پرستاران بوق و کرنا کردن برای ویروس تلاش های پیدا کردن لاستیک های خود را کاهش

برخی از پرستاران در بیمارستان نیویورک که به تازگی مورد تحسین قرار گرفته شده است برای کار خود را در طول coronavirus همه گیر به پایان رسید خود را یک شبه تغییر خود را برای پیدا کردن لاستیک شده بود کاهش

CORTLAND, N. Y. — برخی از پرستاران در بیمارستان نیویورک که به تازگی مورد تحسین قرار گرفته شده است برای کار خود را در طول coronavirus همه گیر به پایان رسید خود را پر از استرس شب شیفت خود را برای پیدا کردن لاستیک شده بود کاهش داد در حالی که آنها کار می کرد.

ایالت نیویورک پلیس گزارش داد که لاستیک از 22 وسایل نقلیه کاهش یافت شد صبح روز جمعه در خارج از نیویورک-پروتستان دره هادسون بیمارستان در Cortland.

Daniel R. Hall, 29 دستگیر شد از جمله اتهامات جنایی و فساد و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. پلیس گفت که او تا به حال مقدار کمی از PCP زمانی که او دستگیر شد.

سالن است که به علت در دادگاه ممکن است 18. روشن نیست که آیا او یک وکیل است که می تواند برای او صحبت می کنند.

مقامات بیمارستان اعلام کردند که برای پرداخت خسارت.

“ما شوکه شده بودند از شنیدن این حادثه به خصوص در این زمان که کارکنان ما در حال کار خستگی ناپذیر و شجاعانه” از طریق COVID-19 گیر این مقامات در بیانیه ای گفت به مجله خبری.

قبل از لاستیک شد, کاهش, ده ها تن از افسران پلیس و آتش نشانان در حال جمع آوری شده در خارج از بيمارستان پنج شنبه شب به تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی که مانند همکاران خود در سراسر ایالت نیویورک شده اند درمان بيماران زده توسط coronavirus روزنامه گزارش شده است.

“آنچه ما در بیمارستان است که با تمرکز بر امروز زیبا ادای احترام داده شده توسط ما پاسخ گوی شب گذشته” بیمارستان بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>