نیویورک رای به تغییر $1bn از پلیس به خدمات اجتماعی

شهر نیویورک قانونگذاران اوایل روز شنبه رای به تایید انتقال یک میلیارد دلار از پلیس به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در سال آینده اذعان معترضان خواسته های پلیس برای کاهش هزینه – اما در حال سقوط کوتاه از آنچه فعالان به دنبال.

رای آمد و در یک لحظه فوق العاده ای که این کشور بزرگترین شهر دست و پنجه نرم کردن با چند میلیارد دلار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در همان زمان رهبران آن تحت فشار هستند به کاهش در سیاست گذاری و سرمایه گذاری بیشتر در جامعه و برنامه های اجتماعی.

معترضان شده اند معترضان در خارج از شهر اصرار دارد که این شهر بریده بریده یک میلیارد دلار از اداره پلیس نیویورک بودجه در میان مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس یک حرکت متحرک با خشم در مورد مرگ و میر ناشی از جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است.

New York police

پلیس نیویورک گروه افسران ایستاده در شکل گیری پس از دستگیری های متعدد تظاهرات و راهپیمایی پس از منع رفت و آمد در خیابان پنجم [فایل: جان Minchillo/AP Photo]

رای را کمی ارام کردن تظاهرکنندگان بسیاری از آنها گفت: آنها در نظر گرفته شده برای اقامت در خارج از شهر هال به طور نامحدود.

“ما در حال gaslit” گفت: فعال Jawanza جیمز ویلیامز. “این جنبش است که در مورد خیلی بیشتر از یک میلیارد دلار و این به این معنی آنها را درک نمی کنند آنچه که ما می گویید.”

فعالان می گویند که آنها نمی خواهد قبول هر برنامه که فقط shuffles دلار اطراف بدون اینکه آنچه آنها را به عنوان یک تفاوت واقعی در پیشبرد نژادی عدالت و کاهش اندازه و قدرت این کشور بزرگترین نیروی پلیس.

برخی از شهر نیویورک دموکراتیک نمایندگان در کنگره آمریکا نیز گفت: حرکت سقوط کوتاه از انتظارات است.

“Defunding پلیس به معنی defunding پلیس” گفت: کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز. “این به آن معنا نیست بودجه کلاهبرداری های خنده دار یا ریاضی است.”

New York City policing protests

دانش آموزان دبیرستان و تجمع حامیان نزدیکی شهر خواستار 100 درصد پلیس-رایگان مدارس و بهبود منابع آموزش و پرورش توسط defunding اداره پلیس نیویورک [Bebeto متیوز/AP Photo]

پنج سال پیش شورای شهر – سپس به عنوان در حال حاضر اکثریت دموکرات – اصرار بر اضافه کردن حدود 1,300 اضافی افسران اداره پلیس نیویورک. در حال حاضر جانسون گفت که او اشتباه بود برای حمایت از گسترش و او اظهار تاسف کرد و گفت او تا به حال شده است قادر به مذاکره بزرگتر پلیس بودجه را کاهش دهد.

“من نا امید” جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری. “من بهترین من.”

شورای بودجه رهبران گفتند نیاز به تعادل تماس را قطع پلیس با دستياران نگرانی در مورد ایمنی.

“بسیاری در جامعه حمایت کرده اند پلیس و می خواهید پلیس. آنها فقط می خواهند خانواده ها و افراد جوان به درمان نسبتا” گفت: Councilwoman ونسا گیبسون که نشان دهنده یک منطقه برانکس که در آن بیش از نیمی از ساکنان اسپانیایی هستند و حدود 40 درصد سیاه و سفید هستند. گیبسون گفت: او ملاقات کرده بود روز جمعه در بستگان یک برانکس 17 ساله بود که به ضرب گلوله کشته و سه شنبه روز پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان.

“من نمی خواهم هر کسی دچار سوء تفاهم و فکر می کنم که ما اهمیتی نمی دهند که ما شده اند نه کار ما behinds کردن برای رسیدن به یک محل حقوق صاحبان سهام” در حالی که جوامع “در حال و نه در پشت سمت چپ با جرم و جنایت و خشونت غیر قانونی اسلحه در جوامع ما هیچ برنامه و هیچ فعالیت و هیچ امیدی برای فردای بهتر,” گیبسون گفت.

بر اساس این طرح کاهش می آیند از لغو حدود 1200 نفر پلیس استخدام کلاس برای ماه آینده اگر چه یکی دیگر از کلاس در ماه اکتبر برنامه ریزی شده است برای رفتن به جلو و همچنین نصف اضافه هزینه redeploying افسران از توابع اجرایی به گشت و حرکت مسئولیت برای عبور از نگهبانان و بی خانمان کمک رسانی از پلیس به شهر دیگر سازمان.

اداره پلیس نیز خواهد داد تا کنترل بیش از مدرسه عمومی امنیت که NYPD در زمان بیش از وزارت آموزش و پرورش در سال 1998 است. این شهرستان دارای حدود 5,300 غیرنظامی مدرسه ایمنی عوامل است. د Blasio گفت: جزئیات می شد کار می کرد اما وزارت آموزش و پرورش را آموزش عوامل است.

پول را به جای آن به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در جوامع ضربه سخت توسط ویروس و تابستان برنامه جوانان برای بیش از 100 ، 000 نفر است.

دیگر کاهش در حال ساخته شده به NYPD پایتخت بودجه از جمله لغو طرح ساخت جدید پلیس در حوزه ملکه و به جای استفاده از پول برای ساخت یک مرکز جامعه.

“همه ما درک می کنیم که ما برای پاسخ به این نگرانی از این لحظه است که مردم می خواهید برای دیدن جامعه ما پیشرفت” د Blasio, یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری در حالی که متعهد است که این تغییرات نمی خواهد سازش امنیت عمومی.

NYPD بودجه است که در حال حاضر حدود شش میلیارد دلار به علاوه چندین میلیارد دلار بیشتر در مشترک شهرستان هزینه ها از جمله حقوق بازنشستگی.

طرح جدید برای تماس های بلند پروازانه نزدیک به $300m برش در پلیس اضافه کاری. بخش پرداخت $115m در وقت اضافه فقط در طی تظاهرات اخیر بیش از فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس.

تمرکز کاهش است و روز به روز اضافه کاری برای انجام وظایف مانند شهادت در دادگاه و یا تکمیل مدارک.

بحث می آید به عنوان شهر شده است دست و پنجه نرم کردن با نه میلیارد دلار از دست دادن درآمد به دلیل coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>