فرماندار اوهایو می گوید: “ما مخالف هر گونه حکم دادگاه’ به تأخیر انداختن اولیه در میان همه گیر

اوهایو فرماندار مایک DeWine در دفاع از تصمیم خود برای بستن سنجی به حالت اولیه در پاسخ به این تحول رمان coronavirus همه گیر بر روی “نمایش” سه شنبه گفت که دولت “نه مخالف هر گونه حکم دادگاه” با وجود یک قاضی انکار دولت درخواست به تعویق انداختن مسابقه تا ماه ژوئن.

در روز دوشنبه اوهایو فرماندار توییتی که او را برای حرکت به تعویق انداختن اولیه در حالی که دولت همچنان به فشار حقوقی آن مورد در دادگاه.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine توییتی دوشنبه.

در صدای او گفت: دکتر امی Acton, مدیر اوهایو وزارت بهداشت خواهد بود “منظور این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری است.” وزیر امور خارجه فرانک لا رز او نوشت که “به دنبال یک درمان از طریق دادگاه به گسترش گزینه های رای گیری به طوری که هر رای دهندگان که می خواهد به رای خواهد بود رنده شده که فرصت است.”

DeWine اعلام آمد تنها چند ساعت پس از Franklin County, Ohio قاضی را تکذیب کرد دولت درخواست به تعویق انداختن اولیه تا ژوئن 2. دولت اولیه شده اند که در روز سه شنبه.

صبح روز سه شنبه در “نظر” DeWine رد هجوم اوهایو قاضی دادگاه.

“آن بود و نه خاص به دستور دادگاه. ما مخالف هر گونه حکم دادگاه” DeWine گفت. “اوهایو دیوان عالی کشور نیز در اواخر شب در یک مورد جداگانه در واقع گفت که انتخابات می تواند متوقف شود بنابراین ما مخالف هر چیزی است.”

“این است که در مورد حفاظت از اوهایو در زندگی شهروندان. به عنوان فرماندار من تعهد به انجام همه چیز را من می توانم برای محافظت از مردم” گفت: DeWine.

“تصمیمات ما در حال ساخت هستند و بر اساس علم,” او اضافه شده است. “آنها بر اساس بهترین شواهد که ما می توانیم.”

به عنوان یک راه حل برای این تاخیر اولیه رای گیری DeWine امید به “این کار با غایب انتخابات.”

“آنچه ما خواسته ایم دادگاه انجام دهید این است برای به تعویق انداختن این تا ماه ژوئن به مردم اجازه می دهد از هم اکنون تا ماه ژوئن برای درخواست رای غایب و کسانی که رای غیابی,” DeWine توضیح داد.

اوهایو فرماندار اشاره کرد که او نیز تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن اولیه به دلیل ریسک بالا رمان coronavirus COVID-19 به شمار ارشد کارگران در پای صندوقهای رای است.

“این است که تجمع مردم و آنچه ما سعی به انجام این کار است توضیح به Ohioans ما نمیتوانیم همایش بزرگ” DeWine گفت. “آن را به خصوص منحصر به فرد با انتخابات ما از آنجا که ما باید برخی از نظرسنجی از کارگران که انجام داده اند این — خدا آنها را برکت دهد — برای بسیاری از سال های بسیاری،”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه بعد از ظهر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تعویق انداختن انتخابات یک “چیز بزرگ” و گفت: انجام این کار نشده بود “بسیار خوب.”

“آنها باید مقدار زیادی از اتاق و همه از انتخابات ، من فکر می کنم آنها آن را انجام دهد بسیار خوب است. من فکر می کنم تعویق انداختن غیر ضروری است” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

با وجود این رئیس جمهور نظرات DeWine گفت که او “یک کنفرانس بزرگ” تماس روز دوشنبه “با تمام فرمانداران و رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور [و] بسیاری از مقامات دیگر است.”

DeWine ستایش دولت به طور کلی از دست زدن به این بیماری همه گیر در ظاهر خود را بر روی “نمایش” سه شنبه.

“این یک بزرگ دادن و گرفتن است. آنها گوش ما گوش. آنها به ما گفت آنچه آنها می دانستند. ما به آنها گفت: آنچه ما می دانستیم که چه نیازهای ما بودند چه مشکلات ما هستند” DeWine گفت: صبح روز سه شنبه.

“ما خواسته ایم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مثلا به ما چشم پوشی. هنگامی که ما تعطیل مدارس ما, ما با یک مشکل بسیاری از کشورهای رو به رو هستند و این است که ما بچه ها که تکیه بر این مواد غذایی برای ناهار و گاهی اوقات برای صبحانه” DeWine ادامه داد. “در عرض 24 ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ما چشم پوشی است که ما نیاز داریم بنابراین ما می توانیم این غذا را به جامعه است.”

به عنوان ملی اضطراری در اطراف COVID-19 همچنان به آشکار شدن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه گفت که “ما در حال رفتن به برنده شدن” مبارزه با رمان coronavirus.

“اگر ما این حق کشور ما و جهان, رک و پوست کنده … می توان نورد دوباره خیلی سریع, خیلی سریع,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید به مبارزه که نامرئی دشمن که من حدس می زنم ناشناخته است اما ما در حال گرفتن به دانستن آن خیلی بهتر است.”

هر قسمت از ABC برنده جایزه نشان می دهد بحث “نظر” در حال حاضر در دسترس به عنوان یک پادکست! گوش دادن و اشتراک به صورت رایگان در اپل پادکست, گوگل, پادکست, TuneIn, Spotify در Stitcher یا ABC News app.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>