کره شمالی در پاکستان بیشتر به تقویت جنگ هسته ای بازدارندگی

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به میزبانی نظامی جلسه به بحث در مورد سیاست های جدید برای تقویت این کشور قابلیت های هسته ای میان متوقف denuclearisation مذاکرات با ایالات متحده آمریکا رسانه های دولتی KCNA گفت: در روز یکشنبه.

جلسه حاکم حزب کارگران قدرتمند نظامی مرکزی و کمیسیون مشخص شده کیم اولین حضور عمومی در سه هفته. او غیر منتظره ای کوچک تعداد گردش در دو ماه گذشته در میان coronavirus نگرانی.

بیشتر:

کره شمالی اعمال سخت ضد coronavirus اقدامات اگر چه از آن گفته است که هیچ تایید موارد است. به ظاهر به دنبال شدید حدس و گمان در مورد کیم بهداشت در ماه گذشته پس از او از دست رفته با یک کلید سالگرد.

US-led مذاکرات با هدف از بین بردن کره شمالی هسته ای و برنامه موشکی را ساخته اند پیشرفت کمی از اواخر سال گذشته به خصوص پس از مبارزه جهانی علیه coronavirus آغاز شد.

در این جلسه اقدامات لازم برای تقویت نیروهای مسلح و “قابل اعتماد شامل مداوم بزرگ یا کوچک نظامی تهدید ها از سوی نیروهای متخاصم”, KCNA گفت.

“مندرج در این نشست بود سیاست های جدید برای افزایش بیشتر جنگ هسته ای بازدارندگی کشور و قرار دادن استراتژیک نیروهای مسلح در حالت آماده باش بالا عملیات” آن را گفت.

“گرفته شده در این نشست بود مهم اقدامات قابل توجهی برای افزایش قدرت شلیک اعتصاب توانایی قطعات توپخانه.”

Kim خود را نگه داشته است مشخصات پایین از بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش اشتعال افزایش گمانه زنی ها در مورد رهبر بهداشت و درمان خود را پس از او از دست رفته با یک کلید ملی سالگرد.

کیم علنا چهار بار در ماه آوریل و تا کنون در ماه مه در مقایسه با 27 بار در همان آخرین دوره سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>