نامزدی سوسیالیستی می تواند واقعی بار برای دموکرات کارولینای جنوبی هرزه. می گوید

پیش از S. C. اولیه Rep. جیمز Clyburn به نظر می رسد در ABC “این هفته است.”

یک روز پس از آن. برنی ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا قفقاز پارچه مبلی. جیمز Clyburn D-S. C. گفت: دولت خود را به رای دهندگان می تواند ناراحت کننده با رای دادن به کسی که خود را یک سوسیالیست.

“من معتقدم از آن خواهد شد یک بار اضافی برای حمل. این است کارولینای جنوبی و جنوب اهالی کارولینای خیلی leery در مورد این عنوان سوسیالیستی” او گفت: ABC “این هفته” یکشنبه.

صحبت کردن به ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos از کارولینای جنوبی, سایت آینده دموکراتیک اولیه مسابقه Clyburn گفت که اگر نامزد دموکرات سوسیالیستی آن “خواهد بود یک بار برای ما در این دولت یا کنگره مناطق است که ما را به انجام خوبی است.”

“اگر شما نگاه کنید که چگونه به خوبی ما آخرین بار نگاهی به کنگره مناطق این نبود لیبرال و یا آنچه که شما ممکن است تماس مترقی منطقه. این در واقع متوسط و محافظه کار منطقه است که ما را به خوبی و در آن مناطق آن را به سختی می شود به نگه داشتن بر روی این مشاغل اگر شما را مورد پذیرش خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی” او اضافه شده است.

ساندرز شده است شکست نخورده پس عملا بستن با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در آیووا قفقاز.

خانه اکثریت شلاق گفته Stephanopoulos که او را حمایت قبلی خود را متعهد به خودداری از حمایت از یک نامزد در سال 2020 دموکراتیک زمینه تا پس از کارولینای جنوبی بحث سه شنبه شب.

“من قصد دارم به افتخار این بحث است. من نمی خواهم برای منحرف کردن اذهان از این همه” او گفت:. “صبح روز چهارشنبه من به شما اجازه انتخاب من بود شناخته شده است. از من خواسته شده که در مورد آن بیش از حد بسیاری از مردم و من فکر می کنم من خواهد بود بیشرمی اگر من به مردم بگویم که دقیقا چه احساسی دارم.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: MSNBC شنبه که او فکر او را به Clyburn را پشتیبانی می کند.

اگر چه بایدن همواره رهبری در کارولینای جنوبی سنجی خود منجر تنگ است در هفته های اخیر. یک نظرسنجی منتشر شد جمعه نشان داد ساندرز انتهایی معاون رئیس جمهور تنها پنج امتیاز.

“در آن است را ندارد و یا شکستن. این همه بستگی دارد چگونه از آن بیرون می آید” Clyburn گفت: بایدن شانس در کارولینای جنوبی است.

“من فکر می کنم باعث شکستن و یا احتمالا زیر پنج شنبه — فوق العاده سهشنبه,” او اضافه شده است.

با وجود ساندرز’ قبلی پیروزی در اوایل دموکراتیک مسابقات, خانه اکثریت شلاق گفته Stephanopoulos که سناتور ورمونت رگه برنده ممکن است ادامه گذشته شنبه.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید مردم می دانند که چگونه ما احساس می کنیم در مورد این نامزد و آن را نمی ممکن است خط تا با نوادا یا نیوهمپشایر یا آیووا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>