طناب دار موجود در گاراژ غرفه از راننده نسکار در آلاباما

طناب دار کشف شد در این غرفه از راننده بابا والاس.

نسکار گفت: برای راه اندازی کرده است یک بررسی پس از یک طناب دار داشت در گاراژ غرفه از یک راننده که به نام بود برای از بین بردن مؤتلفه پرچم از لیگ حوادث.

“ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع,” نسکار در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

این سازمان گفت: “همه چیز را ما می تواند به شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

حادثه اتفاق افتاده در آلاباما Superspeedway در لینکلن, Alabama. نسکار گفت: طناب دار داشت در گاراژ غرفه از 43 تیم. 43 ماشین رانده است بابا Wallace, 26, تنها, سیاه, راننده در جام سری نسکار بالاترین سطح.

والاس در پاسخ به این حادثه در توییتر یکشنبه شب.

“امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی” او گفت:.

والاس به حال تحت فشار قرار دادند برای مسابقه لیگ به ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در میان خواستار نژادی عدالت زیر جورج فلوید مرگ در ماه گذشته به دست پلیس مینیاپولیس. نسکار پس از آن اعلام کرد در اوایل این ماه بود که ممنوعیت حضور بحث برانگیز پرچم در تمام حوادث.

در بیانیه روز شنبه, Wallace گفت: او بوده است “ضعف” با حمایت از طرفداران و این که “ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت است.”

“این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین” او گفت:. “من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

پیش از جام سری مسابقه در روز یکشنبه معترضان دیده می شد پرواز مؤتلفه پرچم در رژه خارج آلاباما Superspeedway. یک هواپیما هم پرواز یک بنر پرچم با کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

این مسابقه برای اولین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به طرفداران در حضور و غیاب به پایان رسید تا بودن به تعویق افتاد برای شنبه با توجه به آب و هوای نامساعد.

ABC اخبار ” متی پرورش و Karyn Rodus کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>