‘چیزی جز soundbites’: UK PM بوریس جانسون چپ جدا شده

London, United Kingdom – انگلستان دارای یکی از بدترین سرانه مرگ و عوارض از coronavirus با توجه به دانشگاه آکسفورد پژوهش بر اساس داده ها از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

در آغاز این هفته آن را بدترین.

بیشتر:

اما داستان های بی شماری از شخصی غم و اندوه انعکاس در سراسر رسانه های اجتماعی را راه داده خام و احشایی خشم کارگردانی در دولت و مدیریت بحران است که بسیاری از نمونه در اقدامات Dominic کامینگزنخست وزیر بوریس جانسون راست-دست-مرد و یک معمار اصلی از استراتژی دولت زمانی که او مسخره مستند محدودیت و حاضر به عذر خواهی.

در چهارشنبه جانسون به نظر می رسد برای اولین بار در مقابل کمیته رابط – مرتب سازی بر اساس supergroup مجلس انتخاب کمیته که هدف این است که به نگه نخست وزیر به حساب.

او تا به حال می خواستم به tout راه اندازی طولانی-انتظار تست-و-قرنطینه برنامه در انگلستان است که برای شروع در روز پنج شنبه و کلیدی است به برنامه های دولت برای کاهش مستند.

آن را “باز کردن قفل زندان” پس از “اسارت یک اقلیت کوچک برای یک زمان کوتاه به ما اجازه خواهد داد به انتشار 66 میلیون نفر از وضعیت کنونی” او گفت: نمایندگان مجلس در teleconferenced نشست.

این برنامه که راه اندازی ماه پس از تماس از کارشناسان موسسه چنین طرح نخواهد بود پشتیبانی شده توسط این نرم افزار تلفن همراه در حال حاضر در حال تست است اما “اخذ خواهد شد به طور پیوسته بهتر است برای تبدیل شدن به واقعا جهان-ضرب و شتم تست و ردیابی عملیات در این دوره از چند روز بعد که ما از طریق ژوئن” جانسون اضافه شده است.

Boris on Zoom - reuters

[منبع: جهان ما در داده/دانشگاه آکسفورد/مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری]

جانسون عملکرد در مقابل inquisitors چپ های زیادی را به دلخواه علامت Shanahan سر از سیاست گروه در دانشگاه مطالعه در این باره گفت:

“چرا از آن است که زمانی که این کشور به گریه کردن مستقیم آنها ارسال دلقک? جانسون هیاهو در مقابل مجلس عوام رابط کمیته امروز بود و نه کاملا یک ماشین تصادف – به جای هر چهار چرخ در هر ماشینی سیاسی او در تلاش بود به درایو سقوط کرد.”

جانسون برنامه ریزی شده به نظر می رسد برای یک کباب چندین بار در 10 ماه به عنوان نخست وزیر و در عین حال هر زمان او به تعویق افتاد, به تعویق افتاده و یا لغو را بازجویی.

تمرکز بر Cummings

اولین تکه از یکشنبه ظاهر گرفته تا سوال در مورد Cummings.

به عنوان 44 جانسون خود نمایندگان مجلس محافظه کار پیوست اکثریت در یک شبه انتخابات – حتی در میان رای دهندگان محافظه کار – تماس برای ارشد یکی از دستیاران اخراج آنها پرسش نخست وزیر بود و مشتاق برای پاسخ به.

کامینگز متهم شده است که به طور جدی تضعیف ملت بهداشت عمومی استراتژی ظاهر می شود به چشم پوشی از مستند قوانین زمانی که متقاعد شده او coronavirus او در زمان خود بیمار و چهار سال در 260 مایل (418km) سفر برای منزوی کردن در پدر و مادر خود را’ مزرعه به جای مطیع دولت پیام از “ماندن در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند, محافظت, بیمه خدمات درمانی”.

“شما باید یک انتخاب بین حفاظت از دومینیک کامینگز و منافع ملی است. که در آن است؟” ایوت کوپر ارشد کارگری عضو پارلمان که ریاست امور کمیته انتخاب نخست وزیر.

جانسون گفت: “من فکر می کنم انتخاب من انتخاب مردم همه می خواهند ما را به ایوت و این است که تا آنجا که ما می تواند احتمالا به کنار گذاردن حزب سیاسی-نقطه-به ثمر رساند و برای قرار دادن منافع ملی برای اولین بار و به صورت بسیار روشن با انگلیسی عمومی در مورد آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و چگونه ما می خواهیم به این کشور رو به جلو است.”

ظاهر او سمبل مدیریت بحران افزود: Shanahan.

