کره شمالی آزمایش محدودیت از دیپلماسی میان تحریم و فشار

در فوریه 2018 کیم یو جونگ بود چهره ای دوستانه از کره شمالی با لبخند و تکان دادن او به عنوان پیوست جمعیت در کره جنوبی در بازی های المپیک زمستانی در Pyeongchang.

دو کره وارد شده بود این ورزشگاه با هم در مراسم افتتاح و سابقه مشترک زنان تیم هاکی روی یخ. کیم نه تنها اولین عضو از شمال حاکم خانواده به بازدید از جنوب بلکه تکان داد رئیس جمهور مون جائه در دست. روابط شد به بهبود است.

این ماه, با این حال, آن, کیم, خواهر کوچکتر رهبر کشور کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که بارها و بارها ذکر شده در bellicose هشدارهای کارگردانی در کره جنوبی ظاهرا بیش از جزوات شناور در سراسر مرز و یا در امتداد رودخانه توسط پناهنده گروه اما واقعا در مورد شمال را افزایش سرخوردگی در مورد سئول ناتوانی برای ارائه در وعده همکاری و یا متقاعد کردن ایالات متحده به سهولت فلج کننده تحریم های اقتصادی است.

رویدادهای یک “تولید بحران” گفت: رامون Pacheco پردو یک خواننده در روابط بین الملل در کالج کینگ لندن و متخصص در دو شبه جزیره کره.

روز چهارشنبه در آستانه سالگرد 70 از شروع جنگ کره و رسانه های دولتی گزارش داد که کیم جونگ سازمان ملل متحد به جای آن تصمیم به تعلیق اقدامات نظامی خواهر خود را تهدید کرده بود.

“کره شمالی احساس می کند که آن را دریافت نکرده امتیازات آن به دنبال از کره جنوبی و ایالات متحده در این نشست بیش از چند سال گذشته” Pacheco پردو به الجزیره. “به تشدید تنش ها این است که به سیگنال نارضایتی در آنچه اتفاق افتاده است و این چیزی است که متفاوت مورد نیاز است.”

رسانه های دولتی گزارش داد کیم گام به عقب منعکس شده یک تحلیل از “شرایط حاکم”.

مضطرب و بس

شمال و جنوب گیر شده است در آرامش نسبی پس از سال 1953 هنگامی که یک آتش بس پایان را به مبارزه که در آن میلیون ها نفر از غیر نظامیان کشته شده بود و ارتش در همه طرف متحمل تلفات سنگین. یک پیمان صلح هرگز formalised و در دهه های اخیر پیونگ یانگ است lurched بین نامزدی و انزوا و نوع تیتر گرفتن عمل کرد تصمیم خود را برای منفجر کردن مشترک دفتر رابط در Kaesong.

که حرکت – یک هفته پس از پیونگ یانگ گفت و گو با قطع تمام ارتباطات با لینک سئول – به طور موثر حاکی از پایان Panmunjon اعلامیه و آخرین دور از نامزدی که آغاز شده بود در سال 2018 در زیر ماه.

آن را “تلاش برای شکستن تمیز با ماه دولت” اشاره کرد تفسیر در 38 شمالی یک وب سایت اختصاص داده شده به تجزیه و تحلیل از کره شمالی از Stimson مرکز در واشنگتن, DC.

افزایش لفاظی به دنبال یک سری از آزمایش موشکی سال گذشته پس از دومین اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست بیش از تحریم ها و بعد تلاش برای احیای denuclearisation مذاکرات foundered. کیم در حال تنظیم yearend مهلت برای ما به تغییر مواضع خود.

North KOrea

کره شمالی برداشت جهان توجه هنگامی که آن را منفجر مشترک دفتر رابط آن با کره جنوبی در شهر مرزی کائسونگ در هفته گذشته [KCNA از طریق رادیو فردا]

در هدف قرار دادن سئول و رد این پیشنهاد از نمایندگان پیونگ ممکن است امیدوار است که رئیس جمهور ساخته شده است که درون کره همکاری یک بنای دولت او را تکیه بر آمریکا به کاهش برخی از تحریم به عنوان یک نتیجه از شمال ایران در دست تست.

به جای جنوب در پاسخ قدرتمند تر از حد معمول کرد و گفت که نقد و ماه, کیم تا به حال “اساسا آسیب دیده و اعتماد بین رهبران دو کشور”. وحدت وزیر استعفا داد.

سئول اولویت

Jay آهنگ دانشگاهی در آسیا موسسه در دانشگاه ملبورن می گوید: سیاست های داخلی در جنوب نیز نیاز به موشکافی و اشاره می کند که وحدت وزارت نمی تواند انجام دهد هر چیزی را بدون چراغ سبز از شورای امنیت ملی در tریاست جمهوری او خانه آبی.

“شورای امنیت ملی در حال انترناسیونالیست [و] شنده جمهوری کره-ما داد بیش از وحدت وزارت قومی-ملی قیمومیت بر بهبود اینتر-کره ای روابط گفت:” ترانه ای است که کره بنیاد مدرس ارشد در مطالعات. “انتخاب برای کره جنوبی است یکی از آسان نیست به خصوص زمانی که شمالی می خواهد به یک کشور هسته ای.”

کره جنوبی تلاش کرده است با چگونه برای مقابله با همسایه شمالی خود, پس از پایان, ژاپنی, استعمار منجر به تقسیم شبه جزیره کره بین اتحاد جماهیر شوروی حمایت شمالی و مورد حمایت آمریکا جنوبی.

