هیچ coronavirus مرگ و میر در اسپانیا برای اولین بار از ماه مارس: به روز رسانی زنده

  • مقامات بهداشتی در اسپانیا گزارش داده اند که هیچ مرگ ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته برای اولین بار در نزدیک به سه ماه.

  • Coronavirus موارد در ایران شروع به پریدن کرد نزدیک به 3,000, بالاترین روزانه تعداد در دو ماه در حالی که چین نیز شاهد بزرگترین روزانه افزایش عفونت در سه هفته.

  • ساکنان مسکو در حال حاضر مجاز به بیرون رفتن برای یک پیاده روی برای اولین بار در بیش از دو ماه در حالی که بریتانیا نیز آرام برخی از آن مستند اقدامات با وجود نگرانی در میان دولت های علمی مشاوره بدن.

  • آمریکای لاتین تلفات بیش از 50000 تا با برخی از یک میلیون مورد گزارش شده در سراسر منطقه است.

  • بیش از 6.18 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 372,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 104,000 در ایالات متحده است. حداقل 2.64 میلیون بازیافت در سطح جهان است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, ژوئن 1

18:40 GMT – Coronavirus عفونت هنوز به اوج مرکزی و آمریکای جنوبی: که

این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز به اوج خود رسیده در جنوب و مرکزی امریکا و سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که اضافه کردن آن را نمی تواند پیش بینی زمانی که آن اتفاق می افتد.

“جنوب و مرکزی امریکا که بسیار تبدیل شدید مناطق انتقال” گفت که متخصص Michael Ryan.

“من باور نمی کنم ما باید به قله در این انتقال است. در این نقطه من نمی تواند پیش بینی زمانی که ما خواهد شد,” او اضافه شده است.

برزیل و پرو شیلی و مکزیک کشور با بیشترین تعداد تازه ثبت coronavirus موارد, او گفت:. کشورهای منطقه “نیاز ما به حمایت آنها نیاز به همبستگی ما,” او اضافه شده است.

او گفت: وجود دارد نمونه های خوبی از کشورهای که در آن دولت و جامعه در مبارزه با هم در برابر ویروس و همچنین دیگران که در آن وجود دارد “ضعف” بدون نامگذاری خاص هر کشور است.

18:30 به وقت تهران – در حدود 26,000 خانه سالمندان COVID-19 مرگ و میر گزارش فدرال

مقامات بهداشتی فدرال دریافت کرده اند گزارش ها از حدود 26,000 ساکنان خانه سالمندان مرگ از COVID-19 با توجه به مواد آماده شده برای کشور در برنداشته است. این تعداد با مشتقات جزئی است و به احتمال زیاد به بالاتر است.

نامه ای از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گزارش بیش از 60 ، 000 مورد از coronavirus بیماری در میان ساکنان خانه سالمندان.

شماره های که وعده داده شده تا پایان اردیبهشت جزئی هستند. این نامه گفت: این آمار بر اساس گزارش های دریافت شده از حدود 80 درصد از ملت 15,400 خانه های سالمندان.

18:15 GMT – فرانسوی سالم وزارت مردم را به ادامه ورزش احتیاط

فرانسه وزارت بهداشت گفت: مردم باید همچنان اعمال اقدامات حفاظتی در برابر جدید شیوع کروناویروس حتی به عنوان تعدادی از موارد در بیمارستان و بخش مراقبت های ویژه همچنان به سقوط.

آن را در بیانیه ای گفت که فرانسه آماده برای مرحله دوم از کاستن از اقدامات محدود از روز سه شنبه با پارک ها و کافه ها و رستوران ها انتظار برای بازگشایی “خبر خوب نباید ما را فراموش نکنید خطر ویروس.”

آن گفت: در یک به روز رسانی روزانه است که 18,506 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در بیمارستان از مارس 1 در حالی که هنوز هم وجود دارد 14,288 موارد در بیمارستان در روز دوشنبه یک قطره از 14,322 در روز یکشنبه.

17:30 به وقت تهران – UK, تماس, ردیابی, سیستم یدکی ظرفیت می گوید وزیر

جدید بریتانیا coronavirus تست-و-ردیابی سیستم در حال کار است و برخی از هزاران نفر از تماس با ردیاب که استخدام شده است هنوز به طور کامل تحت اشغال وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

“سیستم و در حال اجرا است آن را موفق. من بسیار خوشحالم که به گزارش کسانی که در خواست برای منزوی کردن توسط تماس با ما-ردیاب ها ابراز تمایل به انجام این کار” هنکاک گفت: در طول دولت روزانه coronavirus جلسه.

“ما باید ظرفیت بیشتر از ما نیاز دارند و این چیز خوبی است.”

هنکاک نمی دهد هر گونه اطلاعات در مورد تعداد افرادی که در تماس شده تحت سیستم جدید است. هماهنگ کننده ملی جان نیوتن گفت: تعداد مخاطبین مشخص شد “بالا”.

