کارولینای شمالی گزارش “قابل توجه و مورد’ coronavirus مورد افزایش

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 342,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور در جهان با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 97,087 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ما نزدیک 100,000 مرگ و میر
 • علامتی سبک مو ‘به صورت بالقوه به طور مستقیم در معرض’ 84 مشتریان
 • NBA بحث شروع مجدد فصل در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی
 • در اینجا چگونه اخبار توسعه یافته روز شنبه. تمامی زمان ها شرق.

  3:58 بعد از ظهر: مینه سوتا فرماندار اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای باز کردن

  مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد که با شروع جمعه به او اجازه خواهد داد که مکان عبادت برای بازگشایی در 25% ظرفیت اگر آنها پایبند به اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

  Walz همچنین اعلام کرد که COVID-19 موارد هنوز در حال بالا رفتن است و ممکن است رسیدن به اوج تا در تابستان.

  دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: افزایش وجود دارد 847 مثبت coronavirus موارد جمعه — بالاترین در مجموع روزانه. شده اند وجود دارد 19,845 موارد مثبت در دولت تا کنون.

  3:14 بعد از ظهر: آرکانزاس 2nd موج COVID-19 عفونت

  بینالملل آسا هاچینسون در روز شنبه اعلام کرد که این دولت است که با داشتن یک دوم اوج COVID-19 عفونت.

  “واضح و آشکار به من گفت که ما تا به حال یک قله و ما تا به حال یک شیب و در حال حاضر ما در حال داشتن یک دوم اوج در حال حاضر و واقعا آنها 30 روز از هم جدا” گفت: هاچینسون و اضافه کرد که آن را “همه که بد است.”

  هاچینسون گفت: دولت در حال انجام تست های بیشتر “است که اجازه می دهد تا تماس با ما ردیابی به طور موثر تر و سریعتر و بیشتر پاسخگو به موارد ما می بینیم.”

  میزان موارد مثبت هستند و در حدود 5 ٪ — ملی به طور متوسط 10 درصد است گفت: هاچینسون.

  “این اطلاعات به این معنی است که هنوز هم وجود دارد مثبت مردم وجود دارد و ما نمی تواند گاه به گاه در تعاملات ما” فرماندار گفت.

  2:20 بعد از ظهر: NBA به دنبال راه اندازی مجدد در دنیای دیزنی

  NBA است که در مذاکرات با شرکت والت دیزنی به ادامه 2019-2020 فصل در ماه جولای در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو ،

  “والت دیزنی, شرکت بزرگ, رابطه بلند مدت با NBA. ما مشغول گفتگو با آنها در مورد تکمیل 2019-2020 فصل در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در والت دیزنی جهانی توچال” با توجه به دیزنی سخنگو.

  NBA معلق فصل آن به طور نامحدود در مارس 11, در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

  هنوز معلوم نیست که آیا NBA بازی باقی مانده از آن فصل به طور منظم و یا به طور مستقیم اقدام به پلی آف. اما 220 هکتار ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی با آن سه عرصه و کافی اقامت در هتل, اجازه می دهد که لیگ به راه اندازی مجدد بازی در حالی که محدود کردن خارج از قرار گرفتن در معرض.

  “اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر و ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت از آنها گفت:” مایک باس سخنگوی NBA.

  دیزنی است که شرکت مادر ABC News.

  12:25 بعد از ظهر: روزانه مرگ و میر در نیویورک سقوط به زیر 100

  روزانه مرگ و میر در نیویورک کاهش یافت و به 84 Gov. اندرو کومو گفت: مارک اولین بار از اواخر ماه مارس تعداد زیر 100.

  کومو گفت که در حالی که تعداد دردناک بود برای کسانی که خانواده ها آن را نشانه ای دولت “ساخت واقعی پیشرفت است.”

  او به یاد می آورد یک مکالمه او با مراقبت های بهداشتی کارگر زمانی که نیویورک مرگ و میر در صدها نفر در هر روز. کومو پرسید که چه تعداد او باید برای هدف به عنوان یک علامت مثبت است.

  “اگر شما می توانید زیر 100 من فکر می کنم شما می توانید آه امداد تنفس,” کومو گفت: این کارگر به او گفت. “زمانی که او گفت: ما در صدها و صدها و گرفتن زیر 100 بود تقریبا غیر ممکن است اما من یک کمی توجه داشته باشید. شما نیاز به چیزی در زندگی به ساقه برای شما نیاز به چیزی برای هدف.”

  با معیارهای هنوز هم پایین کومو گفت که اواسط Hudson منطقه می تواند بازگشایی آغاز سهشنبه و لانگ آیلند می توانید شروع به بازگشایی در روز چهارشنبه.

  او همچنین تحسین کسانی که به سواحل جمعه گفت: آنها به دنبال اقدامات ایمنی.

