نیوجرسی مردی که بستری قاچاق لاک پشت های نینجا به دستور به پرداخت $350K

نیوجرسی بوده است و محکوم به دو سال آزادی مشروط و دستور به پرداخت $350,000 پس از او التماس کرد گناه را به قاچاق بیش از 1000 جعبه لاک پشت ها که به طور غیر قانونی جمع آوری شده در اوکلاهما

TULSA, Okla. — نیوجرسی بوده است و محکوم به دو سال آزادی مشروط و دستور به پرداخت $350,000 پس از او التماس کرد گناه را به قاچاق بیش از 1000 جعبه turtles out of Oklahoma.

William T. Gangemi, 27, از موروثی نیوجرسی محکوم شد روز سه شنبه در دادگاه فدرال در اوکلاهما پس از شفاعت گناه پاییز گذشته. او دستور داد به پرداخت 250.000 دلار در جبران به اوکلاهما اداره حفاظت از حیات وحش و 100.000 دلار جریمه به خدمات شیلات و حیات وحش.

“Gangemi بخشی از یک گروه از قاچاقچیان حیات وحش که رد و بدل سه پنجه و غرب جعبه لاک پشت های عقب و جلو بین ایالات متحده و چین گفت:” ترنت سواحل آمریکا وکیل برای منطقه شمال اوکلاهما. “من نمی توانم بگویم که من تا به حال انتظار می رود ما می شود اعلام لاک پشت-قاچاق پیگرد اما من یاد گرفتم که چگونه شایع این جنایتکار سازمانی است که در سطح جهانی و تاثیر مضر آن بر ما جمعیت حیات وحش در اوکلاهما نه فقط امروز بلکه برای نسل های آینده است.

Gangemi شد متهم به نقض قانون فدرال در برابر فروش و یا خرید غیر قانونی جمع آوری حیات وحش با ارزش بازار بیش از $350. او اعتراف کرد در مورد درخواست که او خریداری سه پنجه و غرب جعبه لاک پشت از مردم در اوکلاهما و سپس فروش آنها را برای سود.

اسناد دادگاه گفت: خزندگان حمل می شد از طریق فدرال اکسپرس به نیوجرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>