“خود محوری گریه به ‘حرکت’ از Cummings شکست مفتضحانه بود بد بخت,” Shanahan به الجزیره.

“او موفق به پاسخ هر یک از سوالات مطرح شده و یا به کوه هر منطقی دفاع برای خود مشاور ارشد را فوق العاده اقدامات سوال برانگیز. بدتر هنوز, او تا به حال چیزی جز soundbites برای ارائه در علم COVID در اقتصاد و یا هر چیز دیگری مطرح میشود.

“این پرسشنامه عمدتا در پزشکی قانونی پاسخ سطحی بودند. و این مبالغ تا Johnson – نه فقط امروز بلکه در طول زمان خود را در شماره 10. او مشتاق خواننده گروه قوی در boosterism ضعف در رهبری است. این درست نیست که او انجام نمی دهد, جزئیات, او نمی تواند انجام دهد جدیت و است که به سادگی از عمق خود را هنگامی که آرام و ثابت پاسخ مورد نیاز است. امروز عملکرد ؟ از آنجا. خود را به طور کلی از دست زدن به بحران ؟ نه خیلی بهتر است.”

‘نیرو’ از دست داد

دولت در تصمیم گیری در همه گیر شده است به شدت انتقاد شده است. یک شکست برای پیوستن به اتحادیه اروپا و گسترده خرید طرح به صورت فله-خرید پزشکی هواکش سرزنش شد در یک ایمیل بدبختی. عدم تست شد مقصر کمبود برخی از مواد شیمیایی و در عین حال مواد شیمیایی تولید در انگلستان گفت: آنها خواسته هرگز به تولید بیشتر. تلاش برای جبران کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) با ساخت یک خرید از ترکیه اعلام شد روز قبل از سفارش بود و حتی قرار می گیرد و هنگامی که آن را وارد بسیاری از آن نامناسب بود.

190722183952925

تا آخر این هفته, اما, انگلیسی, مکان عمومی ظاهر شد و حاضر به دادن جانسون به نفع شک اعتقاد داشتند با توجه به نظر سنجی که دولت انجام شد بهترین خود را در یک وضعیت بی سابقه ای.

اما به عنوان گزارش از Cummings, خانواده, سفر جاده ای داد و چهره به خشم احساس بسیاری از آن را نیز در گزارش ساندی تایمز که دولت تاخیر در اعمال محدودیت دیدم موارد موشک از حدود 200000 نفر به بیش از 1.5 میلیون قبل از این مستند معرفی شد.

یک نظرسنجی در روز سه شنبه شب شاهد حمایت دولت از کاهش 9 درصد برش محافظه کاران’ سرب بیش از زايمان از 15 امتیاز به شش.

Boris on Zoom - reuters

فعالان مقایسه کرده اند جانسون تمایل به تحمیل مستند با 1930s نخست وزیر نویل چمبرلین از سیاست مماشات دادن آدولف هیتلر آنچه او می خواست به امید اجتناب از همه از جنگ [جان Sibley/رویترز]

جانسون خصمانه به ایده مستند تا به حال افتخار در آغاز ماه مارس بود که او هنوز هم با تکان دادن دست مردم حتی در بیمارستان که در آن coronavirus بيماران تحت درمان. او همچنین گفت: انگلیسی ها می تواند “آن را در چانه”. ساندی تایمز تحقیقات نشان او در نهایت متقاعد به ضرورت مستند در روز شنبه, مارس 14 اما آن را تحمیل نمی شد تا مارس 23.

تاخیر از نه روز در زمانی که عفونت بودند دو برابر در هر سه روز به معنای انگلستان بود راه عفونت بیشتر وقتی که می رفت به مستند بیش از هر کشور اروپایی دیگر بود که آنها در زمان همان عمل است. مه 5, انگلستان بيشترين مرگ و میر در اروپا است. روز چهارشنبه رسمی مرگ و میر در ایستاده بود 37,460 و اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است.

مستند تاخیر نبود گلی مشاوره

یکی از دلایل تاخیر در زمان معین شده بود که معرفی مستند محدودیت های “خیلی زود” را در نتیجه مردم کمتر پیوستن به آن را برای طولانی مدت.

“من مطمئن هستم که در آن آمد که از” سوزان Michie, استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه کالج لندن در این باره گفت.

“ما یک علوم رفتاری فرعی از سیج (دولت علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری) که من نشسته و ما نمی خواسته در نظر بگیرید که. وجود دارد دیگر رفتاری روانشناسی گروه در اطراف دولت اما آن چیزی نیست که از ما خواسته شد در مورد.”