  11:51 صبح: کارولینای شمالی می بیند بالاترین 1-بعد از افزایش موارد

  کارولینای شمالی گزارش بالاترین یک روز افزایش از تایید موارد با 1,107 موارد با توجه به دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

  “این است که قابل توجه و مورد افزایش دهد. به عنوان ما به یک تعطیلات آخر هفته لطفا تمرین سه Ws — پوشیدن چهره و پوشش صبر شش فوت از هم جدا و شستن دست های خود را اغلب. وقتی که می آید به سلامت ما, ما نیاز به کار با هم برای حفاظت از خانواده و دوستان و همسایگان” NCDHHS وزیر مندی کوهن در بیانیه ای گفت.

  وزارت بهداشت و درمان گفت: اپیدیولوژی شد تجزیه و تحلیل داده ها برای تعیین اگر هر گونه وجود دارد قابل توجه عوامل است.

  علاوه بر این 10 درصد از مجموع آزمايشات مثبت در میان labs که گزارش هر دو مثبت و منفی آزمون به دولت الکترونیکی سیستم گزارش دهی.

  وجود دارد 22,725 تایید موارد COVID-19 و 737 مرگ و میر در کارولینای شمالی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

  11:20 صبح: اسپانیا باز به گردشگری با شروع در ماه جولای

  اسپانیا را بازگشایی بین المللی گردشگری در ابتدای ماه ژوئیه رئیس دولت اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد.

  “همانطور که می دانید اسپانیا دریافت بیش از 80 میلیون بازدید کننده در هر سال است. من اعلام کند که با شروع از ماه جولای اسپانیا را بازگشایی گردشگری خارجی با شرایط ایمنی. گردشگران خارجی می توانید شروع به برنامه ریزی تعطیلات خود را در کشور ما” سانچز گفت.

  سانچز افزود که این کشور نیاز دارد و گردشگری “گردشگری نیازهای ایمنی از مبدا به مقصد است.”

  “ما تضمین خواهد شد که گردشگران را نمی خواهد هر گونه خطرات را ندارد و هر گونه خطر برای کشور ما,” او گفت:.

  فوتبال حرفه ای را نیز بازگشایی شروع در ژوئن 8, اما بدون طرفداران در حضور.

  اسپانیا در میان کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس. وجود دارد بیش از 234,000 موارد تایید شده و بیش از 28 ، 000 مرگ و میر چهارم-بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود خواهد داشت 10 روز ماتم ملی برای قربانیان این بیماری همه گیر سانچز گفت: ابتدا روز سه شنبه.

  10:24 a. m.: Stay-at-home سفارشات جرقه برخی از خشونت DHS هشدار

  اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله مورد نیاز را برانگیخت برخی از خشونت در ایالات متحده, و آن را می توانید در ادامه تحت محدودیت بیشتر بنا به گزارش فدرال به دست آمده توسط شبکه خبری ABC از تحلیلگران در وزارت امنیت عملیات ماموریت مرکز.

  “انواع نامشروع بازیگران در پاسخ خشونت را به ماندن در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود با توجه به COVID-19 و ارزیابی ما هر دو دولتی و خصوصی چهره های قدرت و ضروری کارگران در بالاترین خطر هدفمند به خصوص که این همه گیری همچنان ادامه دارد” DHS گزارش در این بیانیه به اجرای قانون و دولت فدرال به رهبری پنج شنبه. “حتی به عنوان نقاط کشور شروع به بلند کردن برخی از این اقدامات غیرقانونی برخی از بازیگران احتمالا مشاهده هر گونه ادامه داد: دولت موظف سفارشات
  به عنوان دولت نفس بیش از حد و پیش بینی شده در دستورالعمل های ایمنی و سیاست—به طور خاص استفاده از ماسک های صورت—احتمالا همچنین در خدمت به عنوان یک رانندگی عامل ادامه خشونت حوادث مرتبط با این بیماری همه گیر.”

  DHS گزارش منتشر شد در همان روز رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: در میشیگان که او را مخالفت با تمدید اقامت-صفحه اصلی قوانین حتی اگر یک موج دوم شیوع بیماری رخ می دهد این سقوط به عنوان بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان ترس است.

  این گزارش با ارائه هر گونه سیاسی و یا سلامت قضاوت اما در عوض با صراحت هشدار در مورد آینده ممکن است اعمال خشونت آمیز.

  “مقامات بهداشت عمومی در حال هشدار است و موج دوم از COVID-19 در اواخر سال 2020 که به احتمال زیاد به نتیجه در حداقل برخی از کشورهای re-اجرای stay-at-home سفارشات به سرعت گسترش ویروس, با توجه به مطبوعات گزارش. باید این رخ می دهد و انتظار داریم تکرار زمان پاسخ های اضافی از جمله حوادث خصومت در برابر این محدودیت ها که برخی از آنها می تواند منجر به خشونت با هدف قرار دادن اجرای قانون و یا افراد دیگر اقدام به اجرای stay-at-home سفارشات” با توجه به گزارش.

