هیچ برای طرفداران مارس جنون: رویدادهای ورزشی هستند که لغو یا برگزار خواهد شد در عرصه خالی میان coronavirus نگرانی

این بازی ها بروند اما در آن و در مقابل چگونه بسیاری از ؟

NCAA تصمیم به اجازه می دهد طرفداران به آن سالانه مارس جنون مسابقات برای مردان و زنان است نامطلوب مثال است. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه. “تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور” مجاز است.

در ضمن NBA حکام خانههای گلی خالی است که آیا برای ادامه فصل با طرفداران در عرصه و یا به حالت تعلیق در عمل برای یک دوره مشخص. لیگ می تواند یک تصمیم در اوایل روز شنبه با توجه به ESPN.

برای طرفداران NHL San Jose Sharks حداقل سه بازی از دست داده بودند پس از شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, در اواخر روز دوشنبه اعلام کرد بان کی مون از همه اجتماعات بزرگ حداقل 1000 نفر برای بقیه مارس به دلیل شیوع کروناویروس. NCAA مسابقات بسکتبال زنان در دانشگاه استنفورد و یکی MLS بازی (San Jose Earthquakes) نیز در شک و تردید.

در سان فرانسیسکو NBA رزمندگان طلایی امور خارجه اعلام کرد روز شنبه آنها بازی خواهد کرد دوشنبه شب بازی خانگی برابر بروکلین نتس در خالی تعقیب و گریز از مرکز پس از شهرستان مقامات ممنوع گردهمایی 1000 برای حداقل دو هفته. سان Francisco Giants خود را لغو مارس 24 نمایشگاه بازی مقابل اوکلند در Oracle پارک.

بیس Seattle Mariners گفت: آنها حرکت خواهد کرد بازی های خانگی در زمینه Safeco در ماه مارس پس از دولت واشنگتن تصمیم به ممنوعیت گروه بزرگی حوادث. این ملوانان بودند برای باز کردن MLB فصل مقابل تگزاس از مارس 26-29 و مینه سوتا, مارس 30 آوریل 1.

اواخر سهشنبه مک خود را اعلام کرد postseason مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در کلیولند ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده اما بسته خواهد شد به عموم مردم است.

در جنوب کالیفرنیا, BNP Paribas Open مسابقات تنیس در ایندین ولز کالیفرنیا لغو شد. “در حالی که ما تاسف است که BNP Paribas Open in Indian Wells را نمی گیرد, ATP تور فراتر از تقویم هندی چاه باقی می ماند به عنوان وضعیت موجود” ATP رئیس Andrea Gaudenzi در بیانیه ای گفت.

عمده ورزشی لیگ های فرح برای چه چیزی می تواند یک جهان متفاوت است. در دوشنبه, NBA, NHL, MLB و MLS به طور مشترک منع رسانه ها از اتاق قفل دسترسی به طور موقت. تیم ها و لیگ ها در حال بررسی گزینه ها برای بازی کردن بازی ها بدون فن.

در انگلستان آرسنال-منچستر سیتی فوتبال برنامه ریزی شده برای روز شنبه به تعویق افتاد چرا که آرسنال بازیکنان بودند خود quarantining پس از به طور بالقوه آینده در تماس با تیم رقیب صاحب که دارای قرارداد coronavirus. این اولین بار بود بازیکنان در لیگ ورزش رفته به انزوا چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض آسوشیتد پرس گزارش داد.

چندین دبیرستان پسران تیم بسکتبال در شمال کالیفرنیا یا خارج از CIF برگشتی و یا اجازه داده نشده است به بازی به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19.

گسترش ویروس کشنده منجر به سردرگمی بیش از وضعیت PGA قهرمانی, برگزار می شود, در سن فرانسیسکو در اواسط ماه مه. این PGA آمریکا روز سه شنبه گفت گزارش های که در این سال مسابقات ممکن است تغییر به فلوریدا هستند “نادرست است.”

“آنها (PGA آمریکا مقامات) به طور کامل برنامه ریزی در ادامه با PGA قهرمانی در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو” PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت. “وجود دارد هیچ برنامه ای در این نقطه در زمان PGA قهرمانی برگزار می شود در اینجا. آن را برای رفتن به برگزار TPC هاردینگ پارک” (در سان فرانسیسکو).

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus تهدید لغو کلاس ها در دو دانشگاه در آمریکا با بیشتر انتظار می رود به دنبال

وجود دارد بدون شک در مورد آیوی لیگ مردان و زنان مسابقات بسکتبال: آنها لغو شد شنبه. خود را به طور منظم فصل لیگ قهرمانان را به مسابقات NCAA که چهره های عدم اطمینان از خود را دارد. March Madness بازی می توان به بازی در مقابل خالی می ایستد به عنوان بخشی اضطراری طرح احتمالی مورد بحث توسط NCAA با توجه به گزارش وال استریت ژورنال.

آیوی لیگ رفت و بیشتر در هفته بعد و اوراق بهار تمام ورزشی است.

اقدامات آمریکای شمالی ورزش لیگ را عقب کسانی که در اروپا و آسیا است.

روز شنبه, ایتالیایی, کمیته ملی المپیک گفت: تمام رویدادهای ورزشی — از جمله همه چیز را از این کشور بالا حرفه ای فوتبال, لیگ سری آ, به محلی تفریحی ورزشی — معلق خواهد شد حداقل تا آوریل 3. دولت فرانسه گفت: چهار مسابقه فوتبال بین پاری سن ژرمن و بوروسیا دورتموند در پاریس Parc des Princes ورزشگاه برگزار خواهد شد با طرفداران در حضور.

در ضمن مراسم سنتی روز پنج شنبه است که در آن مشعل المپیک منتقل شده است به سازمان از سال 2020 توکیو بازی بسته خواهد شد ، تنها 100 معتبر مهمانان خواهد بود در دست در یونان برای شرکت در این مراسم است. شروع Nippon حرفه ای بیس بال فصل به تعویق افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>