آفریقای جنوبی برطرف COVID-19 محدودیت (2:42)

17:10 به وقت تهران – ترکیه بازگشایی اکثر مکان های عمومی پس از coronavirus مستند

ترکیه بازگشایی رستوران ها و کافه ها در علاوه بر این به بسیاری از دیگر مناطق عمومی به عنوان دولت بیشتر کاسته coronavirus محدودیت در روز دوشنبه.

بسیاری از امکانات دیگر از جمله پارک ها و سواحل و استخر ورزشگاه کتابخانه ها و موزه ها – بازگشایی در سراسر کشور است.

استانبول یاد 15 قرن Grand Bazaar بازار نیز بازگشایی شد در حالی که میلیون ها نفر از کارکنان بخش عمومی بازگشت به کار.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:45 GMT – که: هیچ شواهد نشان می دهد coronavirus در حال تبدیل شدن به قوی تر

هیچ شواهد جدید کروناویروس شده است و یا تغییر در قالب آن انتقال و یا شدت بیماری باعث می شود یک سازمان بهداشت جهانی (WHO) متخصص گفته اند.

“از نظر توانايی انتقال که تغییر نکرده از نظر شدت تغییر نکرده است” ماریا ون Kerkhove, یک, که, اپیدمیولوژی گفت: رسانه های توجیهی.

“آنچه مهم است این است که با وجود اقدامات صورت گرفته برای کاهش و به سرکوب انتقال است.”

هند شروع به بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت (2:29)

16:15 به وقت تهران ایتالیا – coronavirus مرگ و میر افزایش 60 به 33,475 کل موارد 233,197

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا صعود 60 برابر 75 روز قبل از عمران سازمان حفاظت گفت: در حالی که روزانه از شمارش موارد جدید کاهش یافت و به فقط 178 از 355 روز یکشنبه.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 در حال حاضر در 33,475 آژانس گفت: جایگاه سوم در جهان پس از آن ایالات متحده و بریتانیا.

تعداد موارد تایید شده به مقدار 233,197 ششم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده, روسیه, برزیل, اسپانیا و بریتانیا است.

افراد ثبت نام شده به عنوان در حال حاضر انجام این بیماری کاهش یافت و به 41,367 از 42,075 روز قبل از.

وجود دارد 424 نفر در بخش مراقبت های ویژه در روز دوشنبه از 435 روز یکشنبه حفظ طولانی مدت کاهش است. از کسانی که در اصل آلوده 158,355 اعلام شد بهبود در برابر 157,507 یک روز پیش از آن.

این سازمان گفت: 2.452 میلیون نفر تا به حال تست شده برای این ویروس به روز دوشنبه در برابر 2.434 میلیون در روز یکشنبه از جمعیت حدود 60 میلیون نفر است.

16:00 GMT – نیجریه برای استراحت coronavirus محدودیت در مکان های عبادت

نیجریه خواهد استراحت محدودیت در مکان های عبادت بودند که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید رئیس ریاست کارگروه برای COVID-19 گفته است.

رئیس Mustapha در یک سخنرانی به روزنامه نگاران در ابوجا پایتخت نیز گفت: یک مستند در شمال شهر کانو کاسته خواهد بود. او گفت: در هر دو مورد کاهش محدودیت خواهد اثر را از روز سه شنبه.

Security man ensures mandatory use of protective masks for Christian worshippers in Nasarawa

امنیت را تضمین می کند استفاده اجباری از ماسک محافظ برای مسیحی نمازگزاران به بازگشایی کلیساها [Afolabi Sotunde/رویترز]

15:25 GMT – اسپانیا گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر

اسپانیا گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته برای اولین بار از ماه مارس است.

اورژانس بهداشت پاسخ رئیس فرناندو سیمن گفت: توسعه است “بسیار دلگرم کننده است.” او در یک کنفرانس خبری گفت تنها وجود دارد 71 جدید عفونت بیش از 24 ساعت گذشته.

“ما در یک جای بسیار خوب در تکامل همه گیر” سیمن گفت. “آمار زیر یک روند است. آنها در حال رفتن در مسیر درست است.”

اسپانیا گزارش اول مرگ و میر در مارس 3. یکی دیگر گزارش شد و دو روز بعد. اسپانیا تعدادی از عفونت ها و مرگ پرید نمایی. در مارس 2, آن ثبت شده 950 مرگ و میر در 24 ساعت – اوج مرگ و میر.

رسمی مرگ و میر در حال حاضر در 27,127 با 240,000 موارد تایید شده.

Coronavirus precautions in Spain

اسپانیایی مقامات بهداشتی که تا کنون ثبت شده 239,638 coronavirus موارد [Anadolu]

14:20 به وقت تهران – فوتبال ایتالیا مقامات در نظر اجازه می دهد طرفداران به استادیوم در ماه جولای

ایتالیایی فوتبال مقامات با توجه به امکان اجازه می دهد طرفداران به استادیوم شروع ماه آینده.

لیگ ایتالیا است که مجموعه ای به سر در تاریخ 20 ژوئن با هیچ تماشاگران مجاز است. وجود دارد همچنین قوانین سختگیرانه محدود کردن تعداد زیادی از مردم در ورزشگاه به 300. که شامل هر دو تیم کارکنان و روزنامه نگاران.

