نیویورک املاک و مستغلات در بازار می بیند شیب افزایش listings پس از دولت بازگشایی

ABC News Corona Virus Economic Impacts

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بسیاری از نگرانی اما همچنین بسیاری از مقید کردن تقاضا است.”

پس از یک مشکل چند ماه شهر نیویورک بازار املاک و مستغلات است و تندرست.

این هفته پس از شهرستان وارد فاز 2 از بازگشایی قرارداد فعالیت افزایش 41% رسیدن به بالاترین تعداد پس از پایان ماه مارس زمانی که کشور تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس. لیست جدید نیز با افزایش 57% از هفته گذشته و رسیدن به یک سطح دیده نمی شود پس از 2 مارس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط UrbanDigs.

هر چند لیست را 36 درصد از این زمان در سال گذشته کارگزاران اعتماد به نفس رکود در بازار موقتی است-و در راه خود را. “این قابل توجه بازیابی از کل سه ماهه دوم گفت:” گرت Derderian, مدیر عامل شرکت GS اطلاعات خدمات.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بسیاری از نگرانی اما همچنین بسیاری از مقید کردن تقاضا” جیسون Haber از واربورگ ملک گفت: ABC News.

Derderian را نشان داده ميانه لیست قیمت $1,395,000 است تا 5 درصد از این زمان در سال گذشته در حالی که متوسط قیمت هر پا به پایین است که فقط 3 درصد به $1,560.

“چه این به ما می گوید در یک سطح بالا است که بهبود در لیست سمت آغاز شده است را نگه دارید و به دنبال مانند V-شکل بود که پیش بینی در اوایل سال جاری,” او گفت:.

همان را می توان گفت برای سیاتل و میامی بازارهای دومی که در واقع شاهد افزایش اموال معاملات نسبت به سال گذشته به عنوان بسیاری در غرب-به ویژه در ضربه سه جانبه دولت منطقه — در ادامه به نقل مکان به فلوریدا.

شده اند وجود دارد 217 قرارداد امضا در منهتن پس از ژوئن 1, کاهش 71% از این زمان در سال گذشته است. اما این نباید به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به این که شهر فقط باز برای فرد نمایش دوشنبه.

مجموعه داده را با هم توسط Derderian و جسی کنت مدیر عامل شرکت املاک و مستغلات آژانس روابط عمومی بادل-آیا نشان می دهد که قیمت ها رفته اند و نه قابل ملاحظه ای پایین با وجود بحران.

“شده است وجود دارد گمانه زنی های گسترده ای که قیمت ها قرار بود به کاهش 10 تا 20 درصد اما همانطور که در حال حاضر این است که به سادگی مورد نیست” گفت: Derderian. “در واقع ممکن است یک پوشش نقره ای برای منهتن بازار مسکن به عنوان کارگران ممکن است بخواهید به در تکیه می کنند کمتر در حمل و نقل عمومی و راه رفتن به کار می کنند. این می تواند خبر خوشی برای بسیاری از قطعات از منهتن و در نتیجه افزایش قیمت ها بسته به محله و نقطه قیمت می باشد. همان درست است برای مرکز شهر بروکلین و فوری در اطراف محله.”

اگر قیمت پایین به احتمال زیاد خواهد شد در ماه ژوئیه هنگامی که وجود دارد این است که جنبش بیشتر در بازار است.

یکی دیگر از چیزی است که باعث می شود کارگزاران خوش بینانه است که خریداران که در حال حاضر به دنبال به نظر می رسد به طور کامل متعهد است.

“دو نوع وجود دارد از مردم: در کوتاه مدت خریداران خواهد شد که به احتمال زیاد سرمایه گذاری در طول همه گیر و کسانی که نزدیک به پتانسیل آینده و به دنبال سرمایه گذاری در دراز مدت” Haber گفت.

“از آنجا که وجود دارد بسیار ناشناخته در حال حاضر مشخصات خریدار کسی است که معتقد است در نیویورک به مدت طولانی” گفت: Michael J. فرانکو از کارگزار املاک و مستغلات قطب نما.

حتی در حالی که در بازار به نظر می رسد دوره نقاهت واربورگ ملک لایحه Kowalczuk توضیح داد که روند مشاهده و خرید تغییر کرده است با توجه به کوروناویروس.

نه تنها یک خریدار بالقوه را به برنامه مشاهده 24 ساعت در پیشبرد اما آنها را مجبور به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی, ثبت نام پشته اشکال اذعان به خطرات بهداشتی آنها در حال گرفتن و نگه داشتن از دست زدن به هر گونه سطوح در حالی که داخل ملک (عامل است برای باز کردن تمام کابینت و درب ها).

اسناد و مدارک مشتریان بالقوه باید ثبت نام قبل از حضور در یک مشاهده شامل مسئولیت محدود فرم و پرسشنامه سلامت غربالگری فرم. هر چند آنها توسط قانون مورد نیاز نیست تمام مدیره املاک و مستغلات نیویورک اعضای خواسته به آنها را به مشتریان خود را برای اطمینان از ایمنی خود را.

سوخت توسط مردم اشتیاق به حرکت رو به جلو Kowalczuk گفت که او انتظار رونق فعالیت بازار در شش هفته.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>