شمال مقدونیه پلیس پیدا 78 مهاجران کهنه در یک ون

پلیس در شمال مقدونیه می گویند یک موبایل گشت مرزی پیدا کرده است 78 مهاجران از جمله شش افراد زیر سن قانونی شهروندان پنج کشور کهنه در یک ون در طی یک معاینه معمول در نزدیکی شهر اشتیپ برخی 90 کیلومتری جنوب پایتخت اسکوپیه

SKOPJE شمال مقدونیه — پلیس در شمال مقدونیه گفت: همراه گشت مرزی در یکشنبه یافت 78 مهاجران از جمله شش افراد زیر سن قانونی کهنه در یک ون در طی یک معاینه معمول در بخش مرکزی این کشور و بازداشت دو مرد مشکوک برای مهاجر غیر قانونی قاچاق.

پلیس گفت: 41 پاکستانی 26 افغان پنج سوری چهار مصر و ترکیه اتباع پیدا شد در یک ون پس از یک موبایل گشت مرزی متوقف شد و این خودرو در نزدیکی شهر اشتیپ برخی 90 کیلومتری جنوب پایتخت اسکوپیه.

پلیس گفت که این راننده 46 و دیگری مرد 36 هر دو مقدونی اتباع دستگیر شده اند به ظن قاچاق.

مهاجران معتقد هستند باید وارد شمال مقدونیه به طور غیر قانونی از یونان است. انتظار می رود آنها را به انتقال به یک بازداشتگاه در شهر مرزی گوگلیجا در انتظار اخراج به یونان.

شمال مقدونیه شد بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان “مسیر بالکان” برای مهاجران و پناهندگان به دنبال ایجاد راه خود را به بیشتر کشورهای مرفه از اتحادیه اروپا است.

هر چند که مسیر بسته شده است برای سال هزاران نفر هنوز پرداخت مبالغ زیادی به قاچاقچیان برای کمک به آنها را از طریق مرزهای بالکان.

شمال مقدونیه پلیس و مقامات مرزی که با افزایش گشت زنی در مرز با یونان پس از ترکیه افتتاح مرز خود را به خروجی مهاجران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>