کره شمالی خواستار قوی تر coronavirus اقدامات

کره شمالی خواستار سختگیرانه تر و دقیق تر اقدامات علیه coronavirus در جلسه ای که ریاست آن را خود رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد, دولت, رسانه ها, گزارش بدون تصدیق کرد که آیا این کشور گزارش شده بود هر گونه عفونت.

کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA) روز یکشنبه گفت که این ویروس در حال ایجاد موانع برای این کشور تلاش اقتصادی آن در ساخت و ساز توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “یک فاجعه بزرگ و تهدید کل بشریت بدون در نظر گرفتن مرزها و قاره ها”.

بیشتر:

اما کره شمالی “نگهداری شده است [a] بسیار پایدار ضد اپیدمی وضعیت” به لطف “سخت طبقه بالا اورژانس اقدامات ضد اپیدمی … قوام و compulsoriness در سراسر کشور اقدامات حفاظتی و” KCNA گفت.

کارشناسان گفته اند که کره شمالی به ویژه آسیب پذیر به ویروس به دلیل ضعف سیستم بهداشت و درمان و جداشدگان را متهم به پیونگ یانگ از پوشش شیوع.

مقامات قبلا اصرار شمال باقی مانده است کاملا رایگان از ویروس.

سازمان بهداشت جهانی گفت: 709 نفر – 11 خارجی و 698 اتباع – تست شده برای این ویروس به عنوان از آوریل 2, در حالی که بیش از 24,800 مردم آزاد شده اند از قرنطینه.

این KCNA گفت: مسئولان در جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حاکم حزب کارگران کره جنوبی گفت: برای دقیق و بررسی کامل از نفوذ ویروس.

یک قطعنامه به تصویب رسید “در بیشتر کاملا در نظر گرفتن اقدامات ملی برای حفاظت از زندگی و امنیت مردم ما برای مقابله با این بیماری همه گیر در سراسر جهان به بیماری” آن را گفت.

این قطعنامه همچنین شامل اهداف “به طور مداوم تشدید در سراسر کشور اورژانس ضد اپیدمی خدمات و هل دادن به جلو با اقتصادی, ساخت و ساز, افزایش دفاع ملی توانایی و ثبات معیشت مردم در این سال”.

اما عکس های منتشر شده از کره شمالی رسانه های دولتی نشان داد که هیچ یک از اعضای این کمیته که با حضور در این جلسه از جمله کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که با پوشیدن یک ماسک و نه نشسته دور از هم جدا از یکدیگر است.

کره شمالی مرزهای خود را بسته با همسایه چین در ماه ژانویه پس از اولین coronavirus موارد تشخیص داده شد وجود دارد. همچنین قرار دادن هزاران نفر از مردم خود و صدها نفر از اتباع خارجی از جمله دیپلمات – به جداسازی و نصب ضد عفونی درایوهای.

تقریبا هر کشور دیگری گزارش شده coronavirus موارد است. گذشته از چین و کره جنوبی را تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع ویروس.

ثبت موارد عفونت در سراسر 193 کشور و سرزمین در حال حاضر بیش از یک 1.7 میلیون, از جمله بیش از 108,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>