ایتالیایی رسانه ها گزارش که فدراسیون فوتبال می تواند به بحث در مورد امکان افزایش این تعداد و اجازه بسیار کاهش تعداد طرفداران.

رئیس فدراسیون گابریل Gravina می گوید: “این چیزی است که من واقعا آرزو با تمام قلب من است.”

Gravina می گوید: “این غیر قابل تصور است که در یک ورزشگاه است که می تواند نگه دارید 60,000 وجود ندارد فضا برای درصد کمی از طرفداران با احتیاطی لازم است.”

Bolsonaro متهم به بهره برداری از COVID-19 برای منافع سیاسی (2:22)

14:05 GMT – شیلی به دیدن ‘قطره بسیار مهمی در اقتصاد: وزیر دارایی

چیلس وزیر دارایی ایگنکیو Briones گفت که او انتظار دارد که “بسیار مهم و رها کردن” در countrys اقتصاد در ماه مه به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus چکش خروجی در آمریکای جنوبی

شیلی مرگ و میر از این کروناویروس در روز یکشنبه رسید گذشته از 1000 علامت گذاری پس از یک افزایش ناگهانی در تعداد موارد بیش از دو هفته گذشته ساخت آن را یکی از کشورهای بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در آمریکای لاتین است.

13:55 GMT – وزیر دارایی بریتانیا می گوید: ما در حال گرفتن زندگی ما بدون یک “انفجار بزرگ”

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak گفته است که مردم شروع به گرفتن زندگی خود را بازگشت به حالت عادی به عنوان دولت کاسته coronavirus مستند.

“به آرامی ما می رویم به ما زندگی دوباره به حالت عادی” Sunak خبرنگاران گفت: در یک خیابان بازار که در آن او خریداری ناهار.

“ما در حال حاضر در این مرحله از طرح که هنگامی که ما می تواند زندگی ما کمی بیشتر به حالت عادی بازگشت – اما نه یک شبه big bang چیز – آن است که اندازه گیری مترقی است. ما در حال انجام آن را در یک راه امن و مسئول.

“امیدوارم در آغاز ماه ژوئیه ما خواهد بود قادر به گرفتن بسیاری از رستوران ها و بارها باز به عنوان خوب,” او گفت:. “مردم باید اعتماد به نفس را به بیرون رفتن وجود دارد و زندگی خود را کمی بیشتر به حالت عادی بازگشت.”

آسیا و اقیانوسیه کشورهای سهولت مستندات با احتیاط (1:51)

13:45 GMT – انگلستان قرنطینه به جلو بروید اما به دنبال ‘پل هوایی’: ساعت جانسون سخنگوی

بریتانیا هنوز هم در نظر دارد برای رفتن پیش با یک COVID-19 قرنطینه در اواخر این ماه برای کسانی که پس از رسیدن در پادشاهی متحده است اما به دنبال در “پل هوایی” با برخی کشورهای نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز دوشنبه.

“این چیزی است که ما گفته ایم ما به دنبال در و که باقی می ماند این مورد” سخنگوی گفت. “ما مجموعه ای از دلایل که چرا به اعتقاد ما (قرنطینه) یک گام ضروری است: قصد آن است که برای کنترل گسترش ویروس ها و محافظت از بریتانیا.”

دولت با کاهش برخی از مستند اقدامات از دوشنبه سخنگوی همچنین گفت که اگر مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل آن را بعید است که منجر به افزایش عفونت.

اما او گفت: اقدامات می تواند reimposed اگر وجود دارد محلی شیوع است.

خرده فروشان ایالات متحده ناودان بیش از COVID-19 عملیات (3:06)

13:40 GMT – روسیه ب. ظ می گوید وجود دارد ‘زمینه را برای خوش بینی محتاطانه’

وجود دارد زمینه را برای خوش بینی محتاطانه در روسیه در مورد کشور شیوع کروناویروس که در آن وضعیت پایدار باقی می ماند نخست وزیر میخائیل Mishustin گفته است.

روسیه گزارش کرده است 414,878 موارد از رمان coronavirus و 4,855 مرگ و میر.


سلام این Ramy Allahoum در دوحه مصرف بیش وبلاگ از همکار من صبا عزیز.


12:30 به وقت تهران –

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ به یکی دیگر از همکاران در دوحه در مدت کوتاهی. در اینجا یک خلاصه سریع از تحولات:

  • بسیاری از کشورها از جمله فیلیپین و هند و آفریقای جنوبی و انگلستان و روسیه باید کاسته مستند محدودیت.

  • ترکیه از سر هوا و جاده ها سفر بین شهرهای بزرگ.

  • بر اساس یک نظرسنجی جدید که می گوید جهانی این بیماری همه گیر به شدت اخلال در درمان بیماری های غیر واگیر.


12:15 GMT – بازدید تور رم به تازگی بازگشایی نشانه

یک خط طولانی از نقاب بازدید کنندگان دیده می شد در خارج از موزه واتیکان به عنوان یکی از بزرگترین ایتالیا توریستی تساوی بازگشایی پس از سه ماه coronavirus shutdown.

