کره شمالی سفارت خوابگاه در برلین قفل درهای خود را

پس از بیش از یک سال از اختلافات حقوقی یک خوابگاه در زمینه کره شمالی سفارت بسته شده است ، غیر دیپلماتیک و استفاده از درآمد خارجی تولید شده برای پیونگ یانگ در نظر گرفته شد نقض تحریم.

خوابگاه واقع در این زمینه از کره شمالی سفارت در برلین بوده است تعطیل شد خوب پس از یک دادگاه آلمان حکم داد که آن را نقض تحریم های بین المللی با هدف توقف جریان مالی به پیونگ یانگ یک شهرستان گفت: در روز جمعه.

استفان فون دازل – رئیس منطقه مرکزی است که میزبان کره شمالی سفارت – گفته مطبوعات آلمان آژانس (DPA) که برلین اداری دادگاه را رد کرده بود خوابگاه نهایی درخواست تجدید نظر در برابر بسته شدن. دادگاه پیشتر در روز سه شنبه که خوابگاه باید تعطیل تمام عملیات.

“برای ما به صورت قانونی بسته است” فون دازل گفت.

ادامه مطلب: آلمانی رستوران بازگشایی با همه گیر اقدامات در محل

محبوب با برگشت

سفارت — میراث جنگ سرد زمانی که کره شمالی حفظ روابط دیپلماتیک با کمونیست آلمان شرقی است به کار ادامه داد پس از الحاق آلمان در سال 1990.

سفارت بسته شد پس از سقوط دیوار برلین اما این بازگشایی در سال 2001 و مقامات در مورد sub-اجازه دادن به اتاق ها و فضاهای پارکینگ در سایت.

یکی از آن ساختمان تبدیل شد به یک بودجه خوابگاه که محبوب شد با برگشت.

خوابگاه گفته شده است یک منبع مهم درآمد خارجی برای کره شمالی.

نقض تحریم

خوابگاه اپراتورهای گزارش اجاره محل از سفارت برای €38,000 ($42,000) در هر ماه تحت یک قرارداد توافق شده در سال 2016.

با توجه به برلین حکم دادگاه این نقض سازمان ملل متحد تحریم و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) بخشنامه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از جریان ارز به کره شمالی.

سازمان ملل متحد به صراحت ممنوع چنین ترتیبات اجاره توسط کره شمالی سفارتخانه ها در سطح جهان به عنوان بخشی از قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل 2321 — گذشت در نوامبر سال 2016 پس از پیونگ یانگ را پنجم آزمایش هسته ای.

ادامه مطلب: برلین: دادگاه شروع می شود بیش از سرقت از 250 ساله ویولن

در نوامبر 2018, برلین, مقامات شهر ممنوع خوابگاه اپراتور از استفاده از اموال با استناد به یک رهنمود اتحادیه اروپا اجرای تحریم های سازمان ملل.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بسته شدن بینام اپراتورها ادعا کرد که آنها متوقف پرداخت اجاره به سفارت در مارس 2017 و برلین مقامات شهرستان را ندارد صلاحیت به منظور خوابگاه بسته شود.

اما در ماه ژانویه دادگاه را رد کرد و پیشنهاد خود را در پشت یک رهنمود اتحادیه اروپا که منع هر گونه استفاده از کره شمالی سرزمین های دیگر به صورت دیپلماتیک یا کنسولی اهداف است.

با توجه به فون دازل درخواست تجدید نظر از تصمیم گیری که رد شد پنج شنبه.

mvb/mm (AP, Reuters, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>