کره شمالی از آزمایش آتش موشک های میان نگرانی در مورد شیوع

کره جنوبی می گوید کره شمالی اخراج دو مظنون به موشک های بالستیک به دریای خواستار آن را “بسیار نامناسب” در زمانی که جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس

سئول کره جنوبی — کره شمالی روز یکشنبه از کار اخراج دو مظنون به موشک های بالستیک به دریای کره جنوبی و ژاپن گفت: در ادامه رگه هایی از سلاح هایی که نشان می دهد رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در تلاش برای تقویت حمایت داخلی وجود نگرانی در مورد احتمال شیوع کروناویروس در کشور است.

کره جنوبی ستاد مشترک گفت: آن را شناسایی پرتابه پرواز از کره شمالی شرقی شهر ساحلی ونسن به آبهای بین شبه جزیره کره و ژاپن در صبح روز یکشنبه. این پرتابه پرواز حدود 230 کیلومتر (143 مایل) در حداکثر ارتفاع 30 کیلومتر (19 مایل) بیانیه ای گفت:.

نظامی توصیف راه اندازی به عنوان “بسیار نامناسب” در زمانی که جهان در حال مبارزه با شیوع کروناویروس. این خواست کره شمالی برای جلوگیری از چنین اقدام نظامی است.

ژاپن وزارت دفاع گفت که فرض موشک های بالستیک معتقد بودند به پخش به دریا در خارج از ژاپن در منطقه انحصاری اقتصادی است.

“آخرین تکرار اخراج از موشک های بالستیک توسط کره شمالی یک مشکل جدی برای کل جامعه بین المللی از جمله ژاپن” یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

در هفته های اخیر کره شمالی اخراج کشت و موشک و توپخانه به دریا در یک تلاش آشکار برای ارتقاء آن توانایی های نظامی میان بست مذاکرات هسته ای با ایالات متحده است. کسانی که سلاح تمام شد کوتاه برد و قادر به قابل توجه کره جنوبی اما مطرح نیست یک تهدید مستقیم به ادامه میدهند.

برخی از کارشناسان می گویند این آخرین کره شمالی راه اندازی شد و به احتمال زیاد طراحی شده برای تقویت وحدت و نشان می دهد که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در کنترل در ایالات متحده آمریکا و جهانی همه گیر.

کیم “می خواهد به نشان می دهد او قوانین در یک راه طبیعی میان coronavirus (همه گیر) و آخرین سلاح آزمايشات با هدف محوری وحدت داخلی و نه راه اندازی یک تهدید خارجی گفت:” کیم دونگ-yub یک تحلیلگر در سئول موسسه Far Eastern Studies. “کره شمالی ندارد زمان در حال حاضر به یدکی برای مرحله بندی (تهدیدات خارجی).”

کره شمالی درگیر شده است در مبارزات شدید انتخاباتی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که آلوده بیش از 660,000 در سراسر جهان است.

آن را به نام خود کمپین یک ماده از “ملی وجود” است اما صبورانه رد شده است وجود دارد یک ویروس شیوع آن در خاک است. بسیاری از کارشناسان خارجی سوال که ادعای هشدار یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند وخیم به دلیل کمبود مزمن لوازم پزشکی و بهداشت مراقبت از زیرساخت ها است.

یک هفته پیش کره شمالی گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک نامه شخصی کیم به دنبال حفظ روابط خوب و ارائه همکاری در مبارزه با شیوع بیماری است. یک کره شمالی رسانه های دولتی اعزام نمی گویند که آیا تهمت ذکر شده در هر یک از آخرین سلاح های آزمون های شمال.

کیم جونگ سازمان ملل متحد قول داده است برای افزایش قدرت داخلی برای مقاومت در برابر آنچه که او خواستار “گانگستر-مانند” ایالات متحده آمریکا که در حال خفقان در کشور و اقتصاد است. او دیپلماسی هسته ای با تهمت و شک و تردید عمل پس از رئیس جمهور آمریکا تبدیل کردن تماس های خود را به صورت گسترده تحریم ها را در ازای محدود denuclearization گام دوم خود را در طول اجلاس در ویتنام در اوایل سال 2009.

کره شمالی نشده انجام شده هسته ای یا دوربرد موشک آزمایش پس از آن شروع مذاکرات با آمریکا در سال 2018 است. از سرگیری عمده سلاح های آزمون با کره شمالی خطرات به طور کامل اخلال در مذاکرات است.

آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>