پیونگ یانگ که به مدت طولانی رد سئول به عنوان یک “عروسک خیمه شب بازی” از آمریکا با ارسال نیروهای خود را در سراسر 38 موازی در 25 ژوئن 1950 در یک حرکت است که به رهبری سازمان ملل متحد مداخله بسیج ما و کشورهای مشترک المنافع نیروهای آورده و در نیروهای مبارز در حمایت از مردم کره شمالی است.

چین نگران بود و سپس آن را به عنوان در حال حاضر در مورد حفظ یک دولت حائل در حالی که ما در ادامه به برخی از ایستگاه 28,500 نیروهای نظامی در جنوب. این Demilitarised Zone (DMZ) بین دو کشور باقی مانده است یکی از ترین در جهان به شدت غنی شده از مرز با وجود آرام بخش اقدامات که بخشی از سال 2018 قرارداد.

Korean War

سازمان ملل نیروهای خود را گوش در حالی که شلیک خمپاره در کمونیست موقعیت در Naktong رودخانه در کره جنوبی در ماه اوت سال 1950. جنگ کره آغاز شد و در 25 ژوئن سال 1950 هنگامی که کره شمالی نیروهای نظامی عبور از 38 موازی به جنوب [فایل: AP Photo/حداکثر Desfor]

بر اساس این توافق دو طرف توافق کردند برای حذف سربازان از برخی مناطق مرزی برداشت بلندگو برای پخش پیام های تبلیغاتی از شمال به جنوب حرکت می کند پیونگ یانگ در این ماه گفت: این امر معکوس و محدود کردن فعالیت های جداشدگان و فعالان شناور بالن تبلیغاتی جزوات از جنوب به شمال.

در میان تشدید کره جنوبی دوباره وعده داده شده اقدام قانونی برای پایان دادن به پخش اعلامیه اما تحریم آن را دشوار برای ماه برای ارائه طرح های اقتصادی پیش بینی شده در سال 2018 بدون حمایت از ما.

حتی قبل از کیم حرکت به قدم به عقب از تحریکات تحلیلگران اشاره کرد که در حالی که این موضع گیری بود که به کیم یو جونگ صیقل دادن اعتبار خود را برای رهبری در یک مردسالار و militarised رژیم تصمیم به نقشه خود برنامه ریزی مراحل پیشنهاد برخی از انعطاف پذیری یک فرصت برای برادر خود را به “خودداری از به طور مستقیم درگیر شدن در جنگ به منظور به اگزوز شانس است که او هنوز هم می تواند ملاقات با رئیس جمهور و رئیس جمهور تهمت را به یک معامله در آینده” گفت: Lami کیم, استاد مطالعات انجام شده در دانشکده جنگ ارتش ایالات متحده.

“عبارت از اعلام قطعا در کره روشن می سازد که این به طور موقت تصمیم” کلرور پتاسيم را Pacheco پردو مشاهده شده است. “پس از اعلام برگ های بیشتر de-تشدید بلکه برای دوباره تشدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ناامیدی

پس از روز بی پروا سنگاپور و هانوی اجلاس تهمت در حال حاضر به نظر می رسد از دست داده اند علاقه ای به کره شمالی متمرکز به جای آن در تحکیم موقعیت او خود را در یک کبودی نبرد برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در میان بدترین شیوع کروناویروس و خشم بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

حتی در اجلاس سنگاپور اگر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که به باور تهمت تمرکز صرفا بر روی اپتیک که مایل به دانستن چگونه بسیاری از روزنامه نگاران انتظار می رود برای حضور در فینال کنفرانس خبری.

“این چیزی است که او با تمرکز بر” بولتون گفت: در مصاحبه با ABC News در روز یکشنبه. “است که او تا به حال این فرصت عکس – اولین بار رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی است.”

Kim Jong-un

کیم و تهمت خود را ترک تاریخی اجلاس سران در سنگاپور پس از امضای اسناد و مدارک که تایید پیشرفت مذاکرات و متعهد به حفظ و شتاب رفتن. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می گوید: رئيس جمهور بود و دلچسب با اپتیک از این رویداد [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

“مانند بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان, کره شمالی احتمالا متوجه باشند که این رئیس جمهور است که قصد ندارم به ارائه” گفت: Pacheco پردو. “اما آنها نمی خواهند به طور کامل با ما.”

چین همچنان کره شمالی را بزرگترین متحد و تصاویر ماهواره ای به اشتراک گذاشته شده توسط Stimson مرکز نشان می دهد تجارت ممکن است از سر گرفته و در مرز پس از ماه از بسته شدن به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شیوع COVID-19 معلق گردشگری و تجارت با چین در نظر گرفتن اقتصاد کشور را به نقطه شکستن” گفت: US Army War College کیم. “منتی هنوز خیلی زود است تا در دیپلماسی نه به خاطر KJU است قابل اعتماد رهبر اما به دلیل وخیم اقتصادی وضعیت در کره شمالی را اقتصادی مشوق بسیار جذاب است.”

در پیونگ یانگ رژیم احساس می کند آن ساخته شده است کافی امتیازات – برداشتن گام برای از بین بردن آن تاسیسات هسته ای در Yongbyon و بازگشت باقی مانده از سربازان که در طول جنگ کشته شدند – به سزاوار برخی از امتیازات.

برخی از 147 دستگاه باقی می ماند و وارد در سئول از هاوایی در روز چهارشنبه که برخی از آنها کشف شده به عنوان یک نتیجه از سال 2018 ابتکار اما اگر جنوب امیدوار بود دو سال detente شد نشانه آن است که چرخه تحریک و تعامل بوده است پروری به گذشته و اتفاقاتی که در چند هفته گذشته نشان داده اند هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>