اوباما تایید بایدن دموکراتیک برای نامزدی ریاست جمهوری

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به حمایت از معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن امروز در یک پیام ویدئویی ارسال شده به حساب های رسانه های اجتماعی.

“من خیلی افتخار می کنم به تایید جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده است. انتخاب جو به من معاون رئیس جمهور یکی از بهترین تصمیمات من تا کنون ساخته شده است, و او یک دوست نزدیک. و من معتقدم که جو دارای تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر” اوباما گفت: در حدود 12 دقیقه پیام طولانی که دریافت کرده 1 میلیون بازدید در اولین 39 دقیقه آن نوشته شده بود با توجه به داده ها از توییتر.

اوباما ستایش بایدن در زبان کاملا شبیه به آن استفاده می شود در سال 2017 سخنرانی تجلیل معاون سابق رئیس جمهور با مدال آزادی است.

“از طریق همه محاکمات او را هرگز فراموش ارزش یا اخلاقی فیبر است که پدر و مادرش به او و ساخته شده است که او که او چه کسی است. که چه فولادهای خود را ایمان به خدا در آمریکا و در همه ما” اوباما گفت.

یک مشاور ارشد بایدن قبلا گفته ABC اخبار که آنها پیش بینی شده است که اوباما را تایید می تواند انجام شود در یک شیوه به طوری که “همه می دانید که چگونه به شدت او احساس می کند در مورد این.”

بایدن در واکنش به اوباما را تایید و در یک صدای جیر جیر در روز سه شنبه بعد از ظهر نوشتن: “باراک — این حمایت به معنای جهان به جیل و من. ما قصد داریم برای ساخت در پیشرفت ما ساخته شده و هیچ کس جای من می خواهم ایستاده در کنار من.”

این پیام ویدئویی رفت و فراتر از ساده حمایت از معاون سابق رئیس جمهور–آن را نیز در خدمت به عنوان یک پیام به حزب دموکرات بیش از همه مورد نیاز به وحدت پیش از انتخابات در ماه نوامبر. اوباما به طور خاص مورد ستایش بهداشت ، برنی ساندرز در این ویدئو برای تاثیر او در این حزب است.

“برنی آمریکایی اصلی – یک مرد است که زندگی خود را اختصاص داده شده به ارائه خدمات به مردم کار امیدها و رویاها و سرخوردگی. او و من همیشه به توافق روی همه چیز, اما ما همیشه یک اعتقاد است که ما باید به امریکا عادلانه تر بیشتر فقط عادلانه تر جامعه” اوباما گفت: از سناتور ورمونت.

“ما هر دو می دانیم که هیچ چیز قدرتمند تر از میلیون ها صدای خواستار تغییر دهید. و ایده های او دفاع و پشتیبانی; انرژی و شور و شوق او الهام به خصوص در افراد جوان خواهد بود بحرانی در حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است.”

رئيس جمهور سابق همچنین راننده سرشونو تکون دادن به یک موضوع عمده ای از سناتور الیزابت وارن انتخابات ریاست جمهوری با این استدلال که “حتی قبل از [COVID-19] همه گیر تبدیل جهان وارونه آن را در حال حاضر روشن است که ما نیاز واقعی تغییر ساختاری.”

در حالی که اوباما نه به صراحت ذکر است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این ویدئو سه شنبه منتشر شد, او صادر سوزش ملامت از ایران گفته که “جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید در حال اجرا و آمریکا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است. آنها علاقه مند در قدرت است.”

“بنابراین ما آینده کشور آویزان در این انتخابات است. و آن را نمی خواهد بود آسان است. از طرف دیگر یک جنگ عظیم قفسه سینه. از طرف دیگر یک تبلیغ شبکه با توجه به کمی حقیقت است. از سوی دیگر بیماری های همه گیر راه برش را از طریق مقدار زیادی از سر و صدا و چرخش به ما یادآوری از آنچه واقعی است و آنچه مهم است” اوباما اضافه شده است.