  وجود دارد در حال حاضر حداقل یک حادثه در اوایل این ماه. مقامات گفت: یک کلانتر اطلاعات خصوصی آنلاین منتشر شد با supremacists که عصبانی بودند در مورد بازداشت.

  یک مرد کلرادو بازداشت شد برای تشویق مردم به طور غیر قانونی باز-حمل سلاح گرم در یک برنامه ریزی “ضد خاموش کردن اعتراض” با توجه به گزارش.

  “پس از دستگیری مقامات اجرای قانون کشف بمب های لوله ای و اضافی بمب جزء مواد با توجه به اسناد دادگاه و مطبوعات گزارش. در پاسخ به دستگیری اعضای آنلاین سفید supremacist گروه افراطی مورد هدف قرار دادن اجرای قانون و بعد از آن doxed کلانتر آدرس منزل” در این گزارش اعلام کرد.

  9:43 صبح: Warden از حذف ویروس hotspot پس از گفته نه از بین بردن بیمار زندانیان BOP می گوید:

  سرپرست در یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا که شد COVID-19 کانون حذف شده است, با توجه به دفتر زندان.

  رادنی مایرز بود که سرپرست در FCC اوکدیل شد و قرار بر واگذاری موقت پس از reassigned. FCC اوکدیل عمده بود شیوع بیماری در زندان فدرال سیستم است که در آن 227 زندانیان و 40 کارکنان آلوده به ویروس و هشت زندانی بوده اند هر چند مقامات اتحادیه محرمانه شماره منتشر شده توسط BOP دقیق نیست.

  BOP نمی گویند به طور خاص چرا او برداشته شد.

  این هفته یک اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 30000 فدرال اصلاحات افسران واصل ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت شکایت در مورد راه مایرز به کار گرفته COVID-19 شیوع در مرکز فدرال.

  OSHA شکایت ادعا شده است که او آگاهانه و با میل و رغبت موفق به جداسازی زندانیان که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

  “این زندانیان شده اند مجاز به ادامه فعالیت های عادی روزانه به مدت حداقل 4 روز از طریق این موسسه شامل کار در شان اهل بیت مشاغل…” این گزارش می گوید. “با اجازه دادن به این زندانیان به پرسه زدن رایگان’ در سراسر موسسه و در این مناطق مختلف این زندانیان در حال گسترش این شناخته شده سرایت به در غیر این صورت پاک و مقادیر مناطق و به زندانیان و کارکنان که ممکن است در حال حاضر آلوده شود.”

  OSHA شکایت همچنین ادعا شده که سرپرست نمی درستی انجام یک “fit test” برای کارکنان N95 ماسک. در عوض با توجه به شکایت تسهیلات به کارکنان پارچه ماسک. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کنند که اصلاح افسران پوشیدن N95 ماسک و دستکش و محافظ صورت.

  مایرز شد reassigned به جنوب مرکزی دفتر منطقه ای.

  8:40 صبح: بسیاری از چالش های قانونی برای اقامت در خانه سفارشات به دنبال مذهبی معافیت را تکذیب کرد

  در حداقل 22 مورد یک قاضی را رد کرده است چالش های قانونی به دنبال مذهبی معافیت به اقامت در خانه سفارشات است که اجازه می دهد خانه عبادت به میزبان گردهمایی با توجه به تحقیقات توسط آمریکایی ها در ایران برای جدایی کلیسا و دولت آزادی مذهبی در فدراسیون فوتبال که باعث جدایی کلیسا و دولت است.

  این گروه پیدا شش نمونه هایی که در آن قضات اعطا مذهبی معافیت — چهار نفر از آنها در کنتاکی یکی در کانزاس و یکی در کارولینای شمالی. دو تا از این موارد مجاز رانندگی در خدمات و چهار مجاز در فرد خدمات. وجود دارد حداقل ده از جمله مواردی است که بلاتکلیف باقی می ماند.

  داده ها ارائه شد در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن deeming خانه عبادت “ضروری است.” مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار روز جمعه و فرمانداران اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی “این آخر هفته” تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران اگر آنها نیست. او توضیح نمی دهد چه زمینه قانونی او تا به حال به انجام این کار.

  راشل لیزر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی آمریکا برای جدایی کلیسا و دولت گفت: تقاضا بود “غیر مسئولانه و بی پروا — و غم انگیز منجر به مرگ و میر بیشتر.”

  “تصمیم گیری در مورد چگونه هنگامی که و اگر خانه عبادت می توانید ارائه در فرد خدمات باید از چپ به دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی که آشنا هستند با شرایط منحصر به فرد آنها چهره” لیزر در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت هیچ قدرت به نادیده گرفتن ملت فرمانداران در این منطقه است.”

