NJ gov. مردم را به coronavirus را به طور جدی ‘هیچ وقت برای کسب و کار به عنوان معمول’

“ما برنده جنگ جهانی دوم نیست چون ما وحشتزده اما چون ما هوشمند است.”

به عنوان گسترش این رمان coronavirus امواج در سراسر کشور ملت فرمانداران هستند و در خط مقدم نبرد برای جلوگیری از در حال بحران است. بسیاری از آنها از جمله میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گرفته اند اقدامات شدید خود را در صفحه اصلی متحده برای پر کردن شکاف است که دو دموکراتیک فرمانداران می گویند باقی مانده بودند توسط دولت فدرال.

در مصاحبه با ABC “این هفته” Co-لنگر مارتا Raddatz مورفی خواست مردم را با بحران جدی به منظور کاهش فشار بر صنعت مراقبت های بهداشتی.

مورفی یک فرمان اجرایی را امضا شنبه کارگردانی تمام نیوجرسی ساکنان خانه بمانند تا اطلاع ثانوی. اگر چه منظور اجازه می دهد تا برای برخی از موارد استثنا که شامل به دست آوردن ملزومات مانند مواد غذایی و یا به دنبال توجه پزشکی مورفی می گوید هدف این است که برای تقویت اجتماعی فاصله گرفته است. با توجه به سفارش “تمام تجمعات از افراد مانند احزاب و جشن و یا دیگر رویدادهای اجتماعی مگر اینکه در غیر این صورت مجاز است.”

“مردمی نیاز به jolted, … آن هیچ وقت به وحشت اما هیچ وقت برای کسب و کار به طور معمول” او گفت:. “ما برنده جنگ جهانی دوم نیست چون ما وحشتزده اما چون ما هوشمند است.”

به عنوان کنگره و کاخ سفید کار برای نهایی کردن یک بسته به آدرس اقتصادی و بهداشت و درمان چالش های ایجاد شده توسط گسترش COVID-19 سراسر کشور مورفی تاکید کرد بزرگترین نیاز در نیوجرسی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

“ما از جان گذشته برای بیشتر PPE,” مورفی گفت. “ما تا به حال یک درخواست به ذخایر استراتژیک در کاخ سفید-آنها به ما داده اید کسری از ما بخواهید.”

مورفی همچنین هشدار داد که گسترش این ویروس را قرار داده سرسام آور هزینه های اقتصادی نه تنها در دولت بلکه در کسانی که در اطراف منطقه.

“ما نیاز به کنگره و رئیس جمهور برای ارسال مستقیم کمک نقدی” او گفت:. “ما فکر می کنیم, New Jersey, New York, پنسیلوانیا, کانکتیکات به تنهایی آن چهار متحده نیاز به 100 میلیارد دلار مستقیم کمک نقدی به ما اجازه می دهد برای ادامه مبارزه.”

Whitmer تکرار مورفی نگرانی در مورد نیاز به کمک های بیشتر از سوی دولت فدرال برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در یک مصاحبه جداگانه در “این هفته است.”

“ما نیاز دولت فدرال به ما کسانی که تست کیت” Whitmer گفت Raddatz. “ما نیاز به PPE به عنوان فیل شد و فقط گفت: ما نیاز (یک) روشن رهنمود و راهنمایی از دولت فدرال است.”

Whitmer اضافه شده است که در حالی که هر دولت ادامه خواهد داد به کار برای کاهش اقتصادی و انسانی تلفات ویروس “این امر می تواند خوب به یک استراتژی ملی.”

یک روز پس از برگزاری یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای ضربه زدن به Whitmer با اشاره به او به عنوان یک “شکست فرماندار میشیگان.” در پاسخ Whitmer ذکر شده اقدامات او به دنبال در پاسخ به بحران رو به خود دولت است.

روز یکشنبه Whitmer ابراز نا امیدی با دولت فدرال پاسخ از نظر ارائه متحده با تجهیزات لازم.

“تا به حال دولت فدرال واقعا شروع به تمرکز هنگامی که روشن شد که تمام جهان خواهد بود به مقابله با این کار ما را در یک موقعیت قوی تر در حال حاضر” Whitmer گفت Raddatz.

“من به خاطر حل مشکلات و من می خواهم دولت فدرال به عنوان یک شریک من نمی توانیم به مبارزه با کاخ سفید,” او اضافه شده است.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>