در سراسر شهر رم دیگر از جاذبه های بزرگ – کولوسئوم – همچنین باز باستانی آن درهای اما به نظر می رسد وجود دارد بیشتر خدمه تلویزیون از گردشگران در دست است.

“این یک نمادین لحظه برای رم و ایتالیا” مدیر پارک باستان شناسی در کولوسئوم Alfonsina روسیه گفت.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in Rome

بازدید کنندگان وارد رم باستانی کولوسئوم به عنوان آن را بازگشایی با فاصله فیزیکی و اقدامات بهداشتی در محل [یارا Nardi/رویترز]

12:00 GMT – Coronavirus مورد تاييد در امارات متحده عربی زندان

یک زندانی در یک زندان در امارات متحده عربی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و محروم از درمان, یک گروه بین المللی حقوق بشر گفته است.

Abduallah al-شمسی یک عمان شهروند شد مبتلا به این ویروس در ابوظبی, al-Wathba زندان پس از نشان دادن علائم کمپین بین المللی برای آزادی در امارات متحده عربی (ICFUAE) در بیانیه ای گفت.

این گروه به نام مقامات اماراتی به “آزادی همه زندانیان عقیدتی و مشروط انتشار کسانی که در تماس با al-شمسی یا جدی رنج می برند و یا بیماری ترمینال به طوری که آنها می تواند خود را جدا در یک محیط امن با دسترسی به بهداشت و درمان”.

11:30 به وقت تهران – که: همه گیر اخلال در خدمات بهداشتی و درمانی برای سرطان و دیابت

سازمان جهانی بهداشت میگوید حدود نیمی از کشورهای مورد بررسی در تجزیه و تحلیل جدید تا به حال کامل و یا جزئی از اختلال در خدمات برای افراد با فشار خون بالا و دیابت و درمان در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در یک نظرسنجی از 155 کشور جهان در ماه گذشته آژانس سلامت سازمان ملل متحد در بر داشت نگرانی مشکلات در ارائه مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به بیماری های غیر واگیر بسیاری از آنها در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19.

“بسیاری از مردم که نیاز به درمان برای بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی عروقی و دیابت شده اند دریافت خدمات بهداشتی و درمانی و داروهای آنها نیاز از COVID-19 همه گیر آغاز شد” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در بیانیه ای.

11:20 به وقت تهران – تایلند بازگشایی برخی از سواحل

مردم بازگشت به برخی از تایلند مشهور سواحل شنی نگه داشتن به خوبی از هم جدا اما با بهره گیری از خارج از منزل به عنوان مقامات کاسته برخی از coronavirus محدودیت برای اولین بار در بیش از دو ماه.

در پاتایا بازدید کنندگان شگفت زده در وضوح فیروزه ای-آبی آبهای خلیج تایلند به عنوان بازنشستگان مشتاق برای ورزش promenaded در امتداد ساحل. اما سواحل در پوکت در جنوب هنوز خارج از محدوده.

مقامات محلی دستور داده اند beachgoers به اقامت حداقل یک متر (سه پا) از هم جدا.

10:30 به وقت تهران – ایران coronavirus موارد آمار دو ماه اخیر

ایران گزارش کرده است تقریبا 3000 جدید کروناویروس عفونت بالاترین روزانه تعداد در دو ماه آن را به عنوان هشدار داد “یکی دیگر از خطرناک اوج” در خاورمیانه مرگبارترین شیوع.

“مردم به نظر می رسد فکر می کنم coronavirus است بیش… برخی از مقامات نیز بر این باورند همه چیز” است به حالت عادی بازگشت, وزیر بهداشت گفت: سعید آهنگ نمکی.

“Coronavirus است که نه تنها به دور از بیش از, اما ما می تواند در هر لحظه ببینید (دیگر) خطرناک اوج او گفت:” در یک مصاحبه تلویزیونی.

سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour مطرح ایران caseload به 154,445 با 2,979 عفونت های جدید ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

Dogs in Iran trained to sniff out Covid-19

سگ آماده برای آموزش به تشخیص جدید کروناویروس در مردم در تهران [فاطمه بهرامی/Anadolu]

10:15 GMT – اسپانیا درآمد گردشگری نزدیک به نیمه میان مستند

هیچ گردشگران در سفر به اسپانیا در ماه آوریل به دلیل coronavirus مستند کشیدن درآمد از کلید بخش پایین فقط حدود نیمی در چهار ماه اول سال ملی آمار دفتر (INE) گفت.

گردشگران تنها صرف 11.7 میلیارد یورو ($13.02 bn) بین ماه های ژانویه و آوریل 48 درصد کمتر از یک سال پیش INE گفت.

اسپانیا که وارد شده به مستند اواسط ماه مارس برای جلوگیری از همه گیر استقبال تنها 10.58 میلیون گردشگر در این چهار ماه و نیم از بازدید کنندگان که در سفر وجود دارد و در طول مدت مشابه سال گذشته است.

