NYPD افسر متهم با استفاده از ممنوع سبد

یک افسر پلیس شهر نیویورک که به حالت تعلیق در آمد و پس از قرار دادن یک مرد در آنچه که مقامات گفته بود ممنوع سبد در حال حاضر چهره اتهامات جنایی

نیویورک — حرکت سریع در میان جهانی دیوانگی بیش سوء رفتار پلیس نیویورک دادستان شهرستان در روز پنج شنبه پرونده اتهامات جنایی علیه یک افسر پلیس گرفتار تصویری قرار دادن یک مرد سیاه و سفید در آنچه به آنها گفته بود ممنوع سبد.

افسر دیوید Afanador التماس کرد گناه نیست در روز پنج شنبه به اختناق و تلاش اختناق اتهامات ناشی از رویارویی سهشنبه در یک کوئینز مرور ساحل. او منتشر شد بدون وثیقه.

این بار دوم 39 ساله Afanador مواجه شده است و اتهامات جنایی به اتهام خشونت در 15 سال در نیروی پلیس است. در سال 2016 او تبرئه شد اتهام او تپانچه شلاق یک نوجوان مظنون و شکست دو تا از دندان های خود را.

Afanador وکیل گفت: مشتری خود را در مواجهه با عجله به قضاوت در پی اعتراض به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس و فشار عمومی برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو به اتهام سوء رفتار. فلوید کشته شد یک ماه به روز قبل از Afanador بازداشت.

“آن را تبدیل به مد روز برای دادستان را خلاصه بازداشت افسران پلیس بدون کامل و دقیق بررسی” وکیل استفان ارزش گفت. “مفهوم علت روند به نظر می رسد از پنجره به بیرون بروید.”

NYPD معلق Afanador بدون پرداخت پس از تلفن همراه ظاهر نشان افسران مقابله با 35 ساله ریکی Bellevue و Afanador قرار دادن بازوی خود را در اطراف Bellevue گردن او دراز چهره را در مرور.

بدن دوربین فیلم منتشر شده از پنج شنبه شب توسط پلیس نشان داد که حداقل 11 دقیقه قبل از Bellevue بود ٬ او و دو مرد دیگر یکی از آنها به ضرب گلوله تلفن همراه تصویری — فریاد شد, توهین در افسران التماس آنها را به راه رفتن به دور.

پس از تعلیق Afanador پلیس کمیسر درموت شیا گفت: ماموران عمل کرده بود با “افراطی خویشتن داری” و این که مردان متلک گاهی اوقات با زبان ناپاک نیز باید محکوم شود.

“اما در پایان داستان که یک افسر قرار دادن دست خود را گردن یک فرد که (افسر) بود و با سرعت رسیدگی و به حالت تعلیق در آمد” شیا گفت.

Bellevue وکیل سانفورد Rubenstein گفت: در بیانیه ای که Afanador دستگیری “اولین گام در گرفتن عدالت برای ریکی Bellevue.”

“گام بعدی این است که برای این افسر پلیس به اعدام محکوم و محکوم به زندان” Rubenstein گفت.

Chokeholds ممنوع شده توسط اداره پلیس نیویورک برای سال. لیبریا اندرو کومو به تازگی امضا اندازه گیری outlawing آنها را در سطح ایالت.

“جوهر از قلم رژیم صهیونیستی است. کومو استفاده می شود به ثبت نام در این قانون به سختی خشک قبل از این افسر گفته شاغل بسیار تاکتیک قانون جدید طراحی شده برای ممنوع,” دادستان منطقه ملیندا کاتز گفت: از Afanador.

Chokehold موضوع شده است به خصوص مملو پس از مرگ اریک گارنر پس از یک افسر قرار داده و او را در یک سبد در سال 2014. در آن صورت یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسر درگیر است. فدرال حقوق مدنی تحقیق همچنین به این نتیجه رسیدند بدون هزینه بودن در زمینه.

Afanador دوم افسر NYPD به صورت خشونت اتهامات این ماه است.

افسر Vincent D’Andraia التماس کرد گناه نیست 9 ژوئن به حمله و اتهامات دیگر روز پس از اطرافیان ضبط شده او را با خشونت هل دادن معترضان Dounya Zayer به زمین در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ باعث او را به ضربه سر خود را بر روی پیاده رو.

Zayer, شهادت هفته گذشته در یک جلسه در خشونت های پلیس گفت: او دچار ثابت میگرن و تلاش برای پایین نگه داشتن مواد غذایی از مارس 29 پرتاب چپ او را در بیمارستان با تشنج و ضربه مغزی.

“کجا هستند پلیس خوب است که من می شنوم؟” Zayer گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>