ارجاع مداوم coronavirus اوباما افزود که او معتقد است بایدن دارای “شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق بهبودی طولانی” و اطراف خود را با یک تیم است که می تواند راهنمای کشور از طریق مداوم بیماری همه گیر.

“این بحران به ما یادآوری کرد که دولت مهم است. آن را به ما یادآوری کرد که دولت خوب مهم است. که حقایق و علم مهم است. که حاکمیت قانون مهم است. که با داشتن رهبرانی که مطلع هستند و صادق و به دنبال گرد هم آوردن افراد به جای درایو آنها را از هم جدا – آن نوع از رهبران مهم” اوباما گفت.

اوباما همچنین اذعان کرد ایدئولوژیک تغییر در این حزب پس از او در ریاست جمهوری گفت که او نمی خواهد که اجرای “همان نژاد” است که او در طول خود موفق 2008 مبارزات انتخاباتی.

“من نمی تواند به خودمان افتخار باور نکردنی از پیشرفت است که ما با هم در طول ریاست جمهوری من است. اما اگر من امروز در حال اجرا, من نمی خواهد اجرا همان مسابقه یا همان پلت فرم به عنوان من در سال 2008. جهان متفاوت است; وجود دارد بیش از حد کسب و کار ناتمام برای ما فقط نگاه به عقب. ما باید نگاه به آینده است. برنی می داند که. و جو می داند که” اوباما گفت.

اوباما همچنین حمایت خود را از بایدن طرح به گسترش خود را امضا قانون Obamacare به عنوان حزب همچنان دست به گریبان با بخش بیش به موضوع بهداشت و مترقی خواستار یک سیستم پرداخت.

“ما باید برای حفاظت از دستاوردهای ما ساخته شده با قانون مراقبت مقرون به صرفه اما آن را نیز زمان برای رفتن بیشتر است. ما باید برنامه های مقرون به صرفه برای همه, همه را با ارائه یک گزینه گسترش مدیکر و پایان کار به طوری که مراقبت های بهداشتی نه تنها یک حق بلکه یک واقعیت برای همه است.”

در حالی که مبارزات انتخاباتی باقی مانده از حد به عنوان COVID-19 ادامه بحران, اوباما به این نتیجه رسیدند ویدئویی خود را با گفتن بینندگان او را “شما ببینید در مبارزات انتخاباتی به عنوان به زودی به عنوان [او] می توانید.”

اعلام می آید بایدن ادامه داد: برای تحکیم حمایت در درون حزب دموکرات به عنوان presumptive نامزد. منابع آشنا با رئیس جمهور سابق اوباما تفکر قبلا گفته او را نگه دارید و بر روی یک حمایت در طول دموکراتیک اولیه با استناد به باور او ” قوی اولیه در سال 2007 و 2008 نه تنها او را بهتر انتخابات نامزد اما بهتر است رئیس جمهور بیش از حد.”

بایدن همچنین وزن در روی رئیس جمهور سابق را تایید و در مدت کوتاهی پس از ورود به 2020 مسابقه گفت: او از رئیس جمهور سابق به پرتاب حمایت خود را پشت سر او.

“من از رئیس جمهور اوباما به تایید من” بایدن به خبرنگاران گفت: در ویلمینگتون روز او اعلام کرد نامزدی خود را. “هر کس که برنده این نامزدی باید برنده آن خود به خود میدهند.”

تایید خواهد شد و دوم نشان می دهد حزب وحدت در دو روز گذشته زیر ورمونت سناتور برنی ساندرز’ اطلاعیه که دیروز از او حمایت بایدن پیشنهاد..

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی خود را — که من تایید” ساندرز گفت: در یک مشترک livestream رویداد اقتصادی این کشور در پاسخ به این رمان coronavirus.

اوباما خود صحبت کرده است با چندین سابق 2020 نامزد از جمله ساندرز در هفته های اخیر در مورد چگونه به بهترین موقعیت حزب دموکرات برای پیروزی در ماه نوامبر به گفته یک منبع آشنا با گفتگو و تاکید کرد که شکست دادن تهمت است “میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>