بیشتر:

10:00 GMT – از طاعون به MERS: تاریخچه مختصری از بیماری های همه گیر

در تاریخ 11 مارس که اعلام جدید کروناویروس یک بیماری همه گیر.

بررسی های تعاملی ما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد گذشته بیماری های همه گیر که جهان را تکان داد.

INTERACTIVE: A brief history of pandemics

مثالی از مرگ سیاه (1346-1353) [جمله Chughtai و جوآن پریرا/الجزیره]

09:30 به وقت تهران هند – سفارشات شرکت های هواپیمایی به نگه داشتن وسط صندلی خالی اگر مسافر بار مجوز

خطوط هوایی دستور داده شده است به نگه داشتن وسط صندلی خالی اگر مسافر بار عوامل و صندلی ظرفیت برای آن اجازه می دهد هند به حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت: با توجه به داخلی و بین المللی حامل.

اما اعضای خانواده اجازه داده می شود به نشستن کنار هم, اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) گفت: در آن اطلاع آژانس خبری رویترز گزارش داد.

اگر یک صندلی بین دو مسافران اشغال شده است این DGCA گفت: فرد در این صندلی باید ارائه اضافی با تجهیزات ایمنی از جمله به عنوان یک ‘بسته بندی در اطراف عبا’ جدا از ماسک صورت و چهره سپر است که شرکت های هواپیمایی در حال حاضر برای ارائه به هر کس در هیئت مدیره.

08:50 GMT – فیلیپین می بیند ترافیک به عنوان مستند کاسته

ترافیک و جمعیت مسافران بازگشته اند به پایتخت فیلیپین به عنوان کلان شهر آرام anti-virus اقدامات در بالا-ریسک قمار به آرامی بازگشایی اقتصاد در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رفت و آمد قطار تاکسی سوار-به اشتراک گذاری ماشین های ویژه, اتوبوس و موتور سیکلت rumbled در راه بازگشت در شهر مانیل اما تنها مجاز به حمل یک بخشی از ظرفیت خود را به عنوان یک حفاظت.

حمل و نقل عمومی هنوز محدود آرامش قوانین و بسیاری از مسافران منتظر برای ساعت ها به یک سوار با وجود دولت استقرار اتوبوس.

Philippines

مردم باید خود را در دماهای بررسی قبل از سوار شدن یک اتوبوس در اولین روز از آرامش بیشتری مستند که قرار داده شد برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در مانیل [هارون Favila/AP]

08:45 GMT – ترکیه رزومه پروازهای داخلی باز می شود بازار بزرگ

پرواز و ماشین سفر از سر گرفته بین ترکیه و شهرهای بزرگ در حالی که در کافه ها, رستوران ها و استانبول بازار بزرگ بازگشایی در این کشور را بزرگترین گام برای کاهش محدودیت های صورت گرفته برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اولین هواپیمای مسافربری در زمان خاموش از استانبول برای سرمایه آنکارا. وجود دارد در مجموع 156 مسافر در خطوط هوایی ترکیه, هواپیما, وزارت امور خارجه خبرگزاری “آناتولی” گزارش داد.

First flight of the normalization process

مهماندار هواپیما و مسافران با پوشیدن ماسک صورت onboard اولین پرواز از استانبول به آنکارا به عنوان شهری سفر رزومه [عارف Hudaverdi Yaman/Anadolu]

تنها تعداد محدودی از پروازها در حال راه اندازی مجدد در حال حاضر از استانبول به اژه شهر ازمیر مدیترانه رفت و آمد مکرر شهر آنتالیا و شهرستان دریای سیاه از ترابزون.

08:30 GMT – یونان آسانسور مستند در هتل ها و مدارس ابتدایی

یونان برداشته مستند محدودیت برای هتل ها در فضای باز, سینما, دوره های گلف و استخر شنا به عنوان کشور ramped تا آماده سازی برای این مهم گردشگری تابستان فصل برای شروع در دو هفته. کودکان دبستانی نیز بازگشت به کلاس.

سخت عمومی اقدامات ایمنی نگه داشته یونان COVID-19 عفونت نرخ پایین با 2,917 موارد است. این کشور دیده می شود تنها 175 ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

پروازهای بین المللی با روش های غربالگری را بازگشت به آتن و یونان دومین شهر تسالونیکی شروع در ژوئن 15, خواهد شد و گسترش به سایر نقاط کشور در ژوئیه 1.

Greece schools

کلاس خواهد شد که بیش از 15 کودک در حالی که سال تحصیلی به پایان خواهد رسید و روز جمعه, ژوئن 26 [Thanassis Stavrakis/AP]

08:15 GMT – چین آمریکا را متهم به خودخواهی بیش از قطع رحم با چه کسی

چین را متهم کرده است که ایالات متحده از “خودخواهی” پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را خاتمه رابطه آمریکا با سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“جامعه بین المللی به طور کلی مخالف با ایالات متحده چنین اعمال خودخواهی فرار از مسئولیت و تضعیف همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر” گفت: چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در اخبار به طور منظم جلسه.

واشنگتن و پکن بارها و بارها درگیر شدند و بیش از همه گیر و روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که قطع روابط با سازمان ملل متحد در سلامت بدن است که او قبلا متهم بودن بیش از حد ملایم با چین است.

