هیچ خرابی موتور در کنیا که به کشته شدن کوبه برایانت 8 نفر دیگر: گزارش

این NTSB را منتشر کرد گزارش اولیه در تصادف جمعه.

ملی ایمنی حمل و نقل هیچ شواهدی از یک موتور شکست در سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر با توجه به آژانس گزارش مقدماتی.

گزارش مقدماتی در Jan. 26 تصادف منتشر شد جمعه.

همراه با برایانت و دخترش Gianna “جی جی” برایانت دیگر قربانیان شناخته شدند کالج مربی بیس بال جان Altobelli همسرش Keri Altobelli و دختر خود را الهام Altobelli; دختران’ مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser; سارا چستر و دخترش Payton چستر; و خلبان Ara Zobayan.

در حالی که هیچ علت ذکر شده بود این گزارش ارائه جزئیات بیشتر در مورد هواپیما و پرواز و فرود سریع.

پس از سال 1991 Sikorsky S-76B هواپیما به دست آورده ارتفاع بیش از 101 بزرگراه در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا آغاز شده است سمت چپ, اما پس از فرود در 183 مایل در ساعت در حالی که هنوز ساخت آن به نوبه خود با توجه به NTSB.

یک شاهد در دوچرخه کوهستان پارک که در آن خرابه بود, یافت, گزارش جلسه عادی صدایی هلیکوپتر.

در عین حال او پس از آن دیدم هواپیما “ظهور از ابرها” و در حال حرکت رو به جلو اما سیر نزولی.

“آن شروع به حرکت به سمت چپ به طوری که او گرفتار یک نگاه اجمالی از آن حلقه. او مشاهده آن را برای 1 تا 2 ثانیه قبل از آن نهفته زمین” با توجه به گزارش.

موتور از روی هلیکوپتر پیدا شد در یک منطقه سوخته و در حالی که قطعات نابود شدند قطعات است که می تواند دیده می شود نشان داد که اصلی و روتور دم شد دوار و وجود دارد “هیچ شواهدی از یک uncontained یا فاجعه بار داخلی شکست” با توجه به گزارش اولیه.

شواهد وجود دارد که پره های روتور آمار درختان قبل از برخورد به زمین با توجه به گزارش.

تاثیر تصادف در سمت چپ دهانه در یک زمین پر از تپه در نزدیکی اسلام آباد بود که 24 فوت-توسط-15 متر قطر و 2 پا عمیق است.

شرایط آب و هوا در صبح روز یکشنبه ناشی از اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس کلانتر به زمین ناوگان خود را از صهردرس. هنوز NTSB عضو جنیفر Homendy که منجر رسیدگی به تصادف و گفت: مقایسه این تصمیم به تصمیم های ساخته شده توسط برایانت خلبان “یک سیب را به پرتقال مقایسه.”

“ما باید در این نگاه خاص و تصادف و این خاص هلیکوپتر” Homendy قبلا گفته.

هلیکوپتر بود مجهز به یک پرواز ضبط داده ها و یا cockpit voice recorder اما NTSB گزارش اشاره می کند که آن را مورد نیاز نمی باشد به برای پرواز.

باقی مانده از همه قربانیان بازیافت شده از محل سقوط.

به گزارش NTSB می آید یک روز پس از برگزاری مراسم یادبود برای برایانت و دختر خود را اعلام کرد.

خدمات عمومی برگزار خواهد شد در صبح روز فوریه. 24 در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>