نیویورک نوار اپراتور 1 فرد دستگیر شده برای نقض COVID-19 فرمان اجرایی

ABC News Corona Virus Economic Impacts

نیویورک شهرستان, کانون ما شیوع موظف است اجتماعی فاصله.

اپراتور یک بار در بروکلین است که اولین کسی بود دستگیر و در زیر شهر نیویورک اجرایی به منظور منع تجمعات غیر ضروری و کسب و کار به عنوان مقامات اقدام به اجرای این حکم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پلیس دستگیر Vasil Pando, اپراتور میامی II, ورزش, کافه در گروسند محله بروکلین بیش از آخر هفته.

شهر نیویورک تبدیل شده جدید کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده با بیش از 33,700 موارد تایید شده و بیش از 770 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

مقامات گفتند آنها دریافت چندین 311 شکایات در روز شنبه در مورد تجمع مردم برای نوشیدن و قمار در داخل باشگاه است که به نظر می رسد بسته از خارج است. اولین شکایت در آمد حدود 5:15 p. m. روز شنبه, شب, و یکی دیگر در آمد در 10:30 p. m. که همان شب.

پلیس می گویند که آنها در بر داشت حداقل ده نفر نوشیدن و قمار در داخل. علاوه بر این استقرار تا به حال هیچ ایالتی نیویورک مشروب مجوز برای خدمت به الکل, مقامات گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر پندو به دست آمده بود یک وکیل. او با متهم بدون مجوز بطری, باشگاه, فروش غیر قانونی الکل و بی پروا خطر افتادن ترویج قمار و کیفری مزاحم.

در مارس 20, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد که 100% از وضعیت نیروی کار در خانه بمانند به جز برای خدمات ضروری است.

“تنها ضروری کسب و کار می تواند کارگران رفت و آمد به کار و یا در محل کار” کومو گفت: در آن زمان تاکید کرد که این قانون “به اجرا گذاشته خواهد شد.”

شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio دو برابر کردن با یک جداگانه منظور اجرایی برای شهر نیویورک در 25 مارس الزامی است که هر کسی که می توانید از خانه کار کنم و ممنوعیت تجمعات غیر ضروری از هر اندازه.

د Blasio همچنین کارگردانی این شهر اداره پلیس آتش نشانی و سایر سازمان ها “به عنوان مورد نیاز بلافاصله به اجرای دستورات در سفارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • حداقل 21 ایالت آمریکا اجرا شده اند و یا اعلام کرد ایالت تعطیلی غیر ضروری کسب و کار به عنوان شیوع دستمزد.

  بیش از آخر هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسما معکوس تماس خود را برای بازگشایی کسب و کار عید و گفت: او را گسترش ملت coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>