیانیه صادر شده به ABC News چهار شنبه, اوکلاهما, فرماندار کوین Stitt گفت: عبور از دولت سوال 802 وظیفه قانونگذاران ایالتی با “کار دشوار تصمیم گیری که در آن ما پیدا کردن حدود 200 میلیون دلار بودجه برای حمایت از این قانون اساسی اختیارات.”

Stitt که به مدت طولانی مخالف حرکت می کند گفت: دولت به دنبال در $1 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال آینده گفت: گزینه های خود را برای رفتن به جلو شامل افزایش مالیات و یا برش “بودجه به خدمات اصلی مانند آموزش و پرورش جاده ها و پل ها و یا امنیت عمومی.”

انگلستان تحت فشار قرار دادند پشت فرماندار ارزیابی کرد و گفت که در حالی که او را “خاص وجود خواهد داشت یک مکالمه قوی” در خصوص اجرای اصلاحیه تغییر را به اتفاق می افتد.

“ما یک دستور از یک اکثریت اوکلاهما رای دهندگان است که می گوید:” ما می خواهیم بیشتر مراقبت های بهداشتی و نه کمتر,’,” او گفت:.

با توجه به تجزیه و تحلیل از قیصر بنیاد خانواده, شبیه تلاش برای گسترش مدیکید از طریق رای گیری طرح های گرفته شده در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر از جمله مین, آیداهو, نبراسکا و یوتا در طول چند سال گذشته. سی و هفت ایالت و ناحیه کلمبیا به تصویب رسید گسترش مدیکید در حالی که 13 متحده باید با توجه به بنیاد غیر انتفاعی.

میزوری در حال حاضر یکی از کشورهای است که هنوز به گسترش پوشش اما پتانسیل برای تغییر را می توان در افق پیروی از رژیم صهیونیستی است. مایک پارسونز اعلام اوایل سال جاری که Missourians خواهد رای در گسترش مدیکید سوال به عنوان بخشی از دولت در 4 اوت اولیه انتخابات.

امکان دیگری قرمز-دولت شیفت سه ماه قبل از انتخابات ماه نوامبر بیشتر می تواند سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شعارهای برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه. در حالی که تهمت نیست ذکر سلف خود را امضا سیاست خود را در طول 20 ژوئن کمپین تجمع در تولسا, سه شنبه رای در اوکلاهما خدمت سیاسی توبیخ از سوی دولت را تلاش برای لغو این دولت حمایت بیمه سلامت در برنامه در حالی که این کشور چنگ زدن با یک بیماری همه گیر.

“این بسیار بد بهداشت و درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از قانون مراقبت مقرون به صرفه است. “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که خاتمه آن و به خوبی مراقبت های بهداشتی است.”

به تاریخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کرده است و نه یک جایگزین برای مراقبت های بهداشتی سیاست. در ماه ژوئن سال 2019 در مصاحبه با ABC News تهمت وعده داده شده به جلو قرار داده یک طرح جدید است که او خواهد گفت “کمتر گران تر از Obamacare توسط بسیاری.” در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت خود را یک پیشنهاد “در حدود دو ماه شاید کمتر” اما هیچ برنامه ای بود که تا کنون اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>