مقامات مقاومت مواجه همانطور که بیشتر کشورهای شهرستانهای نیاز مردم به پوشیدن ماسک

پس از دولتی روی کوپر با صدور اجباری ماسک مورد نیاز در سراسر کارولینای شمالی روز چهارشنبه به دلیل افزایش COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حالت چند کلانترها علنا گفتند که اجرای این دستور هنگامی که آن را به اثر می رود در روز جمعه.

کلانتر Sampson شهرستان گفت: قاعده این است که “نه تنها خلاف قانون اساسی بلکه غیرقابل اجرا.” کلانتر Iredell شهرستان تکرار شدند.

این بورک شهرستان کلانتر دفتر آن گفت: “نمی خواهد اجرای نقض نظم است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند در صورت پوشش همراه با اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

به عنوان متحده همچنان به شل محدودیت صورت پوشش را تبدیل به یک نیاز مشترک برای کارکنان و مشتریان و یا هر دو. در تقریبا در هر کشور و ماسک مورد نیاز به برخی از درجه ای به عنوان منعکس شده توسط جنبش #Masks4All.

این هفته پالم بیچ کانتی در جنوب فلوریدا صادر countywide ماسک قیمومیت. ارضا روی صورت, پوشش در حال حاضر مورد نیاز در همه کسب و کار و ساختمان های دولتی در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و در زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. اورژانس سفارش به ذکر است که شهرستان شاهد “افزایش شدید” در مثبت COVID-19 مورد در اواخر ماه مه و ژوئن. این شهرستان دارای بالاترین تعداد COVID-19 مورد در فلوریدا پس از Broward و میامی-Dade.

پالم بیچ شهرستان در کمیسیون به اتفاق آرا تصویب قطعنامه روز سه شنبه با یک کمیسر گفت: اکثر تماس ها و ایمیل های او را دریافت کرده بودند در حمایت از آن با توجه به پالم بیچ پست. هنوز رای قبل بود توسط معترضان فریاد “آزادی” و ده ها تن از ساکنان محلی شور و حرارت شهادت علیه ماسک-پوشیدن در طول بیش از سه ساعت در نظر عمومی جلسه.

“شما لازم نیست که اقتدار حاکم بر بدن من” است.

“شما بچه ها در حال تجاوز به مرزهای خود را است.”

چندین شهرستان فلوریدا از جمله میامی-Dade و نارنجی شده اند شکایت کرد برای الزامی ماسک. یک وکیل دادگستری گفت: غرب پالم بیچ وابسته به ABC WPBF که وجود دارد برنامه به فایل متناسب با این هفته در برابر پالم بیچ شهرستان.

یک روز پس از پالم بیچ شهرستان رای تظاهرکنندگان در آریزونا جمع خارج Scottsdale شهرداری به اعتراض های اخیر ماسک حکم از شهرستان و آن شهرستان Maricopa. آریزونا شهرستان رای جمعه گذشته نیاز به پوشش صورت در حالی که در مکان با توجه به افزایش موارد COVID-19. با توجه به سفارش Maricopa County بود 2,055 موارد جدید در تاریخ 19 ژوئن در مقایسه با 137 در تاریخ 1 ژوئن.

اعتراض منجر شد توسط یک عضو شورای محلی پسر فیلیپس و برخی از 200 نفر حضور داشتند با توجه به Arizona Republic.

فیلیپس خطاب به جمعیت گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از مصرف ماسک خود را خاموش و گفتن “جنون.” او سپس در ادامه به قول بنجامین فرانکلین گفت: “هر کسی که خواهد داد تا خود را برای آزادی موقت ایمنی سزاوار نه آزادی و نه ایمنی.”

فیلیپس از عذرخواهی برای استفاده از کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” که صحبت های جورج فلوید قبل از مرگ او در دست مینیاپولیس پلیس در ماه گذشته.

ماسک مقرر شده است یک موضوع بحث انگیز در سراسر این بیماری همه گیر در زمان و در نتیجه خشونت است. برخی از مقامات بهداشتی باید رفت و برگشت ماسک حکم در پی مخالفت. در اواخر ماه آوریل اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به سرعت لغو ایالت سفارش نیاز به ماسک صورت توان در فروشگاه ها به جای گفت: ماسک ها به شدت توصیه می شود.

در کالیفرنیا سه شهرستان — نارنجی رودخانه و سان برناردینو — همه لغو ماسک مورد نیاز در هفته های اخیر دنبال میکند. سلامت رسمی که صادر اورنج کانتی, ماسک, سفارش, Dr. Nichole, سریع, استعفا داد و در اوایل این ماه در زیر تهدید و اعتراضات خود را در خارج از خانه. هفته گذشته وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی صادر ماسک منظور نیاز به پوشش صورت در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل.

“علم نشان می دهد که پوشش صورت و ماسک کار” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در بیانیه ای گفت. “آنها حیاتی برای نگه داشتن کسانی که در اطراف شما امن نگه داشتن کسب و کار باز کردن و راه اندازی مجدد اقتصاد ما.”

این هفته فرماندار خود را از سر گرفت coronavirus جلسات به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان در دولت همچنان به صعود. بستری شد تا 32 درصد بیش از گذشته 14 روز Newsom گفت: پنج شنبه.

نه همه تظاهرات شده اند در برابر ماسک سفارشات. روز پنج شنبه در جمع هنرمندان در لاس وگاس به عنوان بخشی از یک نرم افزار جدید-ماسک کمپین #MaskUp4NV یک روز قبل از نوادا جدید, ماسک, ماموریت برنامه ریزی شده بود را به اثر.

“سرگرمی جامعه شده است یکی از سخت ترین ضربه در گیر” سازمان گرگ تعقیب و گریز از تجربه استراتژی همکاران گفت: Las Vegas Review-Journal. “ما در اینجا به همه یادآوری است که اگر ما با پوشیدن ماسک های ما می توانید به عقب می آیند سریعتر است.”

ABC News’ احمد همینگوی مینا Kaji بن استین و الکس سنگ کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>