و آن را تضمین نمی شود درست است یا او اضافه شده است.

“سیستماتیک بررسی قرنطينه در کشورهای دیگر نشان می دهد یک فرار کردن از پایبندی های مرتبط با مالی و ناامنی افزایش احساس تنهایی و نا امیدی و خستگی و…. اما اگر یکی در پیش هشدار داده می قرار دادن همه چیز به جای خود برای غلبه بر این موانع و کمک به حصول اطمینان از پایبندی به مستند قوانین دیگر.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم شده است شگفت آور و شگفت زده در چگونه به خوبی مردم را به رعایت این مستند. گفتند: آن را هرگز اتفاق می افتد در لندن ، هیچ راهی وجود دارد به دقت می گویند چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که مستند تحمیل شده است اما پایبندی بستگی به نیازهای مردم برآورده شود – مالی و مادی عاطفی و اجتماعی – و مردم از داشتن مداوم اعتماد به دولت است.”

نه همه بد است ؟

اما آن را همه بد است. هنگامی که دولت را تحمیل مستند آن پیام روشن بود: “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند, محافظت, بیمه خدمات درمانی است.”

“این بسیار خوب عبارت آن را به عنوان behaviourally خاص” گفت: استاد Michie. “بخش اول گفته شما چه باید بکنید. دوم به شما گفت چرا آن ارائه یک منطق. و سوم – ‘محافظت از بیمه خدمات درمانی’ – همه چیز در مورد ‘این کار را برای دیگران انجام این کار برای خود و جامعه است احساسی قدرتمند بکشید. هر سه با هم گرفته مهم هستند رانندگان از عمل است.”

و اقتصادی مقابل وزارت خزانه داری را کردند طرح پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای میلیون ها نفر از کارگران گیر در خانه در سراسر کشور است.

“درآمد جدید حمایت از برنامه ها به عنوان مثال: کار حفظ طرح و خود اشتغالی با درآمد طرح حفاظت از” شد و همچنین کارهایی که دولت انجام داده بود نیز گفت: الفی Stirling سر از اقتصاد در اقتصاد جدید بنیاد.

“اما مردم همیشه رفتن را از طریق ترک ها از این طرح و ابدا به اندازه کافی انجام شده است به تقویت اعتبار جهانی است که یکی از ضعیف ترین شبکه های ایمنی در میان اقتصادهای پیشرفته,” او گفت: Al Jazeera. “کسب و کار طرح وام نیز به عنوان کسب و کار شده اند قادر به گرفتن خطر و هزینه های مورد علاقه.”

و کمک مالی همیشه رفته به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

“رانتی بخش از اقتصاد – صاحبخانه ها و بانک ها به عنوان مثال – شده اند نسبتا محافظت می شود در حالی که خانواده ها و شرکت های گرفته شده بیش از حد از خطر اقتصادی و درد. بانک ها توانسته اند به سود حاصل از وام کسب و کار و در حالی که صاحبخانه باید به حال دسترسی به وام مسکن, تعطیلات, شده است وجود دارد هیچ دسترسی به اجاره تعطیلات. این به این معنی بسیاری از دولت حمایت مالی به اقتصاد به پایان خواهد رسید تا جریان به کسانی که بیشترین قدرت اقتصادی ساخت نابرابری بدتر است.”

این همه می آید به رهبری گفت: Michie.

“مسئله اصلی در گذشته از عدم آمادگی و کاهش زیرساخت پس از 10 سال از کاهش بودجه و عدم سازماندهی یک “آزمون ردیابی و منزوی’ برنامه و ارائه کافی PPE – اما اصلی ترین چیزی که از نقطه نظر روانی مشاهده شده است عدم همکاری با جوامع و توسعه مشارکت,” او گفت:. “بیش از حد وجود دارد در این راه از بالا به پایین حکم.”

“مشکل در اینجا است که به عنوان مورد در حال حاضر اگر اقتدار اخلاقی دولت مرکزی تضعیف است وجود دارد هیچ چیز در جای خود و به جای حفظ آن است. هنگامی که مشغول به کار در همکاری با جوامع نه تنها شما را مجبور مشترک حل مشکل است که بیشتر موثر و مفید است اما همچنین تعامل بیشتر و مالکیت در راه حل های که به معنی بیشتر پایبندی و با هم کشیدن.

“در حال حاضر وجود دارد یک نیاز فوری به ساخت اعتماد به رهبری است.”

دنبال جیمز Brownsell در توییتر: @JamesBrownsell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>