Nord Stream 2: سناتور آمریکایی تهدید آلمانی بندر با ‘خرد’ تحریم

سه سناتور جمهوریخواه دستور داده اند Murkan بندر در جزیره Rugen به توقف کمک روسیه عروق ساخت نهایی بخش از جریان نورد 2 خط لوله گاز.

سه سناتور آمریکایی تهدید اپراتورهای کوچک, آلمانی, پورت با “خرد قانونی و تحریم های اقتصادی” برای تأمین روسی عروق کمک به ساخت Nord Stream 2 گاز خط لوله است.

ما به شدت مخالف این خط لوله است که متعلق به شرکت روسی گاز شرکت گازپروم و حمل گاز طبیعی از روسیه به آلمان است.

در نامه جمهوری خواه و سناتور تد کروز, تام پنبه و ران جانسون متهم پورت اپراتور Faehrhafen Sassnitz از “آگاهانه قابل توجهی ارائه کالا و خدمات و پشتیبانی” برای این پروژه است.

نمی ‘شیب’ که لوله

Murkan بندر واقع در شهر ساحلی Sassnitz در دریای بالتیک جزیره Rugen در حال حاضر می یابد خود را در مرکز ژئوپولیتیک مرحله نهایی مسابقات بین روسیه و ایالات متحده است.

همراه با ذخیره سازی بخش از لوله بندر به عنوان یک لجستيک و مرکز خدمات برای کشتی های ساخت آلمان پایان این خط لوله است.

این شامل روسیه و پرچم عروق “فورتونا” و “Akademik Cherskiy” که هنوز شروع به کار خود را تبدیل به sanctionable, “فوری است که هر دو کشتی نرخهای یک لوله به آب برای ساخت Nord Stream 2 خط لوله” با توجه به نامه.

‘کشنده اقدامات’

آمریکا معتقد است که این خط لوله را افزایش می دهد اتحادیه اروپا وابستگی به روسیه که هر دو برلین و مسکو اختلاف است. آمریکا پیشنهاد فروش اروپایی آمریکایی گاز حمل در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان یک جایگزین.

ادامه مطلب: به نامشخص آینده Nord Stream 2 روسیه بحث برانگیز خط لوله گاز

سناتور گفت: این نامه به عنوان “رسمی حقوقی” و خواستار آن شدند که Faehrhafen Sassnitz است که متعلق به شهر Sassnitz و ایالت مکلنبورگ فورپومرن غربی, “توقف فعالیت” حمایت از ساخت خط لوله و یا به صورت “بالقوه کشنده اقدامات” است که برش های بندر تجاری و مالی روابط با آمریکا.

Infografik Karte Nord Stream 2 EN

“آمریکا سیاست برون مرزی تحریم ها علیه همکاران و متحدان جدی است تجاوز بر حاکمیت ملی … این کاملا نامناسب”, آلمانی, وزیر امور خارجه نیلس Annen گفت: کسب و کار در آلمان روزانه Handlesblatt که به شکست خبر نامه در روز پنج شنبه.

در دسامبر 2019 واشنگتن گذشت حفاظت از امنیت انرژی در اروپا عمل می کنند با هدف قرار دادن شرکت های مشغول به کار در جریان نورد 2.

بیشتر بخوانید: روسیه می تواند کامل Nord Stream 2 خط لوله خود به خود: کرملین

سوئیس-بر اساس خط لوله تولید کننده Allseas متوقف شد و آن کار بر روی خط لوله پس از عمل تصویب شد, تاخیر در ساخت و ساز کردن, آلمانی, خط ساحلی است.

اما Nord Stream 2 است که تقریبا به پایان رسید. تنها حدود 160 کیلومتر باقی مانده از برنامه ریزی 1,220 کیلومتر-طولانی دوقلو خط لوله است.

اکثریت این است که در دانمارک آبهای سرزمینی و یک بخش کوچک در آب. لوله برنامه ریزی شده است برای رسیدن به خاک آلمان در Lubmin حدود 40 کیلومتر با دریا از Sassnitz.

wmr/rc (AP, Reuters)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول