افسر NYPD در ‘سبد’ ویدیو تا به حال قبل از خشونت مورد

یک افسر پلیس شهر نیویورک از وظیفه حذف و پس از او ضبط شده با قرار دادن یک مرد در چه کمیسر پلیس گفته بود ممنوع سبد یک بار با آن مواجه اتهامات وی از سوی مامورین او تپانچه شلاق یک نوجوان مظنون و شکست دو تا از دندان های خود را

نیویورک — یک افسر پلیس شهر نیویورک از وظیفه حذف و پس از او ضبط شده با قرار دادن یک مرد در چه کمیسر پلیس گفته بود ممنوع سبد یک بار با آن مواجه اتهامات وی از سوی مامورین او تپانچه شلاق یک نوجوان مظنون و شکست دو تا از دندان های خود را.

اداره پلیس منتقل شد به سرعت به حالت تعلیق افسر دیوید Afanador بدون پرداخت پس از چند روز درگیری در تفرجگاهی در Rockaway Beach in Queens. کمیسر پلیس درموت شیا گفت: اقدام سریع نشانه ای از “بی سابقه بار.”

“من فکر می کنم ما باید یک تعهد به سریع عمل می کنند اما ما نیز باید به حق آن را دریافت و به اطلاع عمومی در مورد آنچه در” شیا گفت: ایستگاه تلویزیون NY1.

شیا اعلام کرد تعلیق ساعت تنها ساعت پس از تصویری از حادثه نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی.

این حداقل دومین بار Afanador متوقف شده است از نیروی. افسر شد و کنار او پس از سال 2014 بازداشت تنها به بازگشت به وظیفه پس از یک قاضی تبرئه او و شریک زندگی خود را از همه اتهامات در سال 2016.

در آن صورت Afanador دیده می شد در فیلم با استفاده از تفنگ خود را به آمار 16 ساله اش در طول یک مجسمه ماری جوانا. به ضرب و شتم ادامه داد: تا زمانی که این پسر را به زمین کاهش یافته است و دستبند. که درگیری که شش هفته بعد از پلیس سبد, مرگ اریک گارنر نیز ساخته شده اخبار.

Afanador درگیر شد در هشت حوادث بودند که موضوع شکایت به پلیس شهر دیده بان آژانس پس از پیوستن به اداره پلیس در سال 2005 با توجه به سوابق به دست آمده در دوشنبه تحت قانون دولت جدید ساخت فایل های انضباطی ،

آنها در محدوده با استفاده از discourteous زبان به استفاده از نیروی فیزیکی و امتناع به دنبال درمان های پزشکی. همه اتهامات به این شهر غیر نظامی شکایت بررسی شد یا بی اساس و یا منجر به exoneration به جز آنهایی که ناشی از درگیری که منجر به دستگیری او.

در روز یکشنبه حادثه در پی تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس در مینیاپولیس یک فیلم به ضرب گلوله توسط یکی از مردان درگیر در این درگیری نشان داد افسران مقابله با یک مرد سیاه و Afanador قرار دادن بازوی خود را در اطراف مرد را گردن او دراز چهره را در مرور.

بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده بعد توسط پلیس نشان داد که حداقل 11 دقیقه قبل از دستگیری سه مرد بودند فریاد توهین به پلیس در حالی که افسران التماس آنها را به راه رفتن به دور.

“من را از بدن دوربین فیلم دیروز و من فکر می کنم آن را می گوید یک داستان متفاوت تر از اولیه تصویری” شیا گفت. “اما در نهایت, شما می دانید, دست در اطراف گردن است دست در اطراف گردن و من با آن سریع است.”

Chokeholds اند ممنوع در NYPD و استفاده از آنها بوده است به خصوص مملو پس از جلب درگذشت در سال 2014 پس از یک افسر قرار داده و او را در یک سبد در حالی که تلاش برای دستگیری او. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در هفته گذشته امضا ایالت ممنوعیت پلیس chokeholds.

سرعت که با آن NYPD معلق Afanador ایستاده بود در تضاد به drawn-out پلیس انضباطی روند از سال گذشته است.

“من فکر می کنم آن را بی سابقه تایمز” شیا گفت: اشاره به عمومی تقاضا برای پلیس پاسخگویی فلوید پس از مرگ است.

شیا گفت که او باور نمی کند وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در NYPD. او برنامه ریزی شده است به شهادت روز دوشنبه دادستان کل کشور جلسه در افسران پليس, خشن, درمان معترضان.

شهادت او می آید روز پس از دادستان کل Letitia جیمز عموم سرزنش اداره پلیس و شهردار, بیل د Blasio برای نادیده گرفتن دعوت نامه برای شرکت در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>