08:00 GMT – ژاپنی MotoGP دور لغو شد با توجه به همه گیر

ژاپن نمی خواهد که یک MotoGP دور برای اولین بار از سال 1986 پس از برگزارکنندگان لغو شد اکتبر 18 مسابقه در متگی با توجه به COVID-19 همه گیر است که برای نگه داشتن این سری در اروپا تا اواسط نوامبر.

این مسابقه توسط خانه یکی از قهرمانان هوندا و همچنین تولید کنندگان یاماها و سوزوکی. آن است که ششم در سال 2020 تقویم برای لغو شود این سال است.

خوانده شده در اینجا برای پیدا کردن که دیگر رویدادهای ورزشی, لغو شده اند, به دلیل همه گیر.

Yamaha MotoGP rider Lorenzo of Spain jumps into the air as he celebrates winning the Japanese Grand Prix next to Honda MotoGP rider Marquez of Spain and Pedrosa of Spain on the podium in Motegi

MotoGP امیدوار است برای شروع مسابقه در اسپانیا که معمولا میزبان چهار دور از مسابقات در جنوب جرز مدار در جولای [فایل: Toru Hanai/رویترز]

07:45 GMT – آخرین coronavirus ارقام

روسیه: 414,878 موارد (9,035), 4,855 مرگ و میر (162)

سنگاپور: 35,292 موارد (408), 23 میر (0)

آلمان: 181,815 (333), 8,511 مرگ و میر (11)

07:30 GMT – بریتانیا بازگشایی بازار و برخی از مدارس

زبان انگلیسی مدارس بازگشایی برای اولین بار از آنها بسته 10 هفته پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بسیاری از والدین برنامه ریزی شده برای حفظ کودکان در خانه و در میان ترس وزیران در حال حرکت بودند بیش از حد سریع است.

تسهیل اقدامات سختگیرانه به این معنی کلاس را راه اندازی مجدد برای برخی از کودکان تا شش نفر می تواند در دیدار خارج از خانه در انگلستان بازار می تواند بازگشایی نخبگان ورزش های رقابتی می توانند رزومه کاری بدون تماشاگر و بیش از دو میلیون نفر از آسیب پذیر ترین در حال حاضر خواهد شد مجاز به صرف زمان در خارج از منزل.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:00 GMT – ارمنستان PM آزمایش مثبت برای COVID-19

ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinyan نشان داده است که او و خانواده اش را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“من نمی باید هر گونه علائم من تصمیم به گرفتن یک تست بود که من برنامه ریزی برای بازدید از خط مقدم او گفت:” در طول یک Facebook ویدئو زندگی می کنند و اضافه کرد که تمام خانواده خود آلوده شد.

ارمنستان با جمعیت 3 میلیون نفر تا کنون ثبت نام 9,402 تایید موارد coronavirus و 139 مرگ و میر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Armenia

Pashinyan حضور در نشست سران کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) در سنت پترزبورگ روسیه در ماه دسامبر 2019 [فایل: اسپوتنیک/میخائیل Klimentyev/کرملین از طریق رادیو فردا]

06:40 GMT – آفریقای جنوبی تا حدودی آسانسور مستند, مدارس بازگشایی به تعویق افتاد

آفریقای جنوبی تا حدودی برداشته دو ماهه coronavirus مستند اجازه دادن به مردم برای کار و عبادت, ورزش, یا, خرید, و اجازه می دهد معادن و کارخانه ها به اجرا در ظرفیت کامل به تلاش برای احیای اقتصاد است.

دولت امیدوار است روز دوشنبه حرکت به “سطح 3” مستند را با خشم ادا کردن کسب و کار برای یک شروع است.

اما بازگشایی مدارس برای سال گذشته از اولیه و ثانویه شده و به تعویق افتاد, یک هفته پس از نگرانی های مطرح شده توسط اساتيد اتحادیه کافی در مورد تجهیزات حفاظتی.

اینجا بیشتر بخوانید.

06:30 GMT – Primark برای باز کردن تمام فروشگاه ها در انگلستان در ژوئن 15

مد خرده فروش Primark است که تلاش برای بازگشایی آن 153 فروشگاه در انگلستان در ژوئن 15, در خط با این کشور را کاهش coronavirus مستند محدودیت صاحب آن در ارتباط با انگلیسی, غذاهای گفت.

Primark در حال حاضر تجارت از 112 فروشگاه در سراسر اروپا و ایالات متحده به نمایندگی از 34 درصد از کل فروش فضا. در ماه ژوئن آن است که برنامه ریزی برای 281 فروشگاه های باز یا 79 درصد از فروش فضا.

06:20 به وقت تهران هند – صعود به 7th, بزرگترین شیوع در جهان

هند ثبت شده 230 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 5,394 به عنوان کشور آغاز می شود که سه مرحله بازگشایی در روز دوشنبه.

این مستند توسط کاسته شود در اکثر نقاط به جز برای مهار مناطق در حال حاضر جدا شده با توجه به شیوع کروناویروس.

