افسر یافت توجیه در تیراندازی مرگبار از راننده 18

کنتیکت افسر پلیس که به ضرب گلوله یک 18 سال پس از در حال اجرا در مقابل ماشین خود را و شلیک از طریق شیشه جلو بوده است و حکومت در توجیه استفاده از نیروی مرگبار

HARTFORD, Conn. — کنتیکت افسر پلیس که در حال اخراج از طریق شیشه جلو اتومبیل در آینده او را کشته و 18 سال راننده بود در توجیه استفاده از نیروی مرگبار یک دادستان چهارشنبه اعلام کرد.

وتهرسفیلد افسر Layau Eulizier بر این باور بودند که ماشین بود در مورد به ضربه زدن به او و زندگی او در خطر Hartford, دادستان گیل هاردی تعیین می شود.

پلیس گفت: Anthony خوزه وگا کروز سوار در Eulizier پس از فرار توقف ترافیک و پیشرو پلیس در تعقیب و گریز مختصری.

هاردی تصمیم خشم وگا کروز بستگان که قول داد به شکایت Eulizier و اداره پلیس گفت که خود را وکیل بن Crump.

“این اعدام به سبک قتل و بی معنی — نقض ترافیک نباید حمل حکم اعدام” Crump در بیانیه ای گفت. “افسر Eulizier گرفت برای محافظت از حقوق هر شهروند و او شکست خورده است که وظیفه در تکان دهنده ترین راه.”

پلیس ای به کسب و کار و نظارت ویدئوها نشان می دهد Eulizier در حال اجرا در ماشین در حالی که آن را متوقف به طور خلاصه در طول مارس 2019 تعقیب است. Eulizier yells, “به من نشان می دهد دست خود را” چندین بار و آتش سوزی دو عکس از طریق شیشه جلو اتومبیل زمانی که نوجوان درایو در او.

وگا کروز درگذشت و دو روز بعد در بیمارستان در حالی که یک مسافر 18 ساله, دوست دختر مجروح شد.

“افسر Eulizier مرخص خود اسلحه گرم در ترس است که اپراتور بود در مورد اجرای او را در و که او را به از دست دادن زندگی خود را” هاردی نوشت: در گزارش. “اعتقاد خود را که کشنده نیروی مورد نیاز بود به دفاع از خود و دیگران از استفاده و یا قریب الوقوع با استفاده از خشونت و زور فیزیکی شد عینی مناسب و در نتیجه توجیه می شود.”

ماموران در تلاش بودند به جلو و بیش از وگا کروز چون پلاک ماشین خود را ثبت نام نکرده بودند به آن وسیله نقلیه خبر داد.

وگا کروز بستگان و NAACP به نام به حال برای Eulizier به دستگیر شود در حالی که خانواده وکلا توصیف افسر به عنوان یک “بمب ساعتی” به دلیل مشکلات او در یکی دیگر از اداره پلیس است. Eulizier سیاه است در حالی که Vega کروز بود هیسپانیک.

Crump — فلوریدا وکیل شناخته شده برای نمایندگی از خانواده های جوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس و Michael Jefferson, وکیل دیگری برای خانواده وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای Eulizier به اجرا در جلوی ماشین و ایجاد یک وضعیت خطرناک است. آنها همچنین با اشاره به سوابق پرسنل که گفت: Eulizier به حال مشکلات دست زدن به موقعیت های استرس زا و تاکتیکی اشتباهات زمانی که او در منچستر افسر از 2015 تا 2018.

Eulizier وکیل الیوت Spector گفت: Eulizier احساس او تا به حال به اجرا در جلوی ماشین زمانی که آن را متوقف به طور خلاصه از آنجا که او نمی تواند دید راننده از طریق آینه های رنگی پنجره درب.

Spector همچنین گفت: منچستر اسناد و مدارک به تصویر بکشد Eulizier ناعادلانه. در حالی که Eulizier را به “برخی از اشتباهات تازه کار,” سوابق مربوط تنها به بخش کوچکی از Eulizier زمان در منچستر زور و نشان نمی دهد همه خوب او Spector گفت.

Eulizier شد و خاموش گشت وظیفه و reassigned به وظایف اداری در جریان تحقیقات خوشحال است با هاردی حکم Spector گفت. Spector گفت: آن غم انگیز بود که Vega کروز تصمیم به قرار دادن افسر زندگی در خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>