اوباما می گوید رهبران حتی تظاهر به اتهام’ میان COVID-19

سخنان خود ساخته شده بودند طی مجازی شروع سخنرانی.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما خواست فارغ التحصیلی دانش آموزان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها را به اتهام آنها به عنوان قدم به دنیای واقعی چرا که او گفت: “اگر آنها می خواهند برای دیدن تغییر, آن را نمی خواهد آمد از رهبران فعلی.

اوباما گفت: این رمان coronavirus همه گیر شده است “بیش از هر چیز … به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است.”

“بسیاری از آنها حتی تظاهر به اتهام,” او اضافه شده در مجازی سخنرانی روز شنبه به HBCU دانش آموزان است. ایالات متحده در حال حاضر تا کنون بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از این ویروس در جهان است. نظرسنجی ها نشان داده اند که یک عددی بالا از 57 درصد از آمریکایی ها مخالف چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده همه گیر.

اوباما گفت که این ویروس همچنین “فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور است.”

به طور خاص اوباما با اشاره به نامتناسب نرخ که در آن مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و کشته شدن اخیر Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که در تنه زدن و مواجه می شوند توسط گرگوری و تراویس McMichael هر دو سفید و مسلح با اسلحه.

اوباما اشاره نمی کند Arbery با نام اما گفت که بی عدالتی از جهان دیده می شد “هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به بازجویی.”

وی از فارغ التحصیلان به پررنگ در چشم انداز خود را از جهان است.

“اگر دنیا را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا به شما” اوباما گفت که بعد اضافه میکند: “هیچ نسلی بهتر شده است قرار بود رزمندگان دادگستری و بازسازی جهان است.”

سخنرانی خود را بخشی از یک بزرگتر مجازی رویداد با عنوان “به من نشان بده راه رفتن خود را HBCU Edition.” آن دو ساعته مجازی HBCU شروع برنامه ارائه شده توسط تعقیب و گریز با همکاری ترگود مارشال کالج صندوق یونایتد نگرو کالج, صندوق, انجمن ملی برای فرصت های برابر NBA پل کوین دانشگاه, دانشگاه هاوارد و جی پی مورگان چیس پیشبرد سیاه مسیرهای ابتکار با توجه به رئیس جمهور سابق ،

اوباما را تحسین دانش آموزان برای انتخاب برای حضور در یک HBCU. او گفت که در حالی که آنها می تواند انتخاب شده در هر مدرسه در کشور آنها را در انتخاب یک HBCU برای کمک به آنها را “دانه افشانده شدن تغییر” و به دنبال در قدم به قدم از کسانی که “تکان داد سیستم به هسته خود” مانند ترگود مارشال, دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, Toni Morrison و اسپایک لی.

او ارائه شده به کلاس 2020 سه قطعه از مشاوره: استفاده از صدای خود را در جوامع در سطح مردمی و نه فقط آنلاین کار با متحدان و فعال در رهبری است.

“بسیاری از ما باور می کنیم. “من خیلی افتخار می کنم.”

اوباما نیز رسیدگی به سالمندان دبیرستان از سال 2020 در مجازی سخنرانی در 8 p. m. و در روز شنبه پخش ABC, NBC, CBS و Fox.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>