  7:18 صبح: هرتز فایل برای ورشکستگی

  شرکت های کرایه اتومبیل هرتز برای پرونده فصل 11 ورشکستگی جمعه در پی اقتصادی جهانی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

  این شرکت اشاره کرد که “ناگهانی و چشمگیر” کاهش تقاضا و آینده رزرو که میلیون ها نفر در سراسر ایالات متحده باقی ماند در خانه برای کمک به جلوگیری از کاهش سرعت گسترش coronavirus.

  هرتز گفت: تمام فروشگاه های خود را همراه با شرکت های تابعه آن مانند دلار صرفه جو باز باقی خواهد ماند و پس از پر کردن است. همه رزرو تبلیغات کوپن و غیره. انتظار می رود که به طور معمول ادامه این شرکت اعلام کرد.

  “با شدت COVID-19 تاثیر بر روی کسب و کار ما و عدم اطمینان در هنگام سفر و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن ما نیاز به برداشتن گام های بیشتر برای آب و هوا یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت بهبودی” هرتز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پل سنگ در بیانیه ای گفت جمعه. “امروز اقدام را حفاظت از ارزش کسب و کار ما اجازه می دهد تا ما را به ادامه عملیات ما و خدمت به مشتریان خود و ارائه زمان برای قرار دادن در محل جدید تر و قوی تر مالی بنیاد به حرکت با موفقیت از طریق این بیماری همه گیر و به موقعیت بهتر ما برای آینده است.”

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  در حالی که سفر این است که هیچ جا در نزدیکی سطح نرمال وجود دارد کمی حرکت به سمت یک جهش به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع بازگشایی. TSA نمایش 318,449 مردم در پنجشنبه بیشترین تعداد مسافران از مارس 23. در مقایسه با همین روز در سال گذشته, آن است که هنوز هم در حدود 88% زمانی که آژانس به نمایش 2,673,635 مردم است.

  ساعت 5: Missouri سبک مو ‘به صورت بالقوه به طور مستقیم در معرض’ 84 مشتریان به COVID-19

  یک علامتی سبک مو در اسپرینگفیلد ممکن است در معرض 84 مشتریان و هفت همکاران به رمان coronavirus طی هشت روز این ماه است.

  متخصص مد مو بود و به تازگی از سفر درون-من و پس از بازگشت به Springfield به موهایشان در یک کلیپ از مه 12-20 با توجه به اسپرینگفیلد-Greene County Health Department.

  “این سناریو به خوبی در ظرفیت ما برای کارکنان به تماس ردیابی و امیدوارم حاوی” رس گودارد مدیر بهداشت برای Springfield-گرین شهرستان گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “اما من قصد دارم با شما صادق باشد ما نمی توانیم بسیاری از این. ما نمی توانیم این را به طور منظم عادت و یا توانایی ما به عنوان یک جامعه را تیره و تار می شود و ما را مجبور به ارزیابی مجدد چه چیزهایی شبیه رفتن به جلو است.”

  همه به طور بالقوه در معرض افراد اطلاع داده خواهد شد و ارائه تست گودارد گفت. مقامات امیدوار هستند حداقل گسترش COVID-19 از این حادثه به دلیل تمام احزاب نگران بودند با پوشیدن ماسک.

  او گفت: به عنوان دولت و جوامع محلی بازگشایی مهم برای شهروندان به تحقق مسئولیت اجتماعی آنها را به دیگران است. اصلا فرض کنیم شما خفیف سرماخوردگی یا آلرژی هستند که فقط مطمئن شوید که برای آزمایش گودارد گفت.

  اگر مردم این کار را انجام نمی آن را به قرار دادن فشار بر روی محلی سیستم مراقبت های بهداشتی است و می تواند مقامات را مجبور به تجدید نظر اقتصادی خود را بازگشایی برنامه.

  “ما در حال حرکت از یک مرحله که در آن ما زمان زیادی قربانی به عنوان یک جامعه است. وجود دارد مشکلات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از که” گودارد در روز جمعه گفت. “ما در مرحله جدیدی از این بیماری که در آن ما در حال رفتن به راه رفتن که طناب محکم بین کنترل بیماری و اقتصادی آسیب برساند. اگر ما در حال رفتن به محل کار بیمار و به اشتراک گذاری این بیماری با دیگران است که یک رویکرد خوب.”

  میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن برداشته بسیاری از دولت ها و محدودیت های آن stay-at-home منظور در مارس 4.

  دولت بیش از 11,844 تشخيص موارد از COVID-19 با حداقل 677 مرگ و میر.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ مینا Kaji, لیز Alesse لوقا بر جاش مارگولین Aicha ال Hammar و جاشوا Hoyos کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>