India

مردم با پوشیدن محافظ سپر چهره های پیاده روی در داخل پارک بعد از چند محدودیت برداشته شد در طول توسعه یافته در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس در دهلی نو [muralidharan/رویترز]

وزارت بهداشت و درمان گفت: هند به 190,535 موارد است که هفتم ترین در سراسر جهان بیش از آلمان و فرانسه است.

بیش از 60 درصد از هند COVID-19 مرگ و میر رخ داده است تنها در دو ایالت ماهاراشترا مالی توپی و مرکز سرگرمی از هند و گجرات زمان دولت نارندرا نخست وزیر.

دفعات بازدید: داستان کامل.


سلام این Saba عزیز در دوحه مصرف بیش وبلاگ از همکار من کیت Mayberry.


05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. روکش سریع از تحولات بیش از گذشته چند ساعت به عنوان تعدادی از اماکن – از استرالیا به روسیه و انگلستان – شل مستندات خود را بیشتر.

چین شاهد بزرگترین افزایش موارد در سه هفته – مرتبط با مردم از بازگشت به خانه در یک پرواز از مصر – در حالی که دلار هنگ کنگ توانسته محلی به دست آورد موارد در دو هفته. ژاپن, در ضمن با توجه به اجازه می دهد اتباع برخی از کشورها برای بازدید ارائه آنها دنبال شرایط سخت.

05:10 GMT – پاکستان رهبری در دیدار coronavirus موارد سنبله

ملی پاکستان کمیته هماهنگی در Coronavirus به ریاست نخست وزیر عمران خان است که با توجه به دیدار روز دوشنبه به ترش کردن یک طرح برای مقابله با افزایش شدید موارد و مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به الجزیره خبرنگار اسد هاشم.

موارد افزایش بیش از 2900 روز یکشنبه با اضافی 62 مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,579 دفاع کرد گرفته شد.

شده است وجود دارد افزایش در coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته با موارد افزایش در افزایش روزانه نرخ پس از بیشترین محدودیت برداشته شد پیش از عید فطر در این کشور مهم ترین تعطیلات.

05:00 GMT – غذا خوردن پشت در منو در ترکیه به عنوان مستند کاسته بیشتر

رستوران ها و کافه ها و موزه ها و سواحل و استخرها با توجه به بازگشایی در ترکیه به عنوان دولت بیشتر شل شدن آن مستند.

بیش از 4500 نفر کشته شده اند از این ویروس در ترکیه اما مقامات می گویند که شیوع این بیماری در حال حاضر تحت کنترل است. محدودیت در حرکت برای افراد بالای 65 سال و زیر 18 سال در نیروی باقی خواهد ماند.

04:05 GMT – ژاپن در نظر اجازه می دهد بازدید کنندگان از تعداد انگشت شماری از کشورها

ژاپن ممکن است بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از کشورهای با سطوح پایین coronavirus عفونت از جمله استرالیا و تایلند و ویتنام و نیوزیلند رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه.

The Asahi Shimbun گفت: مسافران کسب و کار از چهار کشور خواهد بود اجازه ورود ارائه آنها آزمایش منفی برای COVID-19 قبل از خروج و ورود. حرکات خود را یک بار در ژاپن نیز شدیدا محدود شده است.

Japan Tokyo

یک نزدیکی-ترک فرودگاه ناریتا در توکیو به عنوان coronavirus گسترش در اوایل ماه مارس [Hannibal Hanschke/رویترز]

03:50 GMT – هنگ کنگ اعلام کرد برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در دو هفته

هنگ کنگ مرکز بهداشت حفاظت (CHP) در حال بررسی دو به صورت محلی منتقل موارد coronavirus – 34 سال و 56 ساله ،

پخش عمومی RTHK می گوید که این زن با این نسخهها کار در یک انبار تدارکات برچسب مواد غذایی وارداتی از انگلستان است. دو نفر وجود تست مثبت برای این ویروس یک ماه پیش.

این موارد جدید را به مجموع تعداد موارد در قلمرو 1,085 با چهار مرگ و میر.

03:15 GMT – Muscovites را وادار به بیرون رفتن برای پیاده روی دوباره به عنوان مستند کمی کاسته

مردم در پایتخت روسیه اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن برای پیاده روی یا دویدن, و برخی از مغازه ها را بازگشایی به مسکو حرکت می کند به شل یک مستند است که در نیروی از اواخر ماه مارس است.

ساکنان اجازه خواهد داشت برای پیاده روی سه بار در هفته در برنامه مربوط به جایی که آنها زندگی می کنند. مردم نیز خواهد بود قادر به رفتن برای اجرا در بین ساعت 5 صبح و 9 صبح تا به عنوان پارک باز کردن دروازه های خود را دوباره.

مراکز خرید و همچنین به عنوان اتومبیل, نمایشگاه, خشک, پاک کننده کتابفروشیها و laundrettes نیز برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

Russia Moscow

یک دستیار فروشگاه آماده یک فروشگاه پوشاک کودکان برای باز کردن در مسکو پس از شهردار سرگئی سوبیانین تصمیم به استراحت coronavirus محدودیت از ژوئن 1 [یوری Kochetkov/سازمان حفاظت محیط زیست]

هزاران نفر از موارد هنوز در حال گزارش شده در سراسر روسیه 11 مناطق اما در مراتب سطح پایین تر از قبلا. روسیه سوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است.

03:00 GMT – کره شمالی به آغاز بازگشایی مدارس پس از coronavirus تاخیر در اصطلاح

کره شمالی شروع خواهد شد بازگشایی مدارس در فازهای از این ماه ارائه سخت ضد coronavirus اقدامات در محل هستند.

رسانه های دولتی می گوید: دماسنج و دست sanitiser نیاز به ارائه در مدرسه دروازه و همچنین در کلاس های درس و دفاتر اداری با توجه به کره جنوبی Yonhap news agency.

اولویت داده خواهد شد برای تست کودکان در مهد کودک و کودکستان و همچنین به عنوان مواد ضد عفونی کننده از ساختمان است.

کره شمالی گفته است که هیچ مورد از coronavirus.

بیشتر:

02:30 GMT – تشویق کاهش بار ویروسی در تجربی S, کره ای, مواد مخدر

کره جنوبی Celltrion Inc می گوید: خود را درمان تجربی برای COVID-19 نشان داده است 100 برابر کاهش بار ویروسی از بیماری در حیوانات آزمایش.

قبل از مطالعه بالینی دارو نشان داد بهبود بازیابی در آبریزش بینی و سرفه و بدن درد بعد از روز اول درمان و پاکسازی ریه و التهاب در ظرف شش ماه این شرکت در بیانیه ای گفت.

Celltrion دارای تجربه تحقیقاتی با انواع دیگر از coronavirus شرایط مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). آن امید به شروع اولین انسان آزمایش های بالینی برای COVID-19 درمان در ماه ژوئیه گفت: Kwon Ki-سونگ, رئیس شرکت واحد تحقیق و توسعه.

“(Celltrion) قابلیت رول تولید انبوه درمانی آنتی بادی درمانی پس از آن آماده است” Kwon گفت.

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد ویروسی بار ما به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید دکتر از دکتر سارا Kayat.

02:00 GMT – چین coronavirus موارد بالاترین سطح خود در سه هفته

چین گزارش کرده است که بالاترین تعداد coronavirus موارد در سه هفته پس از یک تعداد موارد یافت شد در میان مردم بودند در بازگشت از مصر است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش 16 مورد جدید را در افرادی که از خارج از کشور.

چینی تلویزیون دولتی گفت: 11 نفر که وارد سیچوان در یک پرواز از مصر تا به حال آزمایش مثبت در حالی که بیشتر از شش موارد بدون علامت نیز یافت می شود.

00:50 GMT – استرالیا, باغ وحش, موزه بازگشایی به عنوان محدودیت کاسته بیشتر

باغ وحش, موزه ها و دیگر جاذبه های شروع به بازگشایی در بخش هایی از استرالیا برای اولین بار در بیش از دو ماه.

در ولز جنوبی جدید دولت که در آن بسیاری از استرالیایی ها زنده کافه ها و رستوران ها نیز مجاز به خوش آمدید به عنوان بسیاری از 50 نفر در یک زمان.

23:30 به وقت تهران (31 مه) – برزیل سوابق 480 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه

برزیل گزارش 480 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه آوردن آن مرگ و میر به 29,314 وزارت بهداشت گفت.

بیش از نیم میلیون نفر در کشور را در حال حاضر تایید شده است که یک ویروس که با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro است را رد کرد و به عنوان یک “کمی آنفولانزا”.

Bolsonaro بود سوار بر اسب در یکشنبه, تبریک, هواداران در یک تظاهرات علیه این کشور دادگاه که در حال بررسی جناح راست رهبر.

برزیل دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده و چهارم-بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده و بریتانیا و ایتالیا.

23:00 GMT (31 مه) – ما می فرستد 2 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به برزیل

به ما تحویل داده شده و دو میلیون دوز از داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین به برزیل برای مبارزه با COVID-19 کاخ سفید گفت: حتی اگر این دارو ثابت نشده است موثر در برابر coronavirus.

“HCQ استفاده خواهد شد به عنوان یک پیشگیری برای کمک به دفاع از برزیل پرستاران و پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس. آن را نیز می توان به عنوان یک درمان برای درمان برزیلی که آلوده” یک بیانیه گفت: در مرجع به دارو.

آن گفت: ما نیز ارسال 1,000 هواکش به برزیل, مرکز آمریکای جنوبی است شیوع.

“ما همچنین اعلام مشترک ایالات متحده آمریکا-برزیل پژوهش تلاش خواهد شد که شامل بالینی تصادفی کنترل” آن اضافه شده است.

هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و همچنین اختلالات خود ایمنی لوپوس و آرتریت روماتوئید. که به تازگی به حالت تعلیق محاکمات به مواد مخدر به دلیل نگرانی در مورد عوارض جانبی.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (31 مه) در اینجا.

کولوسئوم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>