شهردار نیویورک به دنبال $1 میلیارد پلیس برش در میان شهرستان سالن اعتراض

شهردار بیل د Blasio می گوید او پیشنهاد کاهش پلیس شهر نیویورک بودجه 1 میلیارد دلار

نیویورک — یک هفته پس از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” اعتراض شد تمام عیار شغل در خارج از سالن شهر, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد او یک طرح برای اداره پلیس شهر نیویورک بودجه به کاهش توسط $1 میلیارد.

شهردار یک دموکرات کاهش یافته است به بحث در مورد منابع از آنچه او به نام “جویی” برای این کشور بزرگترین پلیس گفت: در اخبار نشست خبری که این کاهش هنوز در حال مذاکره با شورای شهر. اما او گفت: هزینه در پروژه های سرمایه ای خواهد بود با کاهش 500 میلیون دلار وجود دارد و می تواند تغییرات به بخش نقش پلیس در مدارس است.

پول خواهد بود معوق به شهر مزمن کمبود بودجه روبرو مسکن عمومی سیستم و برنامه های جوانان de Blasio گفت.

“NYPD انجام یک جهنم از یک کار خوب در گفت:” در اینجا یک دسته از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد در حالی که هنوز نگه داشتن این شهر امن” او گفت:. “ما نیاز به توزیع مجدد درآمد به جوامع است که به آن نیاز دارید بیشتر. ما می دانیم که جوانان ما در حال صدمه زدن به.”

بودجه مذاکرات به عنوان صدها نفر از تظاهرکنندگان را صرف هفته گذشته معترضان در شهر هال پارک و خواستار پلیس defunding هفته بعد از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط اجرای قانون است.

سازمان باید آن را به نام “اشغال شهر هال” — اشاره به سال 2011 اشغال وال استریت جنبش چند بلوک دور در Zuccotti پارک.

گروه کارگردانی آن مطالبات — ناخوانا در رنگارنگ پلاکارد یک پرده نقاشی از نقاشی های دیواری و پوستر ضبط بیش از یک ورودی مترو — در د Blasio و رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson.

“ما انجام داده ایم سطوح مختلف تنش به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن توجه خود را” جاناتان Lykes یک جنبش سازمان. “اگر آنها پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با 1 میلیارد دلار پس ما باید برنده — اما این تنها تقاضای ما این هفته است.”

اشغال شده و معترضان به سختی به اندازه کافی برای رای دادن بلکه کهنه فعالان مانند دبی ویلیامز از بروکلین که در توصیف این جنبش که بر خلاف او دیده می شود.

“چشم مردم در حال حاضر باز هستند” گفت: ویلیامز که خواب در سایت یکشنبه بود و خنک کننده روز شنبه در یک, مبله, منطقه لقب “Chill منطقه.”

“ما شاهد تغییر” او افزود: “اما این کافی نیست.”

این ایده از کاهش NYPD بودجه در حال حاضر حدود 6 میلیارد دلار سالانه برای عملیات به علاوه چندین میلیارد دلار بیشتر در مشترک شهرستان هزینه ها مثل حقوق بازنشستگی به نظر می رسید به لحاظ سیاسی خنده دار و حتی یک سال پیش. خاطرات سپتامبر. حملات 11 و بالای جرم و جنایت در دهه 1970 دهه 1980 و اوایل دهه 1990 بیش از حد تازه است.

اما در حال حاضر شهرستان سازمان در سراسر هیئت مدیره در حال برخورد با امکان بزرگ کاهش به دلیل از دست دادن درآمد ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی. NYPD حدود 36,000 افسران. پرسید: اگر این تعداد را نگه de Blasio پاسخ داد: “هر چه ما در نظر کارکنان به شهر را امن نگه دارید.”

پاتریک لینچ رئیس پلیس خیرخواه اتحادیه گفت: پیشنهاد کاهش منجر به کمتر پلیس در خیابان ها در میان سنبله در عکاسی است که چند هفته به طول انجامید.

“ما دوباره آن را می گویند: شهردار و شورای شهر باید تسلیم شهر به بی قانونی. چیزهایی که بهبود نمی بخشد تا نیویورکی نگه دارید و آنها را مسئول” لینچ گفت: در بیانیه نوشته شده است.

شهرداری پارک اشغال یافته بود و همجنسگرایان فعالان اما به دنبال شامل ورودی در سراسر طیف ایدئولوژیک. موقت “مردم کتابخانه” مونتاژ شده در زیر یک چادر ترویج “رادیکال ادبیات.”

در نزدیکی “bodega” ویژگی های رایگان اهدا مواد غذایی و تجهیزات حفاظت فردی به اشغالگران بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک. بلندگو اعلام کرد: “ده-دستگیری آموزشی” جلسات و تقویت انتظار است که ساکنان این فضا نگاه کنید بعد از یک دیگر.

“ما می خواهیم نژادی و بی عدالتی به پایان رسید و این بدان معنی است که ما در اینجا در حال حاضر در این فضا گفت: مانی که خطاب به جمعیت است اما به گذشته خود نام. “این بسیار روشن است که مردم می خواهید به ماندن در گذشته و است که مردم می خواهید برای دیدن پلیس و زندان لغو شده است.”

تجمع بیش از 10 نفر هنوز هم ممنوع در شهر نیویورک به دلیل coronavirus اما این قوانین نادیده گرفته شده اند توسط معترضان برای هفته ها و پلیس باید نقل مکان کرد و به اجرا درآوردن آنها.

Lykes گفت: اشغال شده NYPD “عصبی” یادآوری یک رشته از درگیری جزئی است که حل و فصل شد و بدون بازداشت. او متفاوت از تجمع مسالمت آمیز در پایین منهتن از یک هفته اشغال در سیاتل است که دیده می شود قسمت از خشونت است.

“ما یک قیام و یکی از بزرگترین دیده ایم پس از مرگ مارتین لوتر کینگ” او گفت:. “این بدترین زمان اما بهترین زمان به عنوان دور به عنوان یک فرصت برای تغییر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>