کره شمالی آتش موشک های میان coronavirus همه گیر

کره شمالی اخراج دو پرتابه است که به نظر می رسد کوتاه برد بالستیک موشک به دریا در سواحل شرق شبه جزیره کره, کره جنوبی, ارتش گفت: پس از آنچه گفته تحلیلگران بود و نشان از اعتماد به نفس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با اعلام یک مارس مقننه جلسه.

این راه اندازی به شرح زیر است دو در اوایل این ماه زمانی که کره شمالی راه اندازی کوتاه برد موشک و چندین پرتابه با توجه به کره جنوبی, نظامی, نقشه ایالات متحده و چین تجدید نظر برای پیونگ یانگ برای بازگشت به مذاکرات بر سر پایان دادن به آن های هسته ای و موشک های برنامه.

مشکوک موشک از کار اخراج شدند از North Pyongan استان جنوبی ستاد مشترک گفت. استان بالاتر از پیونگ یانگ در گوشه شمال غربی شبه جزیره کره در مرز با چین است.

بیشتر:

ژاپن گارد ساحلی گفت: کره شمالی به نظر می رسد به شلیک یک موشک که فرود آمد در خارج از ژاپن در منطقه انحصاری اقتصادی آب است.

پیشتر در روز شنبه کره شمالی اعلام کرد که برگزار خواهد شد در ماه آوریل یک جلسه عالی مجمع مردم آن با مهر لاستیکی مهر کردن قوه مقننه در پیونگ یانگ که تحلیلگران گفته بود را شامل جمع آوری تقریبا 700 نفر از رهبران این کشور در یک نقطه به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

کره شمالی: استراتژی تغییر انتظار می رود پس از مذاکرات هسته ای غرفه

“اگر آن پیش می رود, این امر می تواند نشان می دهد در نهایت از [کره شمالی] اعتماد به نفس در مدیریت coronavirus وضعیت” راشل Minyoung لی از کره شمالی مانیتورینگ سایت NK خبر گفت: در توییتر این هفته است.

کره شمالی گزارش نشده است هر گونه تایید موارد جدید کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته هر چند بالا, ایالات متحده نظامی رسمی در هفته گذشته گفت: او “نسبتا خاص” وجود عفونت در کره شمالی.

رسانه های دولتی KCNA نیز روز شنبه اعلام کرد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هدایت توپخانه آتش رقابت بین ترکیب واحدهای از ارتش کره شمالی روز جمعه نمایش عکس ها از او مشاهده با عالی رتبه نظامی افسران همه آشکار.

معلوم بود که آیا روز شنبه راه اندازی شد بخشی از تمرین.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>