کره شمالی: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ارائه می دهد coronavirus همکاری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک نامه شخصی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به دنبال حفظ روابط خوب و ارائه همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آخرین مکاتبات آمد و به عنوان کیم مشاهده شلیک تاکتیکی سلاح های هدایت شونده در طول تعطیلات آخر هفته, نقشه کشی, انتقاد از کره جنوبی به ایران باقی می ماند بن بست رسیده است.

بیشتر:

در بیانیه ای انجام شده توسط این مقام KCNA خبرگزاری کیم خواهر و ارشد حزب حاکم رسمی کیم یو جونگ ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال این نامه در زمانی که “بزرگ مشکلات و چالش های پیش رو در راه توسعه روابط” بین کشورها است.

در این نامه او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در توضیح طرح خود را به “سوق دادن روابط بین دو کشور شد و ابراز قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار” اشاره آشکار به جهانی شیوع کروناویروس. او گفت: برادر خود را ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامه.

کره شمالی بارها گفته شده است وجود ندارد تنها یک مورد از coronavirus در خاک آن است. برخی از کارشناسان خارجی مورد سوال کرده اند که ادعا می کنند و گفت: شیوع در کره شمالی می تواند باعث یک فاجعه انسانی به دلیل فقیر پزشکی زیرساخت ها است.

ماه گذشته وزارت امور خارجه ابراز نگرانی در مورد کره شمالی از طریق آسیب پذیری های بالقوه شیوع کروناویروس و گفت: آن آماده بود برای حمایت از تلاش های سازمان کمک برای جلوگیری از گسترش این بیماری در کره شمالی.

‘ویژه روابط’

یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به کیم که سازگار با رئیس جمهور تلاش برای تعامل با رهبران جهانی در طول بیماری همه گیر. این مقام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به جلو به ادامه ارتباطات با رهبر کره شمالی.

کیم یو جونگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه “یک مثال خوب نشان ویژه و شرکت در روابط شخصی” بین کره شمالی و آمریکا برای رهبران. اما او گفت: آن را یک ایده خوب نیست “را شتابزده نتیجه گیری می شود و یا در خوش بینانه در مورد” چشم انداز روابط دو جانبه.

“به نظر شخصی من فکر می کنم که روابط دو جانبه و گفت و گو برای آنها خواهد بود thinkable تنها زمانی که تعادل نگه داشته است به صورت پویا و از نظر اخلاقی و عدالت تضمین بین دو کشور,” او گفت:. “حتی در این لحظه ما در حال کار سخت به منظور توسعه و دفاع از خودمان را در خود ما تحت بی رحمانه محیط زیست که آمریکا مشتاق به ارائه.”

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال تبریک تولد به کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که به باور تبدیل شده 36 در ژانویه 8. ارشد کره شمالی, رسمی, Kim Kye Gwan گفت: در زمان تولد پیام می شود و کشور خود را به بازگشت به مذاکرات مگر اینکه ما قبول آن خواسته است.

کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات کرد و سه بار نامه رد و بدل و نمایندگان در بسیاری از موارد پس از 2018 زمانی که آنها راه اندازی مذاکرات در سرنوشت کیم پیشبرد زرادخانه هسته ای. رهبران دو کشور باید اجتناب شود سخت زبان در برابر یکدیگر و مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت که او و کیم “در عشق سقوط کرد”.

اما دیپلماسی خود را تا حد زیادی به وقفه پس از شکست دوم اجلاس در ویتنام در ماه فوریه 2019 زمانی که تهمت را رد کرد کیم مطالبات به صورت گسترده ای ایران در ازای بخشی از خلع سلاح گام.

“بسیار نامناسب’

کیم فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به آمده تا با طرح های جدید برای نجات مذاکرات پایان سال گذشته است. کیم بعد متعهد به تقویت خود بازدارنده هسته ای و پرده های جدید سلاح های استراتژیک” و هشدار داد او دیگر محدود می شود عمده سلاح توقف آزمون.

در هفته های اخیر کره شمالی اخراج کشت از توپخانه و موشک به دریا در که کارشناسان گفت: تلاش خود را برای بهبود توانایی های نظامی. سلاح تمام شد کوتاه برد و اصلا مطرح نیست یک تهدید مستقیم به سرزمین اصلی ایالات متحده. از سرگیری موشک های دوربرد و یا سلاح های هسته ای آزمون های کیم خواهد به احتمال زیاد به طور کامل عقب نشینی دیپلماسی با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

KCNA گفت: کیم تماشا تست شلیک تاکتیکی سلاح های هدایت شونده در روز شنبه با کیم یو جونگ و دیگر مقامات بالا. کره جنوبی نظامی به نام تظاهرات “بسیار نامناسب” در زمانی که جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کره جنوبی نظامی روز شنبه گفت که آن را تشخیص داده و دو فرض کوتاه برد موشک های بالستیک که پرواز را از یک سایت در غرب کره شمالی در سراسر کشور و فرود در آب های ساحل شرقی است. سلاح های پرواز 410 کیلومتر (255 مایل) با توجه به کره جنوبی ستاد مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>