شمال هند sizzles به عنوان متوسط لمس 50C

هند پلاس تحت یک موج گرما با درجه حرارت در مکان های رسیدن به 50 درجه سانتیگراد (122 درجه فارنهایت) و سرمایه پایدار آن داغترین روز در نزدیک به 20 سال است.

داغ املا پیش بینی شده است به تاول شمال هند برای چند روز بیشتر به اداره هواشناسی گفت: در روز سه شنبه “با شدید heatwave شرایط در جیب جدا”.

بیشتر:

به عنوان درجه حرارت جهانی افزایش موج گرما به طور منظم تهدید در کشور به ویژه در ماه های مه و ژوئن. در سال گذشته ده ها تن از مردم کشته شدند.

ملاقات مقامات گفت چورو در شمال غربی ایالت راجستان بود و داغترین محل ثبت روز سه شنبه در 50C در حالی که بخش هایی از پنجاب و هاریانا و اوتار پرادش sweltered در بالا 40s.

بخش هایی از پایتخت دهلی نو, ثبت داغترین روز در 18 سال با جیوه ضربه 47.6 C.

هیچ مرگ و میر گزارش شده تا کنون این سال, اما سال گذشته دولت گفت: گرما را کشته بود 3,500 مردم پس از 2015. شده اند وجود دارد کمتر مرگ و میر در سال های اخیر است.

این کشور از 1.3 میلیارد نفر دچار شدید کمبود آب با ده ها میلیون نفر فاقد آب در حال اجرا.

بخش هایی از دهلی نو و در جای دیگر به طور منظم ببینید لغو کردند زمانی که تانکر رسیدن به تحویل آب است. در سال گذشته چنای ساخته شده بین المللی عناوین زمانی که جنوب شهر زد از آب به طور کامل.

موج گرما می افزاید: به مشکلات این کشور در حال حاضر شده است در برخورد با گسترش coronavirus.

هند در حال حاضر دارای 10 بیشترین تعداد coronavirus موارد در سطح جهانی صعود بالا 150,000 روز چهارشنبه با تقریبا 4,500 مرگ و میر.

هفته گذشته طوفان Amphan ویران مناطق ساحلی شرقی هند و بنگلادش مسطح روستاها از بین بردن مزارع و خروج میلیونها نفر بدون برق. بیش از 100 نفر کشته شدند.

ایالات متحده از آسام و مگالایا در حال حاضر تجربه سیل با بارش باران های سنگین هوا در روزهای آینده.

Meanwhile, بزرگ swarms از بیابان ملخ نابود شده و حدود 50000 هکتار (125,000 هکتار) از محصولات در سراسر غرب و مرکز هند, و آن را ممکن است وارد دهلی نو در روزهای آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>