NYPD ایجاد رویکرد جدید برای جلوگیری از, افسر, خودکشی

مقامات می گویند این رویکرد جدید آن را آسان تر برای افسران به دنبال کمک.

به اداره پلیس شهر نیویورک اعلام کرده است یک رویکرد جدید برای جلوگیری از خودکشی توسط افسران یک روز پس از یک جانباز کارآگاه مرده پیدا شد پس از او ظاهرا خود را به دار آویخته.

NYPD رئیس گروه تری موناهان شنبه اعلام کرد که گروه استخدام جدید روانشناس به مشکل کار کردند.

جدید استخدام خواهد شد و نظارت بر یک تیم از روانشناسان در هر قصبه که افسران می تواند به نوبه خود در یک زمان نیاز موناهان گفت. او خواهد بود یک چهره آشنا و “کسی که آنها می توانند صحبت می کنند به صورت منظم و زمانی که چیزی اتفاق می افتد در زندگی خود را” موناهان گفت.

“این است که رفتن به متفاوت تر از هر چیزی که ما تا کنون انجام داده” موناهان به خبرنگاران گفت:. “او مسئولیت است و بر خلاف هر روانشناس ما تا کنون استخدام کرد.”

رویکرد جدید آن را آسان تر برای افسران به دنبال کمک و بدون هر گونه کلاله و یا پیامدهای موناهان گفت.

قبلا افسران ارسال می شود برای دیدن یک دپارتمان روانشناس ممکن است نگران درد و رنج را در حرفه خود و یا داشتن اسلحه های خود را محروم از آنها. در حالی که از بین بردن یک افسر سرویس سلاح باقی خواهد ماند یک گزینه جدید روانشناس اولین مسئولیت خواهد بود به ارائه درمان موناهان گفت.

“هر تصمیمی که او را درگیر خواهد بود و بر اساس چه چیزی بهترین را برای پلیس” موناهان گفت. “هدف او این است که برای محافظت از آژانس. آن را برای محافظت از cop.”

در 2018, 1,231 NYPD ماموران مراجعه کرده بودند برای سلامت روانی کمک و 109 قرار داده شد در محدود وظیفه خود را از دست داده و سلاح های گرم, نیویورک, ABC ایستگاه WABC گزارش شده است.

NYPD تجربه کرده است و یک رشته از خودکشی در ماه های اخیر. ده پلیس کشته شده خود را در سال 2019 و 53 ساله Det. پل فدریکو بود که مرده را در مادر خود را در خانه کوئینز روز دوشنبه برای اولین بار دست به خودکشی میزنند این سال است.

بثورات خودکشی در حال حاضر درخواست آموزش بیش از 200 افسر به ارائه پشتیبانی به همسالان خود. NYPD همچنین همکاری با نیویورک پروتستان بیمارستان در ماه اکتبر برای اتصال افسران با پزشکان. تا کنون 92 ماموران به دنبال کمک موناهان گفت.

“اگر حتی یکی از آنها ذخیره می شد که آن را یک موفقیت آشکار” موناهان گفت.

جدید روانشناس را به پیوستن به این گروه در مارس 1. او شناسایی شد پس از او هنوز آغاز نشده است.

اگر شما در بحران لطفا تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741-741.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>