کره شمالی وعده ‘تلافی جویانه مجازات” برای جنوب

کره شمالی روز دوشنبه گفت که آن را به حال آماده هزاران بالن و میلیون ها نفر از جزوات در آماده سازی برای “تلافی جویانه مجازات” علیه کره جنوبی.

جزئیات در رسانه های دولتی گزارش یک روز پس از کره شمالی گفت که آماده سازی برای شروع یک ضد کره جنوبی جزوه کمپین پس از یک سری از تند و تیز condemnations از سئول به دلیل ضد کره شمالی جزوات شناور در سراسر مرز.

بیشتر:

جداشدگان در کره جنوبی ارسال چنین اعلامیه که انتقاد رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد برای حقوق بشر و هسته ای. این پیغام معمولا متصل به بالن یا شناور در بطری.

تحلیلگران گفته اند که کره شمالی با انجام یک سری از صحنه های تحریک آمیز با هدف وادار کردن امتیازات از سئول و واشنگتن است.

“آماده سازی برای بزرگترین توزیع جزوات علیه دشمن تقریبا کامل” گزارش های کره ای خبرگزاری مرکزی گفت:.

“انتشار و چاپ و موسسات در تمام سطوح در پایتخت تبدیل شده 12 میلیون جزوات از همه نوع انعکاسی از خشم و نفرت مردم از تمام جنبه های زندگی ،

مذاکرات متوقف شده

بیش از “3,000 بالن از انواع مختلف قادر به پراکندگی جزوات عمیق در داخل کره جنوبی آماده شده است” همراه با دیگر وسایل توزیع KCNA اضافه شده است.

اینتر-کره ای روابط منجمد شده برای ماه پس از سقوط یک اجلاس در هانوی بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال گذشته بیش از تحریم ها.

هسته ای و فقیر کره شمالی منوط به های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم ها بیش از آن ممنوع سلاح های برنامه.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در ابتدا میانجیگری و دیالوگ میان پیونگ یانگ و واشنگتن اما کره شمالی در حال حاضر سرزنش او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متقاعد کردن آمریکا به جنگ با ایران هستند ،

“کره جنوبی به صورت موسیقی است. تنها زمانی که آن را تجربه چقدر دردناک و چگونه تحریک کننده است به دور از جزوات و زباله آن را به لرزش کردن آن عادت بد” KCNA گفت.

“زمان برای تلافی جویانه عذاب نزدیک است.”

سه شنبه گذشته کره شمالی منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر رابط در آن طرف مرز تحریک گسترده محکومیت بین المللی.

آن را نیز تهدید به تقویت آن حضور نظامی در داخل و اطراف منطقه غیرنظامی (DMZ).

کره شمالی در حال برنامه ریزی در مقیاس بزرگ در یک رژه نظامی به مناسبت اکتبر 75 سالگرد تاسیس حاکم حزب کارگران که در آن می تواند ویترین آخرین موشک توسعه Yonhap News agency گزارش به نقل از وزارت دفاع در سئول.

North Korean defector group prepares plastic bottles filled with rice and masks to be sent towards North Korea

اعضای کره شمالی پناهنده گروه Kuensaem پر کردن بطری های خالی پلاستیکی با برنج و ماسک در طول آماده سازی برای یک رویداد برای قرار دادن بطری به سمت کره شمالی [Kim Hong-Ji/رویترز]

وزارت گفت: ساختمان جدید بودند در حال ساخت در میریم فرودگاه در پیونگ یانگ.

سئول وحدت, وزارت, به نام کره شمالی جزوه طرح “بسیار تاسف” و خواست پیونگ یانگ به برداشت.

کره جنوبی نیز هشدار داده بود که “کامل سرکوب” فعالان فرستادن ضد کره شمالی جزوات. این یک شکایت پلیس علیه دو پناهنده گروه بیش از پیام های که باید به جرم پیونگ یانگ.

دو کره باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ. جنگ کره به پایان رسید با یک آتش بس در سال 1953 اما هرگز جایگزین پیمان صلح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>