نه بی خانمان مواد مخدر کشته در پایتخت افغانستان: پلیس

خللی نه بی خانمان مواد مخدر در افغانستان در روز یکشنبه درخشان نور در مزمن سوء مصرف مواد مخدر در افغانستان که بزرگترین تولید کننده تریاک. اما این حادثه نیز یک مورد نادر از ظاهرا هماهنگ خشونت در برابر معتادان به مواد مخدر.

انگیزه برای شنبه شب حمله توسط افراد مسلح ناشناس در کابل شناخته نشده بود و پلیس گفت: آنها در حال بررسی این حادثه است. مردان تا به حال شده است در یک فضای باز و یک معاینه پزشکی قانونی نشان داده است آنها مواد مخدر.

بیشتر:

“تیراندازی در محل طرف قرغه کوه” سخنگوی فرماندهی پولیس کابل Ferdaus فرامرز گفت: خبرگزاری رویترز.

وجود حدود 2.5 میلیون معتاد به مواد مخدر در افغانستان از سوی وزارت صحت عامه می گوید با فکر به معتاد به هروئین از تریاک خشخاش کشت شده در افغانستان است.

برخی از 20,000 معتادان بی خانمان هستند با نیمی از این تعداد در کابل در برابر زور زدن روابط با ساکنان برخی از جوامع است.

“این یک بحران اجتماعی گفت:” دکتر Shokoor Haidari, معاون وزارت مبارزه با مواد مخدر وزارت.

این وزارتخانه تنها می تواند در درمان 40 ، 000 نفر در سال است اما به مراتب بیشتر به دنبال کمک به گفت Haidari.

فقدان خدمات اجتماعی بیکاری و دسترسی آسان به مواد مخدر باید سوخت مصرف مواد مخدر در افغانستان حیدری گفت:.

زمستان سخت آب و کشته شدن حداقل 50 بی خانمان معتاد به مواد مخدر در دو ماه گذشته وزارت بهداشت گفت.

حکومت افغانستان بزرگترین تولید کننده تریاک در سال با وجود برخی $8.9 میلیارد دلار صرف از سال 2002 توسط دولت آمریکا برای جلوگیری از تولید و قاچاق مواد مخدر.

با قانع کننده مشوق های اقتصادی و سیاسی محافظت شبکه – از کشتکار به تولید کنندگان و توزیع کنندگان – عمیقا تثبیت مقامات می گویند کمی وجود دارد که آنها می توانید آن را متوقف کند.

وزارت کشور در این ماه اعلام کرد دستگیری پنج تن از نیروهای پولیس مقامات از جمله رئیس جمهور در مبارزه با مواد مخدر نیروی برای مظنون به دخالت در قاچاق مواد مخدر است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>