اوباما به جوان مردم رنگ: ‘زندگی شما مهم است. رویاهای خود را مهم است.’

رئیس جمهور سابق باراک اوباما وزن در چگونه نژادپرستی نظاممند پرتاب شده و به “بالا و امداد” در هر دو COVID-19 بحران است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و در سراسر کشور تظاهرات در میان تنش بین اجرای قانون و جوامع اقلیت آنها خدمت می کنند.

در طول یک مجازی تاون هال پنج شنبه آینده در میان نا آرامی های مدنی در سراسر ایالات متحده بیش از کشتن دیگری غیر مسلح سیاه در دست افسران پلیس, اوباما گفت که تراژدی حوادث اخیر در حالی که “دشوار و ترسناک و نامشخص” نیز نشان دهنده “یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به برخی از (به) زمینه روند” سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

“آنها را یک فرصت برای ما به همکاری با یکدیگر برای مقابله با آنها به آنها را به امریکا تغییر و آن را به زندگی می کنند تا آن بالاترین آرمان” او گفت:. “بخشی از آنچه که مرا بسیار امیدوار است این واقعیت است که بسیاری از افراد جوان شده اند گالوانیزه و فعال و با انگیزه و بسیج. چرا که در طول تاریخ خیلی از پیشرفت است که ما در جامعه ما شده است چرا که از افراد جوان است. ”

صحبت کردن به طور مستقیم به افراد جوان از رنگ او گفت: “من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است. رویاهای خود را مهم است.”

من برادر حافظ “غم و اندوه و عمل: Reimagining پلیس در پی ادامه خشونت” تاون هال می آید به عنوان معترضان به خیابان آمده اند یکهو در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در روز یادبود پس از او دوخته بود توسط Derek چوین سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است.

چوین دستگیر شد بر روی تلفن همراه تصویری سنجاق زانو خود را بر روی پشت فلوید گردن در حالی که او بر روی زمین بود; با توجه به حکم بازداشت اسناد چوین خود را نگه داشته زانو خواهم که برای هشت دقیقه و 46 ثانیه و حتی به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

چوین در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. روز چهارشنبه سه تن دیگر از افسران حاضر در صحنه بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم قتل نفس. تمام چهار شده اند اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس.

فلوید مرگ آمد از خشم بیش از مرگ دو سیاه و سفید آمریکایی Breonna تیلور 26 و Ahmaud Arbery, 25.

تیلور در خط مقدم کارگر کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس در خانه خود در لوئیزویل, کنتاکی, در مارس 13. اف بی آی در این شهرستان در حال بررسی این پرونده است.

Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که او دویدن در Satilla سواحل گرجستان در فوریه. 23. آن را در زمان تا زمانی که ممکن است 7 بعد از یک تلفن همراه تصویری از لحظه کشته شد ظهور, قبل از هر گونه اتهام آورده بودند در مورد. پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael بودند دستگیر و به جرم قتل و تشدید حمله.

اوباما منتشر شده یک قطعه متوسط در روز دوشنبه پرداختن به اعتراضات سراسری پس از مرگ Floyd — و به طور خاص او چگونه فکر می کند مردم می توانند حرکت رو به جلو برای “حفظ حرکت را در مورد تغییر واقعی است.”

“در نهایت این خواهد بود تا به نسل جدیدی از فعالان به شکل استراتژی است که بهترین متناسب با زمان,” او نوشت. “اما من معتقدم که وجود دارد برخی از درس های اساسی را به منظور جلب از تلاش های گذشته است که ارزش به خاطر سپردن است.”

اوباما خواسته ملت شهرداران و مقامات منتخب محلی که وظیفه هستند با انتصاب ترین روسای پلیس در این کشور و مذاکره با پلیس اتحادیه های کارگری به تعهد خود را به بررسی “استفاده از زور سیاست با اعضای جامعه خود و ارتکاب به گزارش اصلاحات برنامه ریزی شده.”

“ما نیاز به شهرداران شهرستان مدیران دیگران که در موضع قدرت به این می گویند یک اولویت است. این یک واکنش خاص” اوباما گفت.
چند شهرداران در حال حاضر گرفته شده تعهد به گفته مایکل اسمیت مدیر اجرایی با برادر خود هابیل داد این سازمان در برخورد با پایه قرار دادن در سالن شهر.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, District of Columbia شهردار موریل Bowser آتلانتا شهردار Keisha لنس کف شهردار شیکاگو لری Lightfoot, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در حال حاضر به امضا تعهد اسمیت گفت.

“بسیاری از اصلاحات مورد نیاز برای جلوگیری از این نوع از خشونت و بی عدالتی است که ما دیده ایم را در سطح محلی است. اصلاحات برگزار شده در بیش از 19,000 آمریکایی شهرداری بیش از 18,000 محلی اجرای حوزه های قضایی” اوباما گفت. “تا به عنوان فعالان و روزمره شهروندان خود را افزایش صدای ما باید به روشنی در مورد که در آن تغییر است رفتن به اتفاق می افتد و چگونه می تواند ما را در مورد آن تغییر دهید.”

سابق دادستان کل اریک هولدر که در طول تصدی خود در دولت اوباما به دنبال اجرای اصلاحات در روش اجرای قانون تأکید کرد که “یکی از چیزهایی که کلیدی است که مردم باید درک کنند که وجود تنش میان عدالت و داشتن رفتار عادلانه و امنیت عمومی. شما می توانید نگه داشتن مردم و امن و همچنین بهتر و عادلانه تر سیستم عدالت کیفری.”

“این برای من برجسته از زمان من به عنوان دادستان کل این بود که با توجه به فرصت برای رسیدن به جوامع را تحت تاثیر قرار تغییر مثبت به ارمغان بیاورد و ایجاد روابط بین, دوباره, مردم در اجرای قانون و مردم در جوامع رنگ” دارنده گفت. “که من فکر می کنم در برخی از راههای شما می دانید آنچه که من بیشتر افتخار. و آن را گذاشته و من فکر می کنم پایه و اساس برای آینده — برای کار آینده است. اما من همیشه تاکید بر این — که افراد جوان و افراد جوان… افراد جوان بودند به شدت درگیر در تمام کاری که ما شروع در فرگوسن و دیگر نقاط کشور است.”

با وجود برخی از افراد به دنبال مقایسه این لحظه به “شورش و تظاهرات و ترور و نفاق” در دهه 1960 اوباما گفت که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر متفاوت است.

“شما نگاه کنید در این تظاهرات که به مراتب بیشتر در مقطع نماینده آمریکا در خیابان مسالمت آمیز اعتراض… که احساس کردند نقل مکان کرد و برای انجام کاری به دلیل بی عدالتی که آنها را دیده بود,” او گفت:. “که وجود ندارد در دهه 1960 است که نوع ائتلاف وسیع است.”
اوباما گفت: وجود یک “تغییر در طرز فکر که وقوع بیشتری به رسمیت شناختن است که ما می توانید انجام دهید بهتر است.” او گفت: این یک “نتیجه مستقیم” از بسیج جوان آمریکایی “که قرار دادن خود را در خط برای ایجاد یک تفاوت.”

در حالی که اقدامات پلیس موجب خشم و تظاهرات توده ای بسیاری از اعضا از اجرای قانون ایستاده اند در همبستگی با معترضان راهپیمایی با آنها زانو در کنار آنها. اوباما گفت که او “heartened” را ببینید که به خاطر آنها “یک بخش حیاتی از گفتگو.”

“تغییر جاوا نیاز همه است, مشارکت,” او گفت:.

و برای کسانی که بی قراری با ناآرامی اوباما کلمات امید.

“واقعیت این است که مردم توجه را فراهم می کند یک فرصت برای آموزش فعال بسیج و عمل می کنند و من امیدوارم که ما قادر به دست گرفتن این لحظه,” او گفت:. “این کشور تاسیس شد و در اعتراض… و در هر مرحله از پیشرفت در این کشور هر گسترش آزادی و هر بیان از ما عمیق ترین آرمان های برنده شده است از طریق تلاش ساخته شده است که از وضع